1. Този форум използва бисквитки. С посещаването му, Вие се съгласявате с метода ни на тяхното използване. Научете повече.

Билет Базел/Ливърпул Продавам

Дискусия в 'Обяви' започната от piskun, 2 октомври 2014.

1. piskun

piskun
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    730
    Трофейни точки:
    16
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Здравейте!

Много отдавна не съм писал в този форум, но обществото тук е все по-голямо и разрастващо се, за което се радвам. Да минем директно на въпроса!

Продавам
    1 (един билет) Лудогорец/Базел 22.10.2014 - Сектор Г "Лъвчета" ред. 22 място. 1
    ЦЕНА: 30лв

1 (един билет) Лудогорец/Ливърпул 26.11.2014 Сектор Г "Лъвчета" ред. 22 място. 1
    ЦЕНА: 55лв

Инфо за мястото - Пада се непосредствено до сектор В (Варна), почти до корнера.

Закупени са съответно на 40лв и 55лв.
    ПАКЕТНА ЦЕНА И ЗА ДВАТА: 75лв.

Защо ги продавам: Бях обещал да намеря на приятел билет за Реал Мадрид и единствената опция ми беше да купя пакетни билети. Нямал съм намерение да ходя на никой от мачовете и просто искам да разкарам билетите, за да си избия разхода по пакетната покупка.

Как да ги закупите: САМО ЛИЧНО В СОФИЯ или ПЛОВДИВ - няма да се занимавам с Еконт или други варианти.
    Как може да се свържете с мен: Тук в темата с коментар или на лично. Ако преценя, че сте сериозен ще Ви оставя телефон.

Ще кача снимки ако е нужно малко по-късно, стандартни билети са. Нямам за цел да изкарвам пари от препродажба именно затова пускам по-евтино билета за Базел и пакетната цена е доста добра предвид интереса за Ливърпул и качественото представяне на Лудогорец.

Поздрави на всички и успех по масите!
    ПС: Доста от сериозните хора във форума ме познават лично, ще съм благодарен просто да фийдбакнат, че съм сериозен човек, за да няма глупави нападки. Мерси предварително!
    Пакетната продажба е с огромно предимство, затова може да поизчакам докато се появи купувач и за двата.

2. piskun

piskun
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    730
    Трофейни точки:
    16
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Да си ъпна малко темата, че няма никакъв интерес : ), а просто имам огромното желание да разкарам тези билети.

Свалям цената на 25лв за Базел и 50лв за Ливърпул.
    Като Пакетната цена става съответно 70лв.

3. nev3rm1nd

nev3rm1nd
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    232
    Трофейни точки:
    43
    Оценки:
    +54 / 1 / -4
    Покер ръце:
    Имам интерес към този за Ливърпул. Пиши на лично.

4. piskun

piskun
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    730
    Трофейни точки:
    16
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Ливърпул запазен до Сряда (ще се видим с пичагата, да направим продажбата).

Остава Базел на 20лв

Сподели страницата