1. Този форум използва бисквитки. С посещаването му, Вие се съгласявате с метода ни на тяхното използване. Научете повече.

Coaching

Дискусия в 'Общ покер форум' започната от 7Diagrams, 9 август 2012.

1. 7Diagrams

7Diagrams
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    389
    Трофейни точки:
    16
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Здравейте,

Преди помня, че Zografa и jully имаха оферта за coaching, a темата е заключена от доста време.
    Имаше идея и за coaching подраздел, където да се коментира, търси, предлага и т.н.
    Сякаш позамряха тези неща.

На мен ми е интересно, тъй като съм решил в близко бъдеще (есента някъде) да инвестирам определена сума пари в това да се науча да играя покер. :) Издържам се от, бих казал, доста добра за българските стандарти работа, но винаги е добре човек да има друг източник на доходи. Покера ми е доста интересен също, но съм посредствен нит, който бие лимитите от 10 до 50нл с 1бб/100. :) Чел съм книжки, статии, форуми, опитвам се да мисля като играя :)D) и т.н., но става бавно работата. С учител мисля, че прогреса ще е много по-бърз и качествен.

Ще се радвам да се коментира общо въпроса на темата, както и специфично - някой ако има идея или предложение по въпроса, какво да търся.

2. 1grubi1

1grubi1
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    85
    Трофейни точки:
    6
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Да, определено много добра идея да има коуч лист или поне тема, където да има актуално инфо. Мен също ми е интересно колко хора биха предложили услуги, понеже определено има недостатъчно предлагане, най-вече за мтт.

Мисля, че прекалено много хора подценяват възможността да изкарат $10-15 на час. Повечето ще бъдат коментирани лично м/у двете страни, но една ориентировъчна цифра би могла да се сложи. Дори само в една тема да е цялата история, съм сигурен, че много бързо някой за пръв път ще си вземе коуч, а друг за пръв път ще е такъв. Не казавам, че всеки може, напротив.

Иначе май трябва да разпитваш евентуални коучове лично, при положение, че предлагането е така .. :)

Бушмен коучинг обв рулз...ама кво да се прави ....

3. jully

jully
    Expand Collapse
    Super Moderator

Съобщения:
    1,553
    Трофейни точки:
    48
    Оценки:
    +60 / 0 / -0
    Покер ръце:
    В момента и аз и Зографа не предлагаме coaching.
    Ако има промяна ще направим тема в която ще пише всичко.
    Определено с учител човек се развива доста по-бързо,но не е лошо и сам малко да си поблъска главата :)

4. YoUarMyBaby

YoUarMyBaby
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    89
    Трофейни точки:
    21
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:

Сподели страницата