1. Този форум използва бисквитки. С посещаването му, Вие се съгласявате с метода ни на тяхното използване. Научете повече.

БГ

Дискусия в 'Общи приказки' започната от theworldleader, 17 януари 2013.

1. theworldleader

theworldleader
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    348
    Трофейни точки:
    16
    Оценки:
    +1 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Добър ден, роби! Бачкате ли здраво за 300 лева, А? И за 200 ще бачкате, ако Дянков огладнее...Сигурно не ви е срам да си гледате децата как обикалят покрай витрините с китайски боклуци, със старите си изтъркани 'обущета'...Бачкайте и ги лишавайте, че Дянков е гладен...Спи, народе! Преклонена главица сабя не я сече! Спи, народе! 240 душмани безсмъртни имаш, дето 7 000 000 никога не могат да ги победят, защото са 7 милиона - всеки за себе си! Спи, народе...Бъдеще има за теб някъде далеко в чужбина, далеко от род и родина, далеко от стара ти майка, далеко от клети ти дечица, без тебе да раснат, че някое и друго евро да пратиш! Спи, народе! Баба ти докато я пребиват и изнасилват за 40 лева! Ръка не вдигай на душманина - ръцете са ти да бачкаш за 300 лева! Ръцете са ти да си милваш детенцето, дето плаче за нови дрешки и обувки! Спи, народе...ИМАШ 500 ГОДИШЕН СТАЖ!

Нека и тук да го пусна, доста може да се говори на тази тема.

2. Zografa

Zografa
    Expand Collapse
    Super Moderator Staff Member

Съобщения:
    3,732
    Трофейни точки:
    98
    Оценки:
    +436 / 10 / -17
    Покер ръце:
    Доста си прав - явно доста може да се говори и навсякъде се говори, но само се говори. Това си е като тролване вече с тоя тип теми.

3. theworldleader

theworldleader
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    348
    Трофейни точки:
    16
    Оценки:
    +1 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Много пъти съм го казвал даже и тук, докато малка част от нас се опитва нещо да направи и да промени, всички останали ни наричат наркомани, хулигани и малоумници, а в същото време картинката е тази отгоре.

4. toxic

toxic
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    923
    Трофейни точки:
    18
    Оценки:
    +46 / 13 / -6
    Покер ръце:
    Да не би от Дянково време да е така. Преди бяхме цвете за мирисане.
    Предизборна манипулация. От 20 години сме калта, не от вчера.

5. theworldleader

theworldleader
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    348
    Трофейни точки:
    16
    Оценки:
    +1 / 0 / -0
    Покер ръце:
    То изобщо не става въпрос дали е Дянков или дедо му, все тая - дереджето, дереджето.

6. Lag4Hapiness

Lag4Hapiness
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    1,316
    Трофейни точки:
    53
    Оценки:
    +29 / 2 / -0
    Покер ръце:
    Каква е целта на тази тема, какво трябва да постигне? Да хванем автоматите и да ходим в гората ли? Голям процент от народа е точно малоумници, мързеливци, манговци. Има да го чакаш пробуждането, но няма да стане. По-зле ще става...

7. theworldleader

theworldleader
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    348
    Трофейни точки:
    16
    Оценки:
    +1 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Лаг-че, знаеш че не е това целта. Целта е все някой да се замисли, може пък това да е достатъчно. То повече с една тема във форум не може да се направи, но да накара някой да се замисли, пак е нещо.

8. Lag4Hapiness

Lag4Hapiness
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    1,316
    Трофейни точки:
    53
    Оценки:
    +29 / 2 / -0
    Покер ръце:
    Те малоумниците, мързеливците и манговците не влизат тука, че да се замислят. Общо взето мисля, че тука влизат главно млади хора, които са свестни.

9. theworldleader

theworldleader
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    348
    Трофейни точки:
    16
    Оценки:
    +1 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Ами ето - ще прочетат това, ще прочетат друго и хоп - ако имат случайно такива приятели, които са малоумнции, мързеливци (без манговци) ще им кажат как стоят нещата, ще ги надъхат, ще се опитат да ги променят, поне малко.

10. girru

girru
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    420
    Трофейни точки:
    18
    Оценки:
    +14 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Такава е действителността :) за промени е малко късно струва ми се :)

11. Plazma

Plazma
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    75
    Трофейни точки:
    6
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    И аз си мислех така преди да прочета някои от постовете в темата за ислямизациата на българия.

12. Lag4Hapiness

Lag4Hapiness
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    1,316
    Трофейни точки:
    53
    Оценки:
    +29 / 2 / -0
    Покер ръце:
    Късно е, боклуците са навсякъде. Телевизиите облъчват стадото безспирно. Не знам дали има и 2-3 читави телевизии. Показателно е, че абсолютно продажен журналист като Бареков се води лицето на TV7, а султан Сюлейман се радва на огромен рейтинг.

13. Lag4Hapiness

Lag4Hapiness
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    1,316
    Трофейни точки:
    53
    Оценки:
    +29 / 2 / -0
    Покер ръце:
    Тя темата за изслямизацията се изроди много. Аз исках да се пише за някои радикални течения като уахабизма, но нищо не се получи.

14. Breeze

Breeze
    Expand Collapse
    Administrator

Съобщения:
    1,566
    Трофейни точки:
    48
    Оценки:
    +61 / 1 / -6
    Покер ръце:
    Сори twl, но това е просто един неадекватен и простовато надраскан текст с неясно послание.

Поне ми напомни за нещо доста по-добро:

15. GambitTakesDis

GambitTakesDis
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    715
    Трофейни точки:
    58
    Оценки:
    +134 / 3 / -1
    Покер ръце:
    И Господ да дойде, не може да ни оправи, докато селските тарикати не си плащат данъците и осигуровките. Иначе всички искаме да живеем като скандинавците и швейцарците, ама никой не го ебе за държавата...

16. CobraStarr

CobraStarr
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    332
    Трофейни точки:
    18
    Оценки:
    +1 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Аве т'ва го чета от 2 седмици във фейсбука, всеки 2ри си го поства и всеки 2ри си мисли, че е най-будния и другите са овце, че търпят всичката помия и всичката неправда във всяко ниво на йерархията на държавата. Истината е, че нищо не се прави по въпроса, а и дори да се направи ще е зов в пустиня. Тия постове ми напомнят за ония публикации във фейса "Харесай и помогни на гладните деца в Африка", "Сподели за по-чист въздух". Айде, моля ви се.....

17. Hristo82

Hristo82
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    2,024
    Трофейни точки:
    83
    Оценки:
    +289 / 11 / -51
    Покер ръце:
    Надявам, се че наближаващите избори и появяването на темата е случайно съвпадения, а и гледам, че само един герой е споменат. Нищо лично просто просто виждам, че онлайн атаките и лобирането в последно време стават невероятно агресивни и мащабни, просто ми става смешно и жалко същевременно, когато видя някои коментари под дадена новина. Само ще ви припомня историята, която се случи на 10 януари 1997г. ? Какво се случи след този ден ? Настигнахме ли ги американците ?

Проблема за мен не е в това, че обществото се е навело и оставя да го чукат без съпротива. Проблема не е в едни 240 депутати, проблема е в цялото общество в което има много малко хора, които имат моралното право да критикуват и да възроптават от недоволство. Много са малко хората с чисти "не осрани гъзове" !

Точно в това е проблема, че всички сочат с пръст политиците, като единственият виновник за мизерната ни държавица, а не виждат И собствените си осрани гъзове, без, които няма как да се поличи цялата схема довела до сегашното положение от което днес страдат всички.

LOL Breeze тва аз ли съм го писал, уж все си пия хапчетата по график да го ева :D

18. konselieri

konselieri
    Expand Collapse
    Moderator

Съобщения:
    2,619
    Трофейни точки:
    98
    Оценки:
    +362 / 4 / -8
    Покер ръце:
    +1 за горните два поста ( на Христо поста не влиза,щото още не съм го прочел ;) ). А тоя фейсбук просто нямам думи за него, аз спрях да го отварям дори.
    И странно как изведнъж се появяват такива послания точно преди изборите, щото до сега всичко е било цъфнало и вързало, както беше написал някой.

19. ngl11

ngl11
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    1,244
    Трофейни точки:
    53
    Оценки:
    +25 / 1 / -2
    Покер ръце:
    истината е , че липсва съществена промяна, да идват следващите магьосници на власт, ако няма такива, да си седят тия. И без т'ва всички са си е.али фара! Кратуни кухи, няма друго!

20. Lakov

Lakov
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    570
    Трофейни точки:
    16
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Това е най-отчайващото в тази ситуация. Един и същи филм се повтаря отново и отново... Изборите са след няколко месеца, а аз лично не виждам за кого бих гласувал когато кандидатите ще са същите крадливи бастуни, които един по един показаха що за стока са при това или при някое минало управление ...

Сподели страницата