1. Този форум използва бисквитки. С посещаването му, Вие се съгласявате с метода ни на тяхното използване. Научете повече.

Coaching и staking програма за Spin n Goes и HU Hypers - BG Grinders

Дискусия в 'Покер турнири и SnG' започната от Mariya, 15 септември 2015.

1. Mariya

Mariya
    Expand Collapse
    Administrator Staff Member

Съобщения:
    971
    Трофейни точки:
    63
    Оценки:
    +297 / 4 / -11
    Покер ръце:

За програмата

Защо Spin n Go?

• PokerStars влага голяма част от средствата, предназначени за реклама, в популяризирането на Spin n Go формата.
    • Гарантиран голям трафик в следващите години
    • Възможност за много големи печалби и по-висок таван на професионално развитие
    • Без съмнение това е форматът, който дава възможност да се постигне една от най-високите печалби на час ($/h) в дългосрочен план.
    • Spin n Go е форматът на бъдещето.

Защо HU hypers?

• Един от най-печелившите формати на покера.
    • Ниска вариация и нисък стрес фактор.
    • Възможност за много висок и стабилен месечен доход.
    • Лесни за игра на много маси и вкарване на голям обем

Защо се фокусираме върху двата формата?

• Двата формата са тясно свързани помежду си
    • Голяма част от ръцете в Spin n Go се играят HU (около 70%)
    • Умението за игра в HU Hypers е от съществено значение колко печеливш ще бъдете в Spin n Go.
    • Не е случайна тенденцията, че най-добрите играчи в Spin-овете са добри HU Hypers играчи, които играят в момента или са играли преди високите нива.

Кои сме ние

Kurrkabin

Редовен играч на средните/високи SnG лимити

Здравейте!

Занимавам се с покер професионално от началото на 2011 година. Оттогава - надграждах играта си и минах през повечето SnG формати, стартирайки с 9-max SnG и 6-max SnG , от края на 2013 играя основно Heads up Hyper, а в момента и най-високите лимити (100$) на популярния Spin n Go format...

От 2012 година съм треньор и професионален анализатор на ръце в английска покер общност, като имам няколко хиляди анализирани ръце на различни лимити и SnG формати. През годините съм работил с някой от най-добрите бьлгарски/чуждестранни играчи и треньори, като Coffeeyay, PaPi7o72, xrabreneca и др.

В момента съм фокусиран основно върху играта/коучинга на Spin n Go формата, като учениците ми играят предимно на 15$/30$ нива.

• опит и развитие в широк диапазон от SnG формати на средните/високи нива, като треньор и играч
    • опит като Spin N Go треньор в coaching/staking програми
    • едни от най-добрите печалби/ROI за 2015 година на Heads up Hyper турнирите на средните нива
    • редовен и печеливш играч на най-високите Spin n Go лимити, като наскоро успях да спечеля и големия джакпот на 60$ СнГ-та.
    • работя с голям набор от покер програми (pokertracker4, Card Runners EV, Flopzilla, CoffeeCalcs, Icmizer и други), за да подобря своята и играта на моите ученици.
    Печалби: ~350 000$ след рейкбек

Спечелен джакпот от 180 000$ на 60$ Spin n Go:

Графика от Spin n Go (60$ и 100$):

Spins.png

30$ HU Hypers за 2015 година:

PaPi7o92

Редовен играч на 200$ HU Hypers в PokerStars и до 500$ в по-малките зали

Здравейте!

Аз съм Петър (PaPi7o92). Занимавам се професионално с покер от средата на 2012 година. Още от самото начало идеята да работя сам за себе си, успехите ми да зависят изцяло от моята отдаденост и качеството ми на работа, ми изглеждаше невероятна. И никога до сега не съм съжалявал, че поех по този път...

В началото прогресът ми беше бавен, а успехите ми - посредствени. Докато един ден реших да започна да инвестирам в персонални тренировки с доказани покер играчи. Това мое решение беше преломна точка в моята покер кариера, развитието и резултатите ми започнаха да се подобряват все повече и повече. Самата ми инвестиция се изплати повече от десетки пъти. Работил съм много часове с най-уважавания покер тренъор в HU Hypers средите – Coffeeyay, както и с доказан и много добър редовен играч на 300$ (по негова молба не споменавам името му).

Изграждането на приятелства и контакти с много добри български и чуждестранни играчи също ми помогна изключително много и съм благодарен на всеки един, който ми е помогнал под каквото и да е форма. Съветите и мненията на по-добри играчи са нещо безценно в покера.

Също така, не малка част от успеха ми като покер играч, се дължи на сериозното и професионалното ми отношение към всичко, с което се захвана. Обръщам внимание на всякакви малки детайли извън покер масите, които поотделно имат малко влияние, но когато се натрупат, правят значителна разлика. Храня се здравословно, поддържам добро физическо състояние на тялото ми, медитирам и още други неща, които не малко от останалите покер играчи пренебрегват.

В момента играя HU Hypers на лимити – до 200$ в PokerStars и до 500$ в по-малките зали. Най-големият успех в моята покер кариера е успяването да докажа, че съм достатъчно добър, за да вляза в 200$ дивизия в PokerStars. Член съм на тази дивизия от 2 месеца.

Тренъорският ми опит расте непрестанно. От началото на 2015 година започнах да обучавам други покер играчи в HU Hypers формата. Отзиви на мои ученици може да прочетете тук.

Печалби от началото на 2014 година: 155k$ ЕV + 40к$ rakeback

Графика за всички HU Hypers от 2014 година насам (без рейкбек):

Графика за всички HU Hypers в PokerStars от 2014 година насам (с включен 40% рейкбек):

Какво предлагаме?

• Всичко нужно, за да се изкачите до високите нива на един от двата формата, в който решите да се развивате. С наша помощ вие ще отведете играта си до много по-високо ниво от това, на което сте в момента
    • Банка, с която да играете, и да приемате с лекота по-високата вариация
    • Условия, по-добри от 50:50 в полза на играча
    • При постигане на месечни таргети, се дават допълнителни 5% бонуси за играча
    • Висококачествено обучение и много мотивираща среда за постигането на бързо развитие и професионални успехи
    • Най-добрите и най-мотивираните ни играчи ще имат възможност да станат треньори в нашата програма
    • При преподписване на договор добрите ни играчи ще имат възможност да преговарят с нас и да им дадем по-добри условията в тяхна полза.

Какво предлагаме като обучение?

• Достъп до групови и индивидуални тренировки
    • Префлоп таблици за всяка дълбочина и позиция, обновявани с промяната на тенденциите в игрите
    • Достъп до форум за анализ на ръце
    • Достъп до скайп група, в която ще можете да обсъждате различни въпроси с други мотивирани покер играчи
    • Работата ви с нас ще ви помогне да усвоите умението да работите качествено сами над играта си с помощта на помощни програми
    • Много ценни съвети как да се справяте по-лесно с всички mental game проблеми
    • Важни съвети как да подобрите организацията в ежедневието си и качеството си на представяне, обръщайки внимание на неща извън покер масите

Какви играчи търсим?

• Искат да се занимават сериозно с покер и са мотивирани да надграждат играта и отношението си към покера постоянно
    • Искат да се развиват и са готови да дават всичко от себе си по пътя на развитието си
    • Играчите, които кандидатстват за нашата програма, да могат да ни предоставят графики на игрите, които са играли досега
    • Най-ниските нива, на които ще стейкваме/коучваме играчи, са 7$ турнири

Прикачени файлове:

Последна редакция: 24 септември 2015
    • Like Like x 1

Сподели страницата