1. Този форум използва бисквитки. С посещаването му, Вие се съгласявате с метода ни на тяхното използване. Научете повече.

Betsafe февруари промоции

Дискусия в 'Betsson, Betsafe, Triobet и PKR - Microgaming' започната от bladeto, 27 януари 2011.

1. bladeto

bladeto
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    1,757
    Трофейни точки:
    36
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    $80,000 February Races
    Betsafe Races

И през февруари екшъна продължава с $80,000 February Races. Този месец наградите за първите места са вдигнати. За да участвате, е необходимо единствено да печелите точки (Player Points). Следете класирането и не забравяйте да си поискате спечелената награда.

• Рейк класация 1: 01-13 февруари
      • $25,000 кеш класация, 70 платени места, 3.25 точки за $1 рейк
      • $15,000 турнирна класация, 70 платени места, 5 точки за $1 такса

• Рейк класация 2:16-28 февруари
      • $25,000 кеш класация, 70 платени места, 3.25 точки за $1 рейк
      • $15,000 турнирна класация, 70 платени места, 5 точки за $1 такса

Важно! Не забравяйте да си поискате наградата, като я заявите на e-mail: race@betsafe.com

Разпределение на наградите:

20 IPAD GIVEAWAY
    IPAD

Betsafe ще раздадат 20 16GB Apple iPad-а в турнир на 03 март. Цената на такъв таблет е приблизително $800. Има няколко начина да си спечелите безплатен билет за турнира, а именно като изпълните поне 1 от следните условия:
    • Да направите поне 1000 точки през февруари (01-28)
    • Да направите поне 200 точки през някой от дните на февруари
    • Да направите поне 150 точки в някоя от съботите на февруари
    • Ако сте нов играч в залата, направете трансфер или депозит в Покер частта на сайта и направете поне 200 точки през февруари.

На 02 март всички изпълнили някое от условията ще получат билет за турнира и трябва ръчно да се регистрират!

2. Breeze

Breeze
    Expand Collapse
    Administrator

Съобщения:
    1,566
    Трофейни точки:
    48
    Оценки:
    +61 / 1 / -6
    Покер ръце:
    Може би на феновете на тази зала (и мрежа) е направило впечатление, че нашият супергерой Rhaegar/Beast се класира високо в зимните им състезания последните 1-2 месеца, благодарение на което подобно на Protector в Offside почти самостоятелно осигури добър награден фонд за нашия Betsafe Race. За януари отново ще имаме $1000 или дори $1100 за наградния фонд, като сме замислили този път да има повечко платени места, за да има мотивация и за Micro играчите, които правят по-малко рейк.

Примерно, ако е $1100:

$400.00
    $200.00
    $150.00
    $100.00
    $65.00
    $45.00
    $35.00
    $25.00
    $20.00
    $15.00
    $15.00
    $10.00
    $10.00
    $10.00

Това са 14 платени места, като през януари играчът на 14-то място вероятно ще завърши месеца с 50-60 долара рейк, за да се ориентирате :).

Това е само един от купчината рейсове, в които участвате през тази оферта и наблюденията ми са, че се получава страхотно валю като се събере всичко.

Имам и една лична идея, интересно ми е какво мислите за нея - да направим в бъдеще този наш рейс достъпен само за играчи, които са си взели вече депозитния бонус. Така ще се увеличи много валюто за редовните играчи, за сметка на тези, които играят в Betsafe единствено за да изчистят бонуса заради неразумно голямото валю в комбинация с класациите и после престават.

Успех на всички през февруари :)

3. Zografa

Zografa
    Expand Collapse
    Super Moderator Staff Member

Съобщения:
    3,729
    Трофейни точки:
    98
    Оценки:
    +431 / 10 / -17
    Покер ръце:
    Само да предупредя тези от вас които залагат на ХУ играта там, че имат някакво ново правило само по 1 маса на ниво без екшън и ако злоупотребите може да ви локнат акаунта за 48ч.(аз бях потърпевш).

4. PERRINS

PERRINS
    Expand Collapse
    Member

Съобщения:
    7
    Трофейни точки:
    1
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Samo da utochnq za 80,000$ raceto che v saita na betsafe dokolkoto chetox prez purviq period shte zimate po 3.5 to4ki za 1$ rake, A ne kakto e obiknoveno 1$ - 5 to4ki , prez 2 ria period si4ko si idva na mqsto 1$ - 5 to4ki. Uspeh po masite.

5. Admin

Admin
    Expand Collapse
    Administrator

Съобщения:
    2,151
    Трофейни точки:
    38
    Оценки:
    +11 / 0 / -3
    Покер ръце:
    Може би се заблуждаваш нещо, просто кеш играчите си получават по 3.25 точки на долар рейк за техния рейс, а турнирните играчи по 5 в техния

6. PERRINS

PERRINS
    Expand Collapse
    Member

Съобщения:
    7
    Трофейни точки:
    1
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Moq greshka sorry, da promociqta e unikalna opredeleno tuk shte se igrae fevruary. GL

7. vvencislavov

vvencislavov
    Expand Collapse
    Active Member

Съобщения:
    37
    Трофейни точки:
    6
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    а някой може ли да каже миналия месец примерно колко рейк е имал първия в рейса на гриндерс защотот така в тия проценти немога да се ориентирам заслужава ли си да се гони това място или поне за 2ро ? :)

8. vvencislavov

vvencislavov
    Expand Collapse
    Active Member

Съобщения:
    37
    Трофейни точки:
    6
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    колкото до таблетите лудница е спечелих от един фреерол такъв 32 гб 3г заслужава си :)

9. ceno83

ceno83
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    2,001
    Трофейни точки:
    78
    Оценки:
    +113 / 2 / -3
    Покер ръце:
    В момента ориентировъчно първия е с около 5-6000$ рейк :) :)

10. Breeze

Breeze
    Expand Collapse
    Administrator

Съобщения:
    1,566
    Трофейни точки:
    48
    Оценки:
    +61 / 1 / -6
    Покер ръце:
    към 9к мисля имаше runningg0od и пак се очертава толкова, това може да се види в класацията на betsafe: https://www.betsafe.com/poker_race....mit=120&table_class=leaderboard&tr_class=even (13 дни, 3.25 точки на долар рейк)

Ако можеш да направиш 800$ рейк за 13 дни от 16ти до края на месеца очаквам общо да вземеш от класациите ~230$ + кешбек който обаче за толкова рейк за месеца няма да е много вероятно 12-14% и вече не знам депозит бонус имаш ли за чистене, той дава още 35-40% равностойност :)) ако имаш нужда от съвет/изясняване може да ми пишеш, скайп ми е briiiz

11. vvencislavov

vvencislavov
    Expand Collapse
    Active Member

Съобщения:
    37
    Трофейни точки:
    6
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    добре мерси за инфото :) тоя бая грайнди значи за 9000 рейк :) сега почвам аз със 3 $ дон защото ми е малка банката ама като гледам бързо ще стигна до 5 и 10 такива злейтаци няма в онгейн ма дон турнирите ама трябва здраво игра :)

Сподели страницата