1. Този форум използва бисквитки. С посещаването му, Вие се съгласявате с метода ни на тяхното използване. Научете повече.

Българският - Лас Вегас !

Дискусия в 'Общи приказки' започната от Hristo82, 29 май 2014.

1. Hristo82

Hristo82
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    2,024
    Трофейни точки:
    83
    Оценки:
    +295 / 11 / -51
    Покер ръце:
    Милиардер от Хонконг Стивън Ло мести бизнеса си у нас - ЦЪК

Що все всичко трябва да се прави в село София :mad:
    Лас Вегас в шопския пущинак, много по добре си е да е на морето !
    Да предположим, че този проект се осъществи и направят супер казина, как ли ще е положението с покера с тези измислени закони. Мисля, че трябва нещо да се промени, че да могат да се правят и големи турнири у нас. Ако иска някой може да коментира това !

http://www.sportal.bg/news.php?news=490147

Чудя се тоя Ло дали знае, че разговаря с човек, който ще се бори на втора инстанция да отърве затвора ! :rolleyes:
    Лупи вече прееба един такъв наивник мургав от Индия, кой знае какви схеми мисли и сега да напълни чувалчето с пари от този милиардер. На тоя лупи доживотната му е малко и да го е..ът манафите в затвора.
    Тва грозно човече само за това е в ЦСКА, да опита да направи някоя далавера и тоя Ло сигурно не подозира каква схема са му приготвили. :(

2. Hristo82

Hristo82
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    2,024
    Трофейни точки:
    83
    Оценки:
    +295 / 11 / -51
    Покер ръце:
    Лупи вече е сложил тигана просто от чисто любопитство ми е интересно колко ли комисионна ще лапне тая гадина и то няма да е само той. Тоя Ло ако знае какво го чака, щото не мога да си представа такъв мултимилионен проект от който да не се опитат доста хора да вземат пари под масата, за да може проекта да се осъществи и точно заради такива алчни човечета много бизнесмени са се отказали да инвестират в България !

3. Hristo82

Hristo82
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    2,024
    Трофейни точки:
    83
    Оценки:
    +295 / 11 / -51
    Покер ръце:
    Хахахах ама и аз кви ги говоря ве, то куче със салам плаши ли се ве :D
    В България обаче няма страшно, те тука си ги искат подкупите, не е нужно ти да ги подкупваш ! :D

http://fakti.bg/sport/96726-miliarder-shte-spasava-cska

4. Mitiozo

Mitiozo
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    1,301
    Трофейни точки:
    36
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Докато не почне първа копка че и след това да видя раздвижването - не вярвам.

5. moholovka

moholovka
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    126
    Трофейни точки:
    16
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Ми не е вярно разбира се, това тука няма никакъв потенциал, а и законът не е подходящ за офлайн казина, само лапнишаран може да се върже на тая "новина".

6. Glista

Glista
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    783
    Трофейни точки:
    33
    Оценки:
    +25 / 1 / -0
    Покер ръце:
    Лол за 1.5млрд евро знаеш ли колко лесно се променя закон :)
    Като цяло съм по-добре запознат със схемата и структурата на сделката не е много лоша, но изпълнителите мноооого ме съмняват :)
    Според мен тоя Ло е по-голяма хиена и от наш Лупи!

7. Hristo82

Hristo82
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    2,024
    Трофейни точки:
    83
    Оценки:
    +295 / 11 / -51
    Покер ръце:
    Точно това мислих да напиша, но ме изпревари, че за такава сделка от такъв мащаб законите се променят и то за отрицателно време. Отделно точно нашите политичета чакат точно такива инвеститори, защото от такива мащабни сделки те могат да лапнат дебело куфарче с пари.

На времето и Румен Петков така му се искаше да си напълни алчната гушка с пари и лобираше за проект за писта за формула 1, после щеше да е за мотори, ама накрая си остана само с мечтите да си напълни гушката.

Ясно е, че Ло и партньорите му нямат нищо повече от намерения към момента и сега сигурно прочуват нещата, никъде в новината не се качва, че има подписана договор.
    Тоя Ло със сигурност не е дошъл в България да спасява чорбарският отбор, а щом е в България значи има някакви бизнес намерения и е дошъл да проучи нещата.

Все пак е добре, че и той е същият играч като Лупи и няма да се уплаши от някакви искания за рушвет, щото много други чуждестранни инвеститори се отказват като видят, че нашите алчни подлоги се опитват да им извиват ръцете.

То преди бях чул, че някви руски милиардери искаха да правят Лас Вегас покрай Велинград и дори да построят летище там, но дали някой наистина е имал такива намерение или е измислица няма как да се разбере. Инак на мен Велинград ми е много по добре от колкото село София. Много се надявам да я разширят още поне до 3 милиона Софията, та да се изчисти нацяло провинцията от селяните и ако може с европейски пари да направят там и блокове за всички цигани в България и ще бъде просто перфектно :p

Разбира се ако може след това да се изгради и нещо като берлинската стена и да се отдели този район ще бъда най-щастливият човек на света ! :p

Сподели страницата