1. Този форум използва бисквитки. С посещаването му, Вие се съгласявате с метода ни на тяхното използване. Научете повече.

Carbon poker и table scanner

Дискусия в 'Покер софтуер и хардуер' започната от pida, 31 януари 2011.

1. pida

pida
    Expand Collapse
    Member

Съобщения:
    5
    Трофейни точки:
    1
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Table scanner не ми работи в Carbon poker. Пробвах и Tablescan Turbo, но и с нея не стана. Искам просто като седна на маса и да виждам на колко маси играят опонентите ми. Някакви предложения за такъв софтуер?

2. piskun

piskun
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    730
    Трофейни точки:
    16
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Тук специално ще се намеся много силно. Нещата, които сега ще кажа са мое лично мнение и не са провокирани от това, че този сайт не промотира carbon poker.

Познавам поне 2-ма грайндъри от тук, които са играли там преди време година - две и са се опарили жестоко. Най-чистосърдечно те съветвам НЕ ИГРАЙ ТАМ, изтегли си всички пари и намери друга зала в която да цъкаш. Не се блазни от силните промоции или евентуалните аванти.
    Лично аз тази зала не я препоръчвам за никой!

3. pida

pida
    Expand Collapse
    Member

Съобщения:
    5
    Трофейни точки:
    1
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Добре,склонен съм да те послушам,но поне ми кажи някой друг мотив. Или тук или ме потърси на skype: pida414

4. Zografa

Zografa
    Expand Collapse
    Super Moderator Staff Member

Съобщения:
    3,732
    Трофейни точки:
    98
    Оценки:
    +433 / 10 / -17
    Покер ръце:
    Аз като мотив мога да изтъкна следното - защо не играеш през PokerHost в нашата оферта в същата мрежа? Сигурен съм че е по добра от тази на карбон.
    http://grinders.org/bg/forums/blog.php?b=242 ето тук има един абзац специално за покер хост офертата:)

Сподели страницата