1. Този форум използва бисквитки. С посещаването му, Вие се съгласявате с метода ни на тяхното използване. Научете повече.

Betsson - Промоции Декември '13

Дискусия в 'Betsson, Betsafe, Triobet и PKR - Microgaming' започната от Admin, 3 декември 2013.

1. Admin

Admin
    Expand Collapse
    Administrator

Съобщения:
    2,150
    Трофейни точки:
    38
    Оценки:
    +10 / 0 / -3
    Покер ръце:
    Xmas Blazing Cannons
    Blazing cannon се завръща - този месец е коледното издание! От Betsson са решили да раздават подаръци по Blaze Poker масите си! Играйте ‘Quick-Fold’ покера в Betsson и можете да спечелите кеш награди от €1, €10 или дори €100, в случай, че успеете да срутите колибката от карти в тяхната мини-игра Blazing Cannon.

На 20ти декември брояча на всички играчи в Blazing Cannon ще бъде сложен на 19, така че ще трябва да спечелите само една рейк ръка за да активирате мини-играта!

Какво е Blaze Poker?
    Blaze poker е ултимативната екшън игра, където играете в голяма група от хора вместо срещу определен брой хора на една маса. Не ви харесват ръката ви или позицията? В Blaze poker можете да фолднете по всяко време и мигновено ще бъдете прехвърлени на нова маса, с нови опоненти. Използвайте бутона "+1" на масата си за да удвоите забавата с Blazing cannon!

Да спечелите е елементарно и ето 3те прости стъпки:
    1. Играйте на Blaze Poker масите със залози €0.05/€0.10 или €0.25/€0.50; за всеки 20 ръце, които спечелите след флопа ще активирате мини-игричката Blazing Cannon.
    2. Прицелете се внимателно, стреляйте с оръдието по къщата от карти и имате възможност да спечелите бонус от €1 до €100 веднага - в зависимост от това колко gold suits можете да съборите!
    3.Няма ограничения относно колко Blazing Cannon бонуса можете да спечелите, затова почнете да играете още сега за да прилапате своя дял от парите!

Избери Коледен Подарък
    От Betsson ви канят да изберете своя коледен подарък и уверяват, че ще се погрижат дядо Коледа да го достави чак до вратата ви. Всичко, което трябва да направите, е да се запишете за избрания от вас подарък, да следите прогреса си в "my account" в покер клиента и да натрупате нужните loyalty points за необходимия период от време.

Ако искате това яко тесте, за да си поупражнявате триковете с карти е нужно да съберете 1000 loyalty points и то е ваше.

Трябва ви място да приберете всичките пари, които сте спечелили от покер? Този портфейл ще стане ваш, ако го изберете и съберете 5000 точки.

Понесете се във въздуха с този Sky Dragon RC хеликоптер и се наслаждавайте на дълги часове забавление с него! Съберете 10000 loyalty точки и той ще долети направо до входната ви врата.

Какво ще кажете за чисто нов Apple TV, за да посрещнете новата година със стил? Просто съберете 20000 точки и е ваш!

За да вземете наградата си:
    • Запишете се (Opt-in) за избраната от вас оферта този декември на страницата на Betsson
    • Натрупайте нужните точки преди 31ви декември.

Правила и условия:
    - Всички играчи, участващи в тази промоция, трябва да се запишат за избрания от тях подарък.
    - Играчите трябва да изберат наградата, която искат, преди 31ви декември.
    - Играчите трябва да натрупат нужните точки преди 31ви декември.
    - Наградите ще бъдат изпратени на регистрирания домашен адрес в акаунта на играча; ако адреса бъде променен, играчите трябва да го обновят преди края на промоцията.
    - Играчите могат да следят прогреса си в My Account секцията в покер клиента.

Betsson
    ОЩЕ ЗА ПРОМОЦИИТЕ В BETSSON ПРЕЗ GRINDERS
    Играейки през Grinders в Betsson, получавате много ексклузивни добавки към офертата - 30% рейкбек без изискване, рейк класаци, класации за ръце и други. За повече детайли вижте офертата ни в Betsson. Ето всичко накратко:

• Два големи депозит бонуса
    • €6000 Фрийроли за нови играчи
    • 30% рейкбек/до 40% кешбек
    • €250 Grinders Hand Race
    • Рейк класации за Grinders.org - Играейки през Grinders, участвате в различни ексклузивни рейк класации в Betsafe:
    • GrindPrix - GrindPrix е нашата обща VIP класация с награден фонд 16 000 лева. Тя носи допълнителни награди на играчите всеки месец и е изключително ценна за тези, които искат да играят в няколко зали едновременно. Повече за класирането и разпределението на наградите можете да видите на нашата GrindPrix страница.
    • €10 000 рейк класация (Microgaming) - Офертата ни в микрогейминг (прима) залата на Betsafe включва участие в ежемесечна рейк класация с награден фонд €10 000. Следете класирането и наградния фонд фонд на нашата Rake Races страница.
    • Rake Chase - Повече информация скоро

Централни промоции през декември:
    • Гарантирани Турнири
    • €100,000 Bankroll Booster
    • XMAS Blazing Cannon
    • Choose Your Christmas present
    • X-mas €10 Cash Drop
    • €6000 New Player Freerolls
    • €10,000 Sit`n`Go Challenge
    • €100,000 Bankroll Booster - Microgaming
    • €20,000 MTT Jackpots
    • New Bad Beat Jackpot

2. Jokerka

Jokerka
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    101
    Трофейни точки:
    16
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Bonusa samo za parvi depozit li e ili vseki pat kato dopoziar moga da activiram bonus?

3. DevilsTime

DevilsTime
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    734
    Трофейни точки:
    43
    Оценки:
    +91 / 3 / -5
    Покер ръце:
    Аз като ги питах може ли релоад за 2ри път, те ми отговира, че не сам взимал уелкълм бонуса :D

4. Jokerka

Jokerka
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    101
    Трофейни точки:
    16
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Хаха сега и аз ги питах ама нито релоад нито никъв ми дават ..

5. Stanley

Stanley
    Expand Collapse
    Active Member

Съобщения:
    35
    Трофейни точки:
    8
    Оценки:
    +5 / 0 / -0
    Покер ръце:
    За hand race-a трябва ли да се запиша някъде?

6. aPoStolCH0

aPoStolCH0
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    144
    Трофейни точки:
    18
    Оценки:
    +14 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Мисля че не.Поне аз не съм се записвал.

7. akssess

akssess
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    68
    Трофейни точки:
    6
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Само във ВИП системата..

8. Forums

Forums
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    56
    Трофейни точки:
    6
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Има ли откъде в клиента/сайта да видя колко рейк ръце съм направил?Доста поровичках, а нищо не открих...

9. EasyGame

EasyGame
    Expand Collapse
    Well-Known Member Resource Gardener

Съобщения:
    4,194
    Трофейни точки:
    78
    Оценки:
    +219 / 6 / -22
    Покер ръце:
    Няма, и аз съм търсил. Освен в HEM, но там не знам колко е точно

10. Insomniac

Insomniac
    Expand Collapse
    Member

Съобщения:
    24
    Трофейни точки:
    1
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    ..

11. Forums

Forums
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    56
    Трофейни точки:
    6
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    И мен ме съмнява софта на ХЕМ, а си спомням, че Ladbrokes имаше навремето...

12. istamenov

istamenov
    Expand Collapse
    Member

Съобщения:
    8
    Трофейни точки:
    18
    Оценки:
    +10 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Imam zapitvane 4akam vse oshte appletv nqkoi da si e polu4il nagradata ili prosto pri men ima nqkakuv problem?

13. RuNNuR

RuNNuR
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    104
    Трофейни точки:
    18
    Оценки:
    +21 / 0 / -6
    Покер ръце:
    И аз все още не съм получил нищо, но срока за доставка все пак е до 6 седмици.

14. istamenov

istamenov
    Expand Collapse
    Member

Съобщения:
    8
    Трофейни точки:
    18
    Оценки:
    +10 / 0 / -0
    Покер ръце:
    pristigna dnes :)

15. LaMeRR

LaMeRR
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    65
    Трофейни точки:
    23
    Оценки:
    +18 / 1 / -3
    Покер ръце:
    pri men 4akah helikopter pyk dnes pristignaha karti i to (pratkata e polu4ena s povredena opakovka i e preopakovana v bg)

Сподели страницата