1. Този форум използва бисквитки. С посещаването му, Вие се съгласявате с метода ни на тяхното използване. Научете повече.

Blogadeto - Grinders Summer Camp 2014

Дискусия в 'Grinders събития' започната от bladeto, 16 септември 2014.

1. bladeto

bladeto
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    1,757
    Трофейни точки:
    36
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Grinders Summer Camp през моите очи...

Никога не съм бил от ранобудните. Всъщност ставам изключително трудно и бавно обикновено. През последните два дни се будя без аларми и ставам преди 7 часа. Причините за това са различни, но определено една от тях е зареждащата гледка, която се открива още от леглото в хотелската стая... Гледка, с която бих се будил всеки ден и не би ми омръзнала:

Комплексът е добър, а екстериорът уникален. Зеленината наоколо прави обстановката изключително приятна и отпускаща.

Втората причина да се чувствам толкова позитивно зареден е движението, което практикуваме три пъти дневно тук с Лазар Радков. Истината е, че се бях отпуснал през последните няколко месеца и това се отрази много на настроението и продуктивността ми в ежедневието. Обездвижването и стабилното седене на стола пред компютъра породиха неприятна болка в кръста, която съвсем ме срина преди около 2-3 седмици. Самомасажите и сутрешните гимнастики ми помогнаха, така че дори си позволих да се натоваря повечко вчера и се пуснах и на трите занимания. Ето как изглежда програмата ни за спорт през дните тук:

8:00 часа - гимнастика
    11:00 часа - тренировки за желаещите да се натоварят малко по-сериозно
    19:00 часа - групови игри

Лично на мен груповите игри ми допадат много, защото са сууууупер забавнии в същото време могат да бъдат много натоварващи. Рядко можеш да видиш толкова голяма група хора да се забавляват и усмихват по такъв естествен и натурален начин. Вчера играта беше нещо от рода Capture the Flag в стил Quake. За хората, на които това не им говори нищо - целта на играта е отбора ви да открадне всички флагове на опонента (в нашия случай шишета вода). За да е по-забавно, разбира се, подобаващо се замеряхме и с тенис топки. На всеки убит (уцелен с топка) се полагаше порядъчно количество клекове, лицеви, коремни или бърпита в комбинация с и без това интензивното тичане. Оказа се, че в играта има и солидна доза стратегия, така че отборите, които успяха навреме да усетят и организират по-добре, имаха предимство.

Третата причина, заради която ми е изключително приятно, че съм тук - хората! Много съм щастлив, че за пореден път доказахте, че Grinders не е просто сайт, афилиейт или форум, а жив организъм. Организръм, който е част от покер обществото в България. Такъв, който има собствено менение и поведение, развива се, еволюира и не би могъл да функционира без органите си.

Разговорите и споровете вечер около басейна на теми извън покера като управление на лични финанси, личностно развитие, предприемачество, инвестиране са доказателство това.

Говорейки за вчерашния ден е редно да благодарим и на Бро-то (Brobebrato), който избухна брутално на покер сесията следобед. Познавам го от доста години - още преди покера. Не мога да коментирам уменията му по масите, но съм възхитен от менталните качествата, които е развил през последните години. От името на целия екип му благодаря още веднъж за раздаването вчера. Ще ми е много любопитно да разбера и мнението за вчерашната покер сесия на хората, които бяха в залата.

Засега толкова. Повече снимки можете да видите на Facebook страницата ни.

Последна редакция: 16 септември 2014
  2. DevilsTime

DevilsTime
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    735
    Трофейни точки:
    43
    Оценки:
    +91 / 3 / -5
    Покер ръце:
    Е какво да говорим изобщо за семинарите, те бяха на мега ниво и двата, брото се раздаде на макс, анализа после също беше страхотен, дискусията днес и тя, като цяло бих казал, че тоя камп само за тия 8 часа е мега валю за хората, които слушат как топ играчи дискутират, даже и на палатка да беше пак щеше да е супер...

3. Sergo90

Sergo90
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    1,535
    Трофейни точки:
    98
    Оценки:
    +375 / 11 / -82
    Покер ръце:
    dosta qko se poluchi , bravo na organizatorite :)

4. leopad70

leopad70
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    386
    Трофейни точки:
    18
    Оценки:
    +7 / 1 / -2
    Покер ръце:
    Дайте матерял за кампа;)

5. didi8bg

didi8bg
    Expand Collapse
    Administrator

Съобщения:
    1,446
    Трофейни точки:
    98
    Оценки:
    +348 / 8 / -13
    Покер ръце:
    Доста се поразцепихме, надяваме се на всички да им е харесало.

Бладето ще пусне още материали тези дни.

Аз малко ще патувам, но като се завърна, ще си направим един анализ на лагера и ще мислим вече за следващият :)

Всякаква обратна връзка от всички е добре дошла ! Чакам коментари .

6. bladeto

bladeto
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    1,757
    Трофейни точки:
    36
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Първия ден си оставих очилата на волейболното игрище закачени на самата мрежа. Ако някой случайно ги е прибрал, ще съм много благодарен. Чак днес се сетих, че съм ги зарязал там :)

Това е модела - http://www.ebay.com/itm/Authentic-O...04-54-20-Black-with-Grey-lenses-/181486506887

Плаката е жълта (fire)

7. Pro2type

Pro2type
    Expand Collapse
    Administrator

Съобщения:
    1,240
    Трофейни точки:
    78
    Оценки:
    +206 / 3 / -3
    Покер ръце:
    Мдам приятно беше да се видят стари и нови лица, трябва да измислим следващият къде да бъде.
    П.С. Брото(Малката Мастика) е опасен и извън масите.

8. firata

firata
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    249
    Трофейни точки:
    16
    Оценки:
    +1 / 1 / -0
    Покер ръце:
    Евала, кампа беше страхотен! Изкарахме си много добре, а Бро-то се раздаде на семинарите и беше от голяма полза! Също така на мен много ми харесаха лекциите на Лазар за тренировките и спането. Благодаря на организаторите! :)

Последна редакция: 19 септември 2014
  9. Seth

Seth
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    873
    Трофейни точки:
    78
    Оценки:
    +327 / 3 / -3
    Покер ръце:
    Много добре се получи, абсолютно си заслужаваше и не усетих кога свърши! Искам да благодаря специално на bladeto и останалите организатори, на Брото, Серго и всички други, с които успях да поговоря за играта, на Лазар, Юли и Зографа за полезните съвети относно хранене, спорт и сън!

П.С. Да си признае кой открадна хавлията на Фолка? :D

10. GambitTakesDis

GambitTakesDis
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    715
    Трофейни точки:
    58
    Оценки:
    +134 / 3 / -1
    Покер ръце:
    Доста яко се е получило, браво :)
    Ние сме в родопите и цял месец само пием и пушим... ;/ :Д

11. jully

jully
    Expand Collapse
    Super Moderator

Съобщения:
    1,553
    Трофейни точки:
    48
    Оценки:
    +59 / 0 / -0
    Покер ръце:
    И аз много се изкефих.
    Събрахме се много хора и във всеки един момент имаше какво да се прави.
    Доста поспортувах и се запознах с интересни нови хора, също така и доста се посмяхме със старите муцуни :) :) :)
    Евалата на организаторите ахха :) Евала и на участниците!!!
    Брото (Брочко) определено има голям потенциал за лектор, учител, ментор и всякакви такива титли.
    Справи се блестящо !!!
    Още повече че някои неща бяха напълно импровизирани и се случваха и променяха непрекъснато в движение.
    Евалата Брочко, много се раздаде и помогна на много играчи да разберат най-различни концепций.
    Ако Бладето те изнудва с най-различни клипчета ще се застъпя за теб да знаеш :) :) :) :)

Научих много неща от този семинар :)
    Покер общността ни е супер и много се радвам че съм част от нея !!! :)

Последна редакция: 19 септември 2014
  12. bladeto

bladeto
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    1,757
    Трофейни точки:
    36
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Мисля си... тива видео е MUST да се публикува. :):D

13. Brobebrato

Brobebrato
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    659
    Трофейни точки:
    28
    Оценки:
    +68 / 4 / -6
    Покер ръце:
    Евалата хора, много силно си изкарахме. Мега якото място. Обстановката беше нътс и се раздадохме много (особено Лазо и особено на футбол).

Импруувнах в доста спортове и имах супер много поуър (будех се 2-3 пъти всяка нощ, явно не издържах - а и имаше гигантска богомолка в стаята..). Определено мястото предразполагаше.

Благодаря за похвалите хора. След тоя коментар Юлка, направо мога да експлоатирам коучинга ;).
    Иначе очаквах повече потупвания по гърба, обаче като ви бях в гръб, не разбрах защо се дърпате...
    Бладе, без компромати !!!

14. firata

firata
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    249
    Трофейни точки:
    16
    Оценки:
    +1 / 1 / -0
    Покер ръце: