1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

Discussion in 'Покер ръце' started by sniperfan, Jan 25, 2014.

1. sniperfan

sniperfan
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Trophy Points:
    23
    Ratings:
    +6 / 0 / -1
    Poker Hands:
    Hand History for Game 39946689 (Boss Media or Party)
    $100.00 USD NL Texas Hold'em - Saturday , January 25 , 12:00:10 ET 2014
    Table Desalt6Max (Real Money)
    Seat 1 is the button
    Seat 1: spiticchio ( $242.01 USD )
    Seat 2: K080K ( $100.90 USD )
    Seat 3: Hero ( $278.31 USD )
    Seat 4: Rttosc1mmi4 ( $108.93 USD )
    Seat 5: D4sty ( $104.50 USD )
    Seat 6: st.vjuga ( $99.50 USD )
    K080K posts small blind $0.50 .
    Hero posts big blind $1.00 .

Dealt to Hero: :As: :Qc:
    Rttosc1mmi4 raises $3.00
    D4sty folds
    st.vjuga folds
    spiticchio folds
    K080K folds
    Hero calls $2.00

FLOP ($6.50)
    :3h: :Ad: :8d:
    Hero checks
    Rttosc1mmi4 bets $4.00
    Hero calls $4.00

TURN ($14.50)
    :3c:
    Hero checks
    Rttosc1mmi4 bets $9.00
    Hero calls $9.00

RIVER ($32.50)
    :7s:
    Hero checks
    Rttosc1mmi4 bets $20.00

2. sniperfan

sniperfan
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Trophy Points:
    23
    Ratings:
    +6 / 0 / -1
    Poker Hands:
    18/16, еп опън 16%, цбет 60/50/50, лесен кол?

3. RealSot

RealSot
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Trophy Points:
    83
    Ratings:
    +385 / 15 / -18
    Poker Hands:
    Тук според мен освен числата на лошият е хубаво да напишем той как ни вижда.
    18/16 мен ми изглежда доста TAG. Флопа не съм сигурен дали опонента ще залага 99-КК. Другите чифтове 22-77 виждам масово хората да ги бетват, така че 60% рейндж се получава като цбетва : set, two pair, top pair , midle pair , weak pair (22-77), FD (suted brodwaykite i malko SC)=8 , някви бекдоор ФД =21 и това е.
    Като трябва да го видиш дали не чекбеква слаби аса например и какво точно цбетва, защото аз съм виждал масово хора да цбетват твърде много . Търна кажи речи от това , което е бетнал на флопа , продължа с каре, ФХ, two pair и голяма част от топ пеъртите както си барелва и флъшдрола. Ривъра мисва флъша, така, че той има 7 миснати флъш дрола, които не мисля, че ще блъфира. Остават му карето, ФХ, А8с, А7с и доста топ пеърс от които мисля бетва само АК и AQ(рядко) , AJ го има в рейнджа, но дали го бетва незнам. Аз лично колвам по-време на игра, но много рядко се получава, по простота причина, че тук хората няма да блъфират миснат ФД, и няма да валюбетват тънко. Общо взето повечето хората играят бет бет и ривъра бетват само нътски. Това са мойте мисли.

Тук също е важно ние как играем ББ вс УТГ. Но при всички положения ситуацията е имаме ръка почти от топ рейнджа ни и се налага да блъфкечваме, на теория може да блъфира флъшовете и някви други бекдор ФД от флопа или даже овъркарти или да валюбетне по слабо, но на практика тук никога не сме добре , пак казвам защото не блъфират хората. Бих колнал само ако го знам, че блъфира и имам добър семпъл и бет ривър му е над 40%.

4. Tumbleweed

Tumbleweed
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Trophy Points:
    28
    Ratings:
    +86 / 4 / -3
    Poker Hands:
    като чуя никога и ми идва винаги
    ако нямаш АК -кол, ако имаш пак може някой АЯ да колнеш

5. sniperfan

sniperfan
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Trophy Points:
    23
    Ratings:
    +6 / 0 / -1
    Poker Hands:
    мисля, че си барелва тука миснатите фд, както и може да валюбетне АQ, в ръцете които имам срещу него си ме барелва доста

6. Seth

Seth
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Trophy Points:
    78
    Ratings:
    +327 / 3 / -3
    Poker Hands:
    16% еп опън е доста за неговия статс, но вероятно това отклонение се дължи на малък семпъл? Естествено, че трябва да блъфира фд-тата си. Мисля, че трябва да колваме повечето си AQ, понеже рейнджа ни не е достатъчно добре протектнат само от AK и 88 комботата ни. Ако все пак не блъфира фдтата си за нас пак е ок, защото ще печелим шоудауни, които не ни се полагат с по-слабите си аса. Може би трябва да фолдваме с Qd в нас и да колваме без Qd.

7. sniperfan

sniperfan
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Trophy Points:
    23
    Ratings:
    +6 / 0 / -1
    Poker Hands:
    имам 3.8к ръце за лошия, ЕП опън 16%, а МП опън 13%, което е странно, може просто така да рънва все пак. Останалите позиции са си нормални. Не се бях замислил за кол само с част от АQ комботата, а изглежда това е оптималното тук.

Мерси за коментарите!

Share This Page