1. Този форум използва бисквитки. С посещаването му, Вие се съгласявате с метода ни на тяхното използване. Научете повече.

ТопОферта Bet365 безплатни турнири за наши играчи.

Дискусия в 'Други покер зали' започната от Pro2type, 17 февруари 2017.

1. Hristo82

Hristo82
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    2,408
    Трофейни точки:
    113
    Оценки:
    +573 / 25 / -94
    Покер ръце:
    На бас, че половината въобще не са през grinders, но така става със този неефективен рестрикт с парола. Добре, че парите са малко, та да не ме е яд, щот се ядосвам като виждам недомислици.

2. Spitfire

Spitfire
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    2,170
    Трофейни точки:
    98
    Оценки:
    +381 / 30 / -51
    Покер ръце:
    А тя рестрикцията, ако е само с парола, каква беше логиката да се казва, че турнира е само за играчи регистрирани след еди кога си по претенции на бет365? Няма много логика, така че би трябвало и афил. протекция да има

3. Pro2type

Pro2type
    Expand Collapse
    Administrator

Съобщения:
    1,431
    Трофейни точки:
    98
    Оценки:
    +321 / 3 / -5
    Покер ръце:
    В началото беше точно така, можеха да участват само тракнати играчи след дадената дата, след което се наложи да променим доста нещата за да включим и старите си играчи.

4. eee3

eee3
    Expand Collapse
    Active Member

Съобщения:
    26
    Трофейни точки:
    3
    Оценки:
    +12 / 1 / -0
    Покер ръце:
    Еми върнете първоначалните условия и всички ще сме доволни.

• Agree Agree x 1
  5. DidkoCSKA

DidkoCSKA
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    72
    Трофейни точки:
    18
    Оценки:
    +72 / 3 / -4
    Покер ръце:
    Кои всички? Тогава ще са доволни само тези които са регистрирани след 15, а вой ще има от другите.
    Според мен най-добре си е да е за всички които са регнати през Гриндерс.

6. TheyCallMeFish

TheyCallMeFish
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    51
    Трофейни точки:
    8
    Оценки:
    +4 / 1 / -0
    Покер ръце:
    И аз се пре*бах та си направих регистрация, щото мислех че ще е само за нови играчи и ще е далавера...ама то си на***а м*****

7. Hristo82

Hristo82
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    2,408
    Трофейни точки:
    113
    Оценки:
    +573 / 25 / -94
    Покер ръце:
    Според мен най-добре да сменят името на турнира на: "All BG freeroll" и проблема е решен, поне няма да смешно ако не друго ! ;)

• Agree Agree x 1
  8. DidkoCSKA

DidkoCSKA
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    72
    Трофейни точки:
    18
    Оценки:
    +72 / 3 / -4
    Покер ръце:
    Каквото такова. Другия месец без фриироли за да няма недоволни!

9. Pro2type

Pro2type
    Expand Collapse
    Administrator

Съобщения:
    1,431
    Трофейни точки:
    98
    Оценки:
    +321 / 3 / -5
    Покер ръце:
    Пълно щастие няма, това според нас е най-оптималният вариант.
    Успех в турнира!

• Like Like x 1
  10. TheyCallMeFish

TheyCallMeFish
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    51
    Трофейни точки:
    8
    Оценки:
    +4 / 1 / -0
    Покер ръце:
    Важното е да има нови тракнати играчи.е*и го другото

• Like Like x 1
  11. CTaH4o

CTaH4o
    Expand Collapse
    Active Member

Съобщения:
    38
    Трофейни точки:
    8
    Оценки:
    +7 / 1 / -0
    Покер ръце:
    Аз предлагам grinders да не качва паролите а да прати(паролите) по спам по мейлите на тракнатите играчи така ще се намалят плевелите в турнира

12. Hristo82

Hristo82
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    2,408
    Трофейни точки:
    113
    Оценки:
    +573 / 25 / -94
    Покер ръце:
    Не, по-важно е, че името на сайта е в лобито на bet365 (за справка, този турнир се вижда само в лобито на бет365), а това дали ще го играят и не тракнати през grinders им е през дедовия :p

Важно е афилейта да е добре, клиентите да го дуаат ;)

Ина при други и то доста по големи афилейти и тъй като не съм гадняр съм изтрил името на афилиейта и те имат фриироли (видях го, като отворих betfair poker да видя дали ALL BG фрийрола е виден за цялата мрежа) само за техни играчи, но разликата е, че в него играят само техни играчи !

freeroll.JPG

13. Hristo82

Hristo82
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    2,408
    Трофейни точки:
    113
    Оценки:
    +573 / 25 / -94
    Покер ръце:
    Е и явно не си в час, не разбра ли, че на grinders им е през дедовия дали ще го играят и не трактнати играчи през тях ! Въпреки, че рекламата пак си е същата за сайта без значение дали паролата ще е пратена на имейл, или ще е публична.

То и целия замисъл е безумно тъп, но така са решили от бета, инак най-правилното за подобно редовни фрийроли е да има изискване и не само да е само за тракнати през гриндерс, ами да има и изискване да е генериран някакъв рейк, и само който е покрил изискването да получава вход за турнира.

Сега си е чиста пародия, мисля, че ще ударят 300 маймуни :p

Аз отивам да тренирам, успех на участниците, щеше е фън плей да е само за наши хора и да се псуваме в чата, после и тук :D, но при толкова навлеци няма как !

14. Pro2type

Pro2type
    Expand Collapse
    Administrator

Съобщения:
    1,431
    Трофейни точки:
    98
    Оценки:
    +321 / 3 / -5
    Покер ръце:
    Това не е лоша идея, ще проверя тази седмица дали е техниески възможно да го направим.

15. DidkoCSKA

DidkoCSKA
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    72
    Трофейни точки:
    18
    Оценки:
    +72 / 3 / -4
    Покер ръце:
    За мое огромно съжаление попаднах на това:

• Like Like x 1
    • Funny Funny x 1
    • Winner Winner x 1
    • Informative Informative x 1
  16. Pro2type

Pro2type
    Expand Collapse
    Administrator

Съобщения:
    1,431
    Трофейни точки:
    98
    Оценки:
    +321 / 3 / -5
    Покер ръце:
    За да успеем да договорим тази серия от фрироли не беше никак лесно, съответно за да бъде тя ексклузивно за наши играчи трябваше те да са регистрирани след датата на договорката (каквато беше в оригинала си промоцията).

Тогава съвсем нормално нашите стари играчи, като @Hristo82 останаха недоволни, заради което ние се принудихме да търсим алтернатива за да включим и тях в турнирите, тази алтернатива за съжаление не предлага възможността от афилиейт тракване и рестрикцията може да става само с парола.

Беше направен компромис, на които и ние не се радвахме особено но беше в името на по-голямото добро, разбира се че осъзнавахме, че ще има изтичане на паролата, за това и я пускаме само 2 часа преди началото на турнира но нямаше как да бъде по друг начин.

Идеята да бъде изпращана паролата по e-mail на регистрираните беше обсъждана но за съжаление, голяма част от нашите играчи в тази зала нямат регистрации във форума и съответно ние не знаем e-mail адресите им. Тъй като от нито една зала не предоставят лична информация за клиентите си, дори на техните афилиейти, единственият вариант е да молим залата на Bet365 да изпраща въпросната парола на електронните пощи на играчите.

Това за съжаление, дори да се случи пак ще е със съмнителен успех, защото сайтовете, които се занимават с това да търсят паролите за фриролите просто ще си направят един акаунт и пак ще получат паролата.

Доста ми е болно, че за пореден път се опитахме да угодим на максимален брой наши играчи и излязохме виновни за цялата ситуация, все пак ще се опитам тази седмица да убедя залата да праща паролата по електронните пощи на регистрираните ни нови и стари играчи.

Ще споделя когато има някакво развитие по темата, до тогава бъдете щастливи и успех по масите.

17. eee3

eee3
    Expand Collapse
    Active Member

Съобщения:
    26
    Трофейни точки:
    3
    Оценки:
    +12 / 1 / -0
    Покер ръце:
    То че угодия за всички ни няма да има е ясно, но ако може да се измисли вариант навлеците да са по-малко.
    А варианти има, стига да се договорите. Едно време РТР като пускаха фрироли паролата пак изтичаше но САМО
    тракнатите през тях получаваха наградите, така че паразитите играеха за нищо и си губеха времето. Даже няколко
    пъти съм отпадал преди парите, но пак са ми плащали, като разкарат накрая пришълците.
    А вариант с билети не става ли?

18. PaRaDiGmA

PaRaDiGmA
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    484
    Трофейни точки:
    43
    Оценки:
    +132 / 5 / -9
    Покер ръце:
    Платете на Христо82 по Скрил,парите за 2-ро място за всеки фрийрол и проблема Ви ще се реши.:D
    ПП:А структурата май им е отвратителна.320 души и само 9 платени места.Поне това видях.

19. Pro2type

Pro2type
    Expand Collapse
    Administrator

Съобщения:
    1,431
    Трофейни точки:
    98
    Оценки:
    +321 / 3 / -5
    Покер ръце:
    За съжаление въобще за да успеем да уговорим някакво промо беше доста трудно и доста схеми трябваше да измислим, което за съжаление ни лимитира опциите. Писал съм днес на залата с предложения дали може да се измисли нещо (прикачих и постантият скрийн, за което благодарности на @DidkoCSKA) надявам се да ни ударят едно рамо.

• Agree Agree x 1
  20. Pro2type

Pro2type
    Expand Collapse
    Administrator

Съобщения:
    1,431
    Трофейни точки:
    98
    Оценки:
    +321 / 3 / -5
    Покер ръце:
    Преценихме, че бройката 9 е ок, за да е точно за една финална маса и все пак наградите да са поне до някъде смислени.

Сподели страницата