1. Този форум използва бисквитки. С посещаването му, Вие се съгласявате с метода ни на тяхното използване. Научете повече.

Бетсейф - Показване на фолдната ръка

Дискусия в 'Betsson, Betsafe, Triobet и PKR - Microgaming' започната от Elinos, 21 април 2010.

1. Elinos

Elinos
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    50
    Трофейни точки:
    6
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Здравейте,
    Търсих за тази опция но не я намирам...има ли изобщо "Display folded cards" в Бетсейф.

И още нещо, когато ползвам тикчето за автоматичен фолд, често се случва да не ми отчита, че съм го натиснал и отново да ми дава да фолд/бет-вам (забелязвам, че сякаш има някакъв период от 3-5 секунди, след които вече го разпознава като натиснат бутон). При някой има ли го същия проблем, че ми е малко дразнещо на моменти.

Последна редакция: 22 април 2010
  2. Ion4ef

Ion4ef
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    179
    Трофейни точки:
    31
    Оценки:
    +1 / 0 / -0
    Покер ръце:
    "Display folded cards" няма.
    Ако маркираш полето фолд и до 1-2 секунди дойде твой ред да играеш не го отчита. Така че си прав - има някакво забавяне от 3 секунди.

3. steaR

steaR
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    109
    Трофейни точки:
    16
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    треа да помниш бате :)

4. Elinos

Elinos
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    50
    Трофейни точки:
    6
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Не просто ми стана интересно, в другите покер клиенти я има и реших,че просто в 2 през ноща не я откривам нещо :)

5. gavrosh

gavrosh
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    1,007
    Трофейни точки:
    36
    Оценки:
    +3 / 0 / -0
    Покер ръце:
    напротив, трябва да хвърляш и да не мислиш повече за ръката. а този 'лаг' мисля че са го направили нарочно, за да не се прецакват тия дето много бързат. ще свикнеш ;)

6. Breeze

Breeze
    Expand Collapse
    Administrator

Съобщения:
    1,566
    Трофейни точки:
    48
    Оценки:
    +61 / 1 / -6
    Покер ръце:
    Според мен този лаг е един от най-недвусмислените примери за неадекватността на онгейм софта :(. И това го казвам при положение, че като цяло го понасям софта, даже ме кефят някои от решенията в него. Просто не се сещам друга мрежа в която да може да се случи това, да кажем тикваш фолд по инерция, виждаш че все пак позицията и картите ти са за игра и махаш тикчето, но въпреки че минава да кажем секунда докато ти дойде реда, ти фолдва картите. Това е по памет, но предполагам ще потвърдите... в другите мрежи по-скоро ме е изненадвало колко е светкавична реакцията на софта в такива случаи

7. ShLiM

ShLiM
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    1,883
    Трофейни точки:
    38
    Оценки:
    +1 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Ongame ne byrzat za nikyde :D