1. Този форум използва бисквитки. С посещаването му, Вие се съгласявате с метода ни на тяхното използване. Научете повече.

ТопОферта Bet365 безплатни турнири за наши играчи.

Дискусия в 'Други покер зали' започната от Pro2type, 17 февруари 2017.

1. Hristo82

Hristo82
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    2,408
    Трофейни точки:
    113
    Оценки:
    +573 / 25 / -94
    Покер ръце:
    Почувствах се като кърпа в която някой си избърса ръцете :p

На мен живота ми продължава и без тези фрийроли, избата ми е пълна със буркани, за мен не се притеснявайте ! ;)

Аз съм гласа на народа, аз не изразявам лично мнение, ние сме много и сме силни :cool:

За мен няма съмнения, че това е чиста схема от която и бета и афилейта са доволни, а клиентите са го дуат. :D
    Схемата е ясна, не случайно паролата е публична, така лесно попада в сайтовете за споделяне и ето ти лесна реклама, яко а :p

Сега се чудят как да го извъртят колко трудно било да се направи да няма външни хора, а дори и децата от втори клас знаят колко е лесно.

Лесно лесно лесно, но явно не е изгодно. Нали същите хора влизат тук да видят паролата ? Пуска се една тема/съобщение, всеки който се е регнал в бета през сайта ви, да ви изпрати данните които за нужни (тогава тези хора който нямат рег. във grinders, ще си направят), ще пратите данните на бет365 за потвърждения, че играча е през вас. След като бета ви върнат списъка, ще можете да пращате паролата на имейл, на ЛС и проблема е решен.

Аз след това оправдание нямам никакви съмнение, че това е схема с цел маркетинг, потребителите не са важни. Аз дори мислех да ви помогна, като пусна паролата в 2+2 форума, стига да не ми изтрият темата.
    Щеше да е много интересно да видим колко маймунки ще се накачат. :cool:

• Like Like x 1
    • Funny Funny x 1
    • Winner Winner x 1
  2. CTaH4o

CTaH4o
    Expand Collapse
    Active Member

Съобщения:
    38
    Трофейни точки:
    8
    Оценки:
    +7 / 1 / -0
    Покер ръце:
    @Hristo82 хората се опитват да направят нещо. Защо им плюеш на труда. Едва ли си толкова изпаднал да се надяваш на тия фреиййроли. Да забавно е да има фриййролчета и както каза да се псуваме помежду си и да играем за кеф само хора тракнати. Ще измислят нещо първите 2 3 турнира ще са проба грешка. Най лесно е да се критикува ;). Похвали един път момчетата за труда. И да попитам има ли развитие с залата на bwin за тракнатите през вас

3. Hristo82

Hristo82
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    2,408
    Трофейни точки:
    113
    Оценки:
    +573 / 25 / -94
    Покер ръце:
    Станчо ти вече си изключен от синдиката, твоите права няма кой да ги защитава вече ! Аз съм гласа на суверенна, а суверенна това е силата :cool:

Най-много не харесвам хора без чувство за хумор, доста антипатични типажи са това !

Станчо още много има да учиш от живота, как се оправят нещата ако всички си мълчат въпреки, че всички са недоволни, но всеки вижда нередността ?

Иначе браво хубаво облизване на задник направи, гриндерс трябва да ти пуснат допълнителен бонус ! :D
    Освен хората без чувство за хумор, също и мазниците/лизащите на задници са много отблъскващи !
    Казвам го по принцип, това не е за теб, ти очевидно не си такъв човек, но съм сигурен, че всеки момент ще се появи такъв !

• Like Like x 1
    • Funny Funny x 1
  4. Pro2type

Pro2type
    Expand Collapse
    Administrator

Съобщения:
    1,431
    Трофейни точки:
    98
    Оценки:
    +321 / 3 / -5
    Покер ръце:
    За последен път ще изтъкна един факт, който ми е интересно как се вписва в теорията ти - Оригинално промоцията беше само за наши тракнати играчи след определена дата.

5. Pro2type

Pro2type
    Expand Collapse
    Administrator

Съобщения:
    1,431
    Трофейни точки:
    98
    Оценки:
    +321 / 3 / -5
    Покер ръце:
    В понеделник съм изпратил данните, които ни предоставихте за масивното изтичане на паролата, надяваме се залата да успее да измисли техническо решение на казуса.

• Like Like x 1
  6. DveLicA

DveLicA
    Expand Collapse
    Member

Съобщения:
    10
    Трофейни точки:
    1
    Оценки:
    +1 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Мен паролите за 3 от турнирите до края на месеца ми ги прати един друг сайт вече по email-a

• Winner Winner x 1
  7. Pro2type

Pro2type
    Expand Collapse
    Administrator

Съобщения:
    1,431
    Трофейни точки:
    98
    Оценки:
    +321 / 3 / -5
    Покер ръце:
    Ами изпрати ми ги на лично моля те да сверим дали са верни.

8. DveLicA

DveLicA
    Expand Collapse
    Member

Съобщения:
    10
    Трофейни точки:
    1
    Оценки:
    +1 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Ок

9. Pro2type

Pro2type
    Expand Collapse
    Administrator

Съобщения:
    1,431
    Трофейни точки:
    98
    Оценки:
    +321 / 3 / -5
    Покер ръце:
    При всички положения ще сменим паролите, за съжаление обаче където е централата на Bet365 явно са неработни дни до 20-ти , така че това ще стане за следващите турнири.

• Dislike Dislike x 1
  10. Lordly

Lordly
    Expand Collapse
    Member

Съобщения:
    10
    Трофейни точки:
    3
    Оценки:
    +17 / 0 / -1
    Покер ръце:
    Много е некоректно да обещаваме нещо и после да не го спазваме. Да.. наистина искате да угодите на всички и най-вече на старите си играчи. Малко ми прилича на предизборните обещания.. Обещават, обещават и накрая нищо. Направих си регистрация точно защото мислех,
    че ще сме малко хора... А то какво се оказа. Ще си кажете 'кво ревете за 20 30 евро' ... За някои са нищо.. За други (също и за мен) беше страхотна възможност за изграждане на банка. Въпрос на принципи е. Живи и здрави

• Agree Agree x 1
  11. Pro2type

Pro2type
    Expand Collapse
    Administrator

Съобщения:
    1,431
    Трофейни точки:
    98
    Оценки:
    +321 / 3 / -5
    Покер ръце:
    Напротив, напълно те разбирам, от личен опит знам какво е да се гради банка от нищо. Определено има неща, които се получиха далеч от оптималното в стремежа ни да угодим на всички и ще запомним този си опит за напред.

12. Spitfire

Spitfire
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    2,170
    Трофейни точки:
    98
    Оценки:
    +381 / 30 / -51
    Покер ръце:
    Колко жалки трябва да сте да имате претенции играчите преди този период да не участват, предвид че наградния фонд на турнирите идва от техните комисионни. Дори не играя в турнирите, но въпроса е принципен. Ако толкова си умрял за шанса да спечелиш 50евро на гърба на някой друг, може би е време да си преосмислиш приоритетите

Като искаш да изградиш банка отиваш-работиш и депозираш. Никой не е длъжен да ти дава "безплатни" пари

• Like Like x 3
  13. eee3

eee3
    Expand Collapse
    Active Member

Съобщения:
    26
    Трофейни точки:
    3
    Оценки:
    +12 / 1 / -0
    Покер ръце:
    А твойто изказване е още по-жалко, ти ако си направиш сметка в някоя зала в която ти обещават 60% РБ и утре ти кажат сори пич ама ше си на 15% как би реагирал. Ако не беше промото за нови играчи и аз нямаше да съм през грайндърс, ама се прекарах вече. Оферти от други афилиети дал бог.

14. Spitfire

Spitfire
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    2,170
    Трофейни точки:
    98
    Оценки:
    +381 / 30 / -51
    Покер ръце:
    Май не правиш разлика в обстоятелствата, няма нищо, разбирам, трудно ти е да вникнеш в детайлите.

15. eee3

eee3
    Expand Collapse
    Active Member

Съобщения:
    26
    Трофейни точки:
    3
    Оценки:
    +12 / 1 / -0
    Покер ръце:
    Вие покер ПРОТА-та малко си намалете егото че ставате смешни, що се занимавате с фрироладжии като нас.
    И какви са обстоятелствата? Че беше обещане нещо, което не се изпълни от страна на грайндърс. Извинявай че ти крада от рейка, ако спечеля $2 ще ти ги пратя, дай скрил.

16. RealSot

RealSot
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    1,772
    Трофейни точки:
    113
    Оценки:
    +590 / 21 / -26
    Покер ръце:

Това ми напомня на старите времена, когато нямаше турнир с парола, който да ни се опре, на фрироладжиите :) Според мен е ясно, какво трябва да се направи за да се ограничи това нещо. Но не ми е работа да казвам. Също така интересно е как се е допуснала такава елементарна грешка да бъде лийкната паролата, при положение, че имаме опит с паролите всички . Пак ми мяза на зле свършена работа. Колко вече грешки станаха ?

17. Zografa

Zografa
    Expand Collapse
    Super Moderator Staff Member

Съобщения:
    3,883
    Трофейни точки:
    128
    Оценки:
    +677 / 14 / -20
    Покер ръце:
    Много безпредметна хранилка правите, в случая единственото неприятно е изтичането на паролите, останалото е просто чесане на езици. Правилата на промоцията не се променят просто ей така, всичко е премислено за да има изгода за повече хора.

18. koceboce

koceboce
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    305
    Трофейни точки:
    58
    Оценки:
    +111 / 2 / -4
    Покер ръце:
    Докъде стигна сайта... Ожесточени дискусии в теми за фрийроли :(

• Funny Funny x 2
    • Like Like x 1
  19. wsop9999

wsop9999
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    279
    Трофейни точки:
    43
    Оценки:
    +190 / 4 / -66
    Покер ръце:
    LOL! Taq tema she si q sloja v liubimi :D

• Funny Funny x 1
  20. Pro2type

Pro2type
    Expand Collapse
    Administrator

Съобщения:
    1,431
    Трофейни точки:
    98
    Оценки:
    +321 / 3 / -5
    Покер ръце:
    Паролите от днес са променени, това би трябвало да редуцира външните играчи.
    Успех в турнира, момчета!!!

Сподели страницата