1. Този форум използва бисквитки. С посещаването му, Вие се съгласявате с метода ни на тяхното използване. Научете повече.

BvB trips out of pos

Дискусия в 'Дискусия на покер ръце' започната от Pro2type, 26 септември 2009.

1. Pro2type

Pro2type
    Expand Collapse
    Administrator

Съобщения:
    1,244
    Трофейни точки:
    78
    Оценки:
    +206 / 3 / -3
    Покер ръце:
    http://www.holdemmanager.net
    NL Holdem $1(BB) Replayer Game#2855396484

Hero ($103)
    ABCD_POKER ($101)
    Chantadino ($100)
    rautakeijo ($146)
    Lucanozade ($98.50)
    CHANIA ($156)

Hero posts (SB) $0.50
    ABCD_POKER posts (BB) $1

Dealt to Hero: :Ah: :5c:
    fold , fold , fold , fold ,
    Hero raises to $3
    ABCD_POKER calls $2

FLOP
    ($6) :Ad: :Ac: :7c:
    Hero bets $4
    ABCD_POKER calls $4

TURN
    ($14) :Ad: :Ac: :7c: :Kh:
    Hero checks
    ABCD_POKER bets $10
    Hero raises to $25
    ABCD_POKER calls $15

RIVER
    ($64) :Ad: :Ac: :7c: :Kh: :3h:
    Човека е агро рег и това му е първата ръка на масата, 22/19/4,6 при стийл от ВВ фолдва 80% , колва 13% и рейзва 7%. Срещу мене обикновенно играе доста агро като често се заиграва когато стийлвам. На ривъра ми е малко неясно решението

Последна редакция: 26 септември 2009
  2. gazavat

gazavat
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    445
    Трофейни точки:
    28
    Оценки:
    +74 / 0 / -0
    Покер ръце:
    tyrna si check/call i river c/c...Kakto si go izigral rivera si check i veche spored readove i drugi gluposti trqa da gadaesh call ili fold, no tyrn check raise opredeleno ne mi haresva..

3. jully

jully
    Expand Collapse
    Super Moderator

Съобщения:
    1,553
    Трофейни точки:
    48
    Оценки:
    +60 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Аз да питам какво ще направиш ако те 3бетне на търна ?!?
    Според мен тази ръка не е достатъчно добра за ч/р защото най-вероято ще фолднеш при 3бет на търна (3бет на търна винаги.., ама винаги ще е по-добра ръка)
    Освен това ти директно му показваш какво имаш на търна ...т.е той може да си избере кой подред нътс има и да играе перфектно срещу теб ... особено от позиция ...а ти превръщаш доста добра ръка в блъф(овърепваш :) )
    Бих бетнал флопа и търна ... и ако мисля че ще ми палти с 7-ца бих бетнал рив ...ако мисля че е на дроу бих чекнал ривъра естествен ...особено ако той е агресивен ...
    ако е много агресивен мога просто да му чек/колна търн и ривър обаче трябва да съм 100% сигурен че ще бетне ...защото агротата като фаната нещо по-пътя по-обичат да стигат до шоудаун (К например)...защото не могат да вбетват добре :)

4. Zografa

Zografa
    Expand Collapse
    Super Moderator Staff Member

Съобщения:
    3,737
    Трофейни точки:
    98
    Оценки:
    +446 / 10 / -17
    Покер ръце:
    Определено и аз бих играл c/c turn и river. Доста по лесно и практично е. Ако чекне търна отзад може да бетнеш ривър 1/2 до 2/3 ако е хиро колър да си снапне с някой чифт. Чек/рейз и то с такъв крив амаунт на търна изобщо не ми харесва.

Сподели страницата