1. Този форум използва бисквитки. С посещаването му, Вие се съгласявате с метода ни на тяхното използване. Научете повече.

Betsson missing money

Дискусия в 'Betsson, Betsafe, Triobet и PKR - Microgaming' започната от ceno83, 25 април 2015.

1. ceno83

ceno83
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    2,001
    Трофейни точки:
    78
    Оценки:
    +113 / 2 / -3
    Покер ръце:
    Играх сутринта, Худа показваше +9БИ за което му вярвам и после отварям сметката и вътре -14БИ от началното състояние... Само аз ли имам този проблем ?

2. RealSot

RealSot
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    1,608
    Трофейни точки:
    83
    Оценки:
    +385 / 15 / -18
    Покер ръце:
    Брагваш ли :)

3. mitkoo1224

mitkoo1224
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    134
    Трофейни точки:
    18
    Оценки:
    +1 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Ако ти кажа че 2013 година зимата се разправях 2 месеца със съпорта на бетсон според ХУД-а аз съм напред 10 БИ ставам от масите парите ми ги няма едно и също ми обясняваха че са пратили запитване до незнам ти къде, и във крайна сметка излезе че всичко е точно, но парите ми ги нямаше накараха ме да сметна и да прегледам всяка една рака от сесията направих го нямаше грешка във худ-а а при тях, направих още една сесия и пак ми изчезна банката накрая със съпорта стигнахме до разбирателство че аз няма да получа една стотинка и най-добре за мене е да сменя залата така и направих. Надявам се този път да се осъзнаят и да видят че не аз съм бил във грешка.

4. ceno83

ceno83
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    2,001
    Трофейни точки:
    78
    Оценки:
    +113 / 2 / -3
    Покер ръце:
    ААааа върнаха парите !! Ебати педалите ако не забележиш си изгаряш като пич, така че си следете редовно !

• Dislike Dislike x 1
  5. RealSot

RealSot
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    1,608
    Трофейни точки:
    83
    Оценки:
    +385 / 15 / -18
    Покер ръце:
    Глупости....

6. mitkoo1224

mitkoo1224
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    134
    Трофейни точки:
    18
    Оценки:
    +1 / 0 / -0
    Покер ръце:
    То аз като ги следих файда няма... Пратих снимка от ХУД-а пратих снимка на банкрола преди сесията след сесията колко е и според ХУД-а имало грешка ми повтарят и накрая нищо както и да е радвам се че всичко е точно при теб късмет занапред и дано да няма такива проблеми !

7. Spitfire

Spitfire
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    2,014
    Трофейни точки:
    98
    Оценки:
    +263 / 29 / -33
    Покер ръце:
    Мен ме бяха преебали с 50-60евро и ги заебах бетсъна, докато същия проблем в бетсейф се беше решил за 10 минути при положение, че собствениците са едни и същи. fuck logic

8. toxic

toxic
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    923
    Трофейни точки:
    18
    Оценки:
    +46 / 13 / -6
    Покер ръце:
    OMG
    Как така изчезват пари?
    Това е недопустимо.

9. BiGb1rD

BiGb1rD
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    162
    Трофейни точки:
    33
    Оценки:
    +22 / 0 / -1
    Покер ръце:
  10. Zografa

Zografa
    Expand Collapse
    Super Moderator Staff Member

Съобщения:
    3,735
    Трофейни точки:
    98
    Оценки:
    +442 / 10 / -17
    Покер ръце:
    Аз имах драма в бет365 преди година-две - изчезнаха ми парите с които седях по масите(около 12 маси 2/4-5/10) и два месеца течеше разследване, като смея да кажа почти до края не разбираха как така парите ги няма, като при тях всичко било наред(по едно време ми върнаха 2-3 ББ щото ме било дисконектнало и съм бил в големия блайнд лол) Накрая ми ги върнаха и ми дадоха 100$ рилоуд бонус за компенсация. Така че е абсолютно нормално да стават такива неща.

Относно конкретния проблем - наскоро има писано по въпроса дори в 2+2:
    http://forumserver.twoplustwo.com/5...read-2014-a-1403653/index40.html#post46455337

Дано оправят тея простотии, че повечето хора изобщо не си гледат балансите вероятно и освен ако не е голяма липсата няма да го усетят.

11. EasyGame

EasyGame
    Expand Collapse
    Well-Known Member Resource Gardener

Съобщения:
    4,196
    Трофейни точки:
    78
    Оценки:
    +219 / 6 / -22
    Покер ръце:
    Аз от много време си записвам всеки ден баланса. Ползвам програмата iDailyDiary (дневник, по за комютър). Почнах да я ползвам, понеже спираще тока/интернета или пък като забие компютъра. От там се получаваха разлики и исках да знам колко са.
    Освен баланса си записвам целите за сесиата, някакви leak-ове над които да работия и т.н.

12. qwertyyy

qwertyyy
    Expand Collapse
    Member

Съобщения:
    8
    Трофейни точки:
    18
    Оценки:
    +2 / 0 / -0
    Покер ръце:
    В последно време много забива и ме sit out-ва.... Днес беше върха когато шъвнах с JJJ vs TPTK в 3 bet pot с 2 стака deep vs 2 стака deep ... и ме сит аутна на ривъра и от всички други маси едновременно и сега ми липсва интересна сума пари а от поддръжката ми казват само да чакам...

13. EasyGame

EasyGame
    Expand Collapse

Съобщения:
    4,196
    Трофейни точки:
    78
    Оценки:
    +219 / 6 / -22
    Покер ръце:
    И на мен ми липсват пари от сметката. Видях, че става някакъв бъг и като станат от масите - не ми вкарва парите обратно в available, а все едно изчезват. Пробвах пак да седна на масите (да видя дали няма да са там), но не ме пуска да седна... натискам на празно мясно и нищо не става.

Каква е процедурата - да се разправям със live support-a или да чакам? Явно е техен бъг, понеже и масите по нивата много намаляха. Явно и другите няма да могат да сядат по масите.

ADDON: сега се лог-нах в сайта и там всичко е точно. Явно покер клиента им прави проблеми.

ADDON 2: даже самата прима не ми зарежда... пробвах betsson и betsafe и си стой на това зареждащото

Последна редакция: 26 април 2015
  14. EasyGame

EasyGame
    Expand Collapse

Съобщения:
    4,196
    Трофейни точки:
    78
    Оценки:
    +219 / 6 / -22
    Покер ръце:
    Оправило се е. Найс :)

15. didi8bg

didi8bg
    Expand Collapse
    Administrator

Съобщения:
    1,446
    Трофейни точки:
    98
    Оценки:
    +348 / 8 / -13
    Покер ръце:
    При подобни проблеми, пишете веднага на съпорта И НА НАС, за да съдействаме и ние колкото можем.

Пък ако не става, знам къде им е офиса ...

Сподели страницата