1. Този форум използва бисквитки. С посещаването му, Вие се съгласявате с метода ни на тяхното използване. Научете повече.

Безработен баща моли за употребявани дрешки и обувки за децата си

Дискусия в 'Общи приказки' започната от Cons7antine, 17 декември 2014.

1. Cons7antine

Cons7antine
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    170
    Трофейни точки:
    33
    Оценки:
    +26 / 0 / -3
    Покер ръце:
    Здравейте, може би сте го видяли това из нета... реших, че можем да се организираме и да помогнем. Аз лично нямам детски дрешки или обувки, но смятам да пратя пари и някакви мои дрехи. Нещата ще ги занесе една приятелка, която живее в този район на 23ти.
    Който иска да помогне.... още не съм измислил къде точно ще събираме нещата, но това не е проблем. Мисля, че за повечето хора в този форум ще е по лесно да съберем някаква сума. Ако се организираме и съберем повече неща и пари, аз лично ще отида да ги занеса.

Ето го текста:

Безработен баща отправи апел хора, които имат употребявани и вече ненужни детски дрешки, обувки или пособия за училище, да ги дарят на децата му.

Светослав Тонев от разградското село Юпер написа писмо, в което се казва:

"Пише ви един баща с протегната ръка за спокойна и сбъдната Коледа. Имаме две дечица – момиченце във втори клас и момченце в първи. Безработни сме и изкарваме прехраната си ден за ден. Идва зима и все по-трудно ще се намира работа дори за седмица.

Затова молим майки, баби, които вече са отгледали децата и внуците си, да ни помогнат с употребявани дрешки и обувки. Молим дядовци и татковци да ни зарадват с нова тетрадка и химикалка.

Тогава наистина ще повярваме, че на Коледа стават чудеса. И наистина Коледа ще бъде празник за нас".

Тонев оставя и адреса си: с. Юпер, ,ул. „Надежда“ 12, общ. Кубрат, обл. Разград.

"И той, и съпругата му са безработни. Светослав работеше във ВиК, но от около 10 месеца няма работа", разказаха от кметството.

Съпрузите нямат телефони, на които могат да бъдат намерени. От кметството обаче потвърдиха, че всеки, който иска да помогне, може да се обади на техния телефон: 08445 2020.

Обадих се на този телефон, и ми казаха, че наистина има такъв човек и доста хора му носят някакви неща.

Искам да кажа, че тук не става въпрос да събираме много пари ( всеки си има различна представа за много), мисля че за този човек, а и за много други в България 20лв са много пари.

Moneybookers\Skrill - пишете ми на лично
    Iban BG96FINV91501000260167

Последна редакция: 17 декември 2014
  2. bmwteam

bmwteam
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    53
    Трофейни точки:
    6
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    не че нещо, ама махни го това abv.bg за skrill

3. Cons7antine

Cons7antine
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    170
    Трофейни точки:
    33
    Оценки:
    +26 / 0 / -3
    Покер ръце:
    Не разбирам какво искаш да кажеш.

4. Sergo90

Sergo90
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    1,535
    Трофейни точки:
    98
    Оценки:
    +375 / 11 / -82
    Покер ръце:
    лесен за хакване + не толкова сигурен и доста по-труден за възстановяване е абв.бг

п.с пратих ти

5. 330

330
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    166
    Трофейни точки:
    16
    Оценки:
    +1 / 0 / -0
    Покер ръце:
    И по новините ги дахава хорицата, двете деца са пълни отличници в училище. Пуснах и аз скромно, но от сърце! Нека поне покрай Коледа бъдем по-добри!

пп Еваларка за организацията, Коце :)

6. rEADy

rEADy
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    812
    Трофейни точки:
    43
    Оценки:
    +62 / 0 / -1
    Покер ръце:
    evala :) Drugoto koeto e mnogo dobre e che tvoq priqtelka shte gi zanese li4no i po tozi nachin ne moje da se zloupotrebi s parite.

7. Cons7antine

Cons7antine
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    170
    Трофейни точки:
    33
    Оценки:
    +26 / 0 / -3
    Покер ръце:
    хаха Бароне, събрахме добра сума и аз ще отида да им ги дам, а относно майла, аз ползвам МБ от 6-7г с този майл, знам че не е мн сигурен, но мога ли да го сменя?

8. 330

330
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    166
    Трофейни точки:
    16
    Оценки:
    +1 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Можеш да. My Acc\Personal Info

9. Sergo90

Sergo90
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    1,535
    Трофейни точки:
    98
    Оценки:
    +375 / 11 / -82
    Покер ръце:
    коцето ми писа по преди че са се опитвали да го хакнат , така че може да напише тук как се получават нещата , дали всичко е окей и етц..

10. didi8bg

didi8bg
    Expand Collapse
    Administrator

Съобщения:
    1,446
    Трофейни точки:
    98
    Оценки:
    +348 / 8 / -13
    Покер ръце:
    Сменя се по всяко време за 2 минути :) Даже може да имаш няколко мейла към една сметка.

11. Cons7antine

Cons7antine
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    170
    Трофейни точки:
    33
    Оценки:
    +26 / 0 / -3
    Покер ръце:
    Мн добре, преди го нямаха това, но сега е малко късно, като не мога да си вляза в МБ :D

12. kostadinov

kostadinov
    Expand Collapse
    New Member

Съобщения:
    1
    Трофейни точки:
    1
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    http://vbox7.com/play:5a2c849bec знам че не е към тази тема ама мн ме трогна историята на този човек ако има някои идея как да му помогнем , че аз съм мн далеч от него

13. Lag4Hapiness

Lag4Hapiness
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    1,315
    Трофейни точки:
    53
    Оценки:
    +29 / 2 / -0
    Покер ръце:
    Току-що по Нова телевизия излъчиха репортаж за това семейство и те са буквално затрупани от пратки, дори ги раздават на други хора вече.

14. Cons7antine

Cons7antine
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    170
    Трофейни точки:
    33
    Оценки:
    +26 / 0 / -3
    Покер ръце:
    Оправих си МБ, всичко е наред. Сега може този, който се опита да ми хакне акауна да прати някой лев:)

15. Cons7antine

Cons7antine
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    170
    Трофейни точки:
    33
    Оценки:
    +26 / 0 / -3
    Покер ръце:
    Да, мислех си, че може да стане така.Ние ще им дадем пари, ще са им от полза

16. Spitfire

Spitfire
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    2,009
    Трофейни точки:
    78
    Оценки:
    +248 / 25 / -33
    Покер ръце:
  17. rEADy

rEADy
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    812
    Трофейни точки:
    43
    Оценки:
    +62 / 0 / -1
    Покер ръце:
    Realno vseki moje da dade link s reportaj na poboden slu4ai , no na nikoi ne mu se zanimava da organizira nqkakvo subirane na pari.Misulta mi e vmesto linkove na drugi podobni slu4ai napravete vie takava podobna iniciativa za subirane na pari.

18. Cons7antine

Cons7antine
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    170
    Трофейни точки:
    33
    Оценки:
    +26 / 0 / -3
    Покер ръце:
    За съжаление има много подобни случаи в България.До момента имаме към 500лв събрани,които мисля че са ок за семейството от с. Юпер, ако имахме 1500лв примерно можеше да помислим да ги разделим с други хора.

19. Cons7antine

Cons7antine
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    170
    Трофейни точки:
    33
    Оценки:
    +26 / 0 / -3
    Покер ръце:
    Здравейте, да ви кажа, че на 20ти занесох парите на хората- 500лв. Наистина много хора им пращат колети с дрехи и други неща. Положението им е много тежко.Стана така, че минах през доста села там в региона и се чудя как успяват да оцеляват хората там. Но както и да е, зарадваха се и мисля, че им помогнахме да си прекарат едни малко по-добри празници.

Сподели страницата