1. Този форум използва бисквитки. С посещаването му, Вие се съгласявате с метода ни на тяхното използване. Научете повече.

Bettson crash!

Дискусия в 'Betsson, Betsafe, Triobet и PKR - Microgaming' започната от ivailo00, 21 юли 2016.

1. ivailo00

ivailo00
    Expand Collapse
    Member

Съобщения:
    9
    Трофейни точки:
    1
    Оценки:
    +3 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Пичове,от няколко дена,като на всеки един два часа ми крашва бетсона.Ще кача снимка да се види какво ми изписва.Ако някой е имал същия проблем или знае някакво решение моля да сподели с приятел :).Peace

Прикачени файлове:

2. PaRaDiGmA

PaRaDiGmA
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    335
    Трофейни точки:
    28
    Оценки:
    +67 / 2 / -2
    Покер ръце:
    Днес ми се случи в една от залите от мрежата,но беше "заспал" лаптопа.
    Просто бях станал за около 20-тина минути.
    Може да е новост в мрежата.

3. VankoZ

VankoZ
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    179
    Трофейни точки:
    18
    Оценки:
    +54 / 15 / -64
    Покер ръце:
    И аз имам 1 месец проблем от Бетсон -
    Imgur: The most awesome images on the Internet

Първо ми затвориха акаунта - обадиха ми се по телефона - искаха да си сменя имейла и паролата - направих го 1 седмица мислиха и ми го отвориха,след това обаче като се логвам излиза грешката от картинката - деинсталирах,трих всички папки - инсталирах не става.Всичко разрешавам от антивирусната пак без резултат.Казват ми да пробвам с ВПН,след това без ВПН същата работа.Проблема е от тогава в другите МПН-и влизам.В Бетсейф същото направиха с имейла смяната -но там влизам без проблем.
    в Сайта на Бетсон също влизам - но депозита и тегленето също не се зареждат - и така от тяхната система не било - в мен била грешката.
    Някой ,ако има идеи да каже?!
    Ако може и като афилиайт да ги натиснете да се заемат по-сериозно,ако трябва да влезнат с Тийм Вювър в моя комп,ама да го оправят.

Сподели страницата