1. Този форум използва бисквитки. С посещаването му, Вие се съгласявате с метода ни на тяхното използване. Научете повече.

Черният петък - информация за тегления

Дискусия в 'PokerHost - Winning' започната от Admin, 19 април 2011.

1. Admin

Admin
    Expand Collapse
    Administrator

Съобщения:
    2,151
    Трофейни точки:
    38
    Оценки:
    +12 / 0 / -3
    Покер ръце:
    Първо непосредствената причина за този пост -

Тъй като по разбираеми причини има повече тегления тези дни, PokerHost и SBG Global имат затруднения по отношение на Moneybookers кешаутите (не съм запознат с подробности). Затова предлагат на желаещите да теглят да обмислят варианта за кешаут чрез банков трансфер. Така че, ако мислите да теглите парите офлайн, ще улесните много PokerHost, като изтеглите директно към банковата си сметка от тях. Ако теглите с Moneybookers, може да има по-голямо забавяне от нормалното

Иначе за бъдещето на Merge и Pokerhost - в краткосрочен план би трябвало да има по-голям приток на нови играчи, защото за момента мрежата се възползва максимално от ролята си на най-голяма US friendly покер мрежа. Някои от големите зали като Carbon и Playersonly са вдигнати високо тези дни в списъците на големи афилиейти и то афилиейти, които основно набират нови (слаби играчи).

Това не е ясно колко дълго ще продължи, защото ако иска да оцелее дългосрочно, мрежата е много вероятно да прекрати достъпа на американски играчи и тогава ще бъде просто една нормална по-малка мрежа с добри оферти.

2. platis

platis
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    86
    Трофейни точки:
    6
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    А има ли някакъв риск да се затвори сайта и да не мога да си изтегля парите след това?

3. fakiranp

fakiranp
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    250
    Трофейни точки:
    16
    Оценки:
    +0 / 0 / -1
    Покер ръце:
    а как става тегленето с банков трансфер?

4. Zografa

Zografa
    Expand Collapse
    Super Moderator Staff Member

Съобщения:
    3,737
    Трофейни точки:
    98
    Оценки:
    +446 / 10 / -17
    Покер ръце:
    Риск да затвори сайта според мен няма, ПокерХост съществуват от доста отдавна и са част от голям букмейкър. Залата е с много голяма история и единственото което има малка вероятно да се случи е да си сменят мрежата(което е много малко вероятно).

5. h0rNe7

h0rNe7
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    385
    Трофейни точки:
    58
    Оценки:
    +143 / 3 / -5
    Покер ръце:
    Направих две тегления като ме таксуваха два пъти по 40$ предната седмица и сега го отменят ли е хахахахха ех че хубууууу, иначе съм много доволен първото теглене от сайта ми го приеха 3 часа след като го пуснах а парите дойдоха точно за един ден по банков път което е вери найс ;)

6. Breeze

Breeze
    Expand Collapse
    Administrator

Съобщения:
    1,566
    Трофейни точки:
    48
    Оценки:
    +61 / 1 / -6
    Покер ръце:
    Разбираемо е нашите играчи да са по-чувствителни в такъв момент, защото много бг-та са преки свидетели и потърпевши на скандалите в прима с фалирали скинове. Това, което искам да помоля тези играчи е да опитат да гледат по-разумно на нещата, неприятни емоции са но моля изчакайте кешаута си без да обиждате съпорта или да питате през 5 минути едно и също, поне не прекалявайте с това. Досега нашите играчи не са създавали проблеми на тази (нито пък на друга) зала и дано си остане така, взаимно уважение.

Вярно е, че се получава забавяне с МБ тегленията и това не е нещо приятно, но е напълно в тон с предишни случаи с тази зала без да е имало никакви черни петъци, а и в крайна сметка се е плащало всичко. Повече кешаути чрез МБ = затруднение за тях и това си е било винаги, това е едно от слабите места на залата, което сме казвали много пъти. Сега улучваме и великден, който те го празнуват от четвъртък до неделя... има зали, в които се тегли много бързо и това е предимство, има и такива в които се тегли бавно, има и много други зали в Merge и Cake където тегленията почти стандартно се бавят със седмици - не го смятайте за знак, че сте изгърмели или нещо подобно.

7. Melkion

Melkion
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    70
    Трофейни точки:
    21
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    vse oshte li ne vzimat 40$ pri teglene ?

8. Breeze

Breeze
    Expand Collapse
    Administrator

Съобщения:
    1,566
    Трофейни точки:
    48
    Оценки:
    +61 / 1 / -6
    Покер ръце:
    Melkion, не е много ясно, защото вече понаваксаха с Moneybookers кешаутите (което е супер). Ако искаш се свържи с мен в скайп - briiiz

Мрежата е в невероятен възход последните 1-2 седмици и моментът според мен не е за изтърване. Казвам го въпреки това, което се случи със старс и фултилт, защото наистина вярвам, че моментът е уникално добър за игра - ще се радвам ако споделите впечатления. Този трафик трябва да е доста качествен/рибешки, защото става дума за обикновени афилиейт сайтове (много от които дори не рекламират рейкбек), пренасочили рекламата си от ps/ftp към зали в Merge

Единствено като мярка не бих държал там огромен рол, защото ако все пак стане някакво сътресение от страна на ФБР може да има пак чакане за тегленията, но за игра с разумна част от банкрола съм за с двете ръце

9. beanit

beanit
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    1,489
    Трофейни точки:
    53
    Оценки:
    +2 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Изпревариха примицата.

10. Spitfire

Spitfire
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    2,014
    Трофейни точки:
    98
    Оценки:
    +263 / 29 / -33
    Покер ръце:
    Такива неща ми напраиха тоя месец, че сега ме е страх да седна да играя

11. Glista

Glista
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    783
    Трофейни точки:
    33
    Оценки:
    +25 / 1 / -0
    Покер ръце:
    +1

12. Spitfire

Spitfire
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    2,014
    Трофейни точки:
    98
    Оценки:
    +263 / 29 / -33
    Покер ръце:
    Уникално - опцията да теглиш през МБ е премахната напълно за банков трансфер 40$ такса и сега по точно как да си withdraw-вам по 100-200евро тогава - тея ме вкараха в масивен тилт

13. radiohead111

radiohead111
    Expand Collapse
    Active Member

Съобщения:
    27
    Трофейни точки:
    6
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Сега си писах със съпорта и от там обясниха, че е затворено само временно. Скоро ще може да се кешаутва през МБ отново. Поне така каза Josh :)

14. fakiranp

fakiranp
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    250
    Трофейни точки:
    16
    Оценки:
    +0 / 0 / -1
    Покер ръце:
    на мен ми казаха,че са спрени до второ нареждане

15. Breeze

Breeze
    Expand Collapse
    Administrator

Съобщения:
    1,566
    Трофейни точки:
    48
    Оценки:
    +61 / 1 / -6
    Покер ръце:
    Докато изплатят напълно тези, които са поръчани до вчера

За нашите играчи тази седмица тегления по банков път над 2000 usd са без комисионна

16. Admin

Admin
    Expand Collapse
    Administrator

Съобщения:
    2,151
    Трофейни точки:
    38
    Оценки:
    +12 / 0 / -3
    Покер ръце:
    Вече всичко е наред с тегленията и освен това научих нещо, което ме шашна, става дума за общата сума, поръчана за теглене през MB от играчи на грайндърс покрай черния петък

...явно наистина се печели добре в тази зала/мрежа :))

17. Spitfire

Spitfire
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    2,014
    Трофейни точки:
    98
    Оценки:
    +263 / 29 / -33
    Покер ръце:
    Той серго сигурно е дръпнал 30-40к :D

18. Lakov

Lakov
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    570
    Трофейни точки:
    16
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Breaking news: Merge фалира след като група покер професионалисти от сайта "www.grinders.org" са теглили системно суми непосилни за покер мрежата. От Merge ни информираха,че лидер на тази група е световно известният грайндър Sergo90.Още по темата очаквайте в късната емисия.

19. Admin

Admin
    Expand Collapse
    Administrator

Съобщения:
    2,151
    Трофейни точки:
    38
    Оценки:
    +12 / 0 / -3
    Покер ръце:
    Недей така, някой ще припатка още на 4тата дума :D