1. Този форум използва бисквитки. С посещаването му, Вие се съгласявате с метода ни на тяхното използване. Научете повече.
  2. Първите два фрийрола (за ръце и рейк в залите на Betsafe/Betsson) с пакети за Grinders Summer Camp са вече в лобито на мрежата. За повече инфо четете в темата на промоцията. Ако смятате, че сте изпълнили изискванията, но не сте автоматично регнати за турнира, ни пишете веднага по скайп на grinderssupport.
    Премахни Бележката

Арбитражна тема за пакет за WSOP

Дискусия в 'Обяви' започната от Zografa, 7 юни 2012.

1. Zografa

Zografa
    Expand Collapse
    Super Moderator Staff Member

Съобщения:
    3,877
    Трофейни точки:
    128
    Оценки:
    +670 / 14 / -20
    Покер ръце:
    Здравейте,

пускам тази тема, за да послужи като арбитраж/escrow etc. между мен и Свилен Кондов(Freerunn3r). На път съм да купя от него пакет за WSOP event 59, който е спечелил в BetFair. Пакета включва вход в турнира + 7 нощувки в хотел Палацо. Цената е 1 500$. Идеята е понеже го правим през МБ, да сме спокойни и аз и той че нещата ще минат гладко и всеки ще получи това което трябва от сделката.

2. Zografa

Zografa
    Expand Collapse
    Super Moderator Staff Member

Съобщения:
    3,877
    Трофейни точки:
    128
    Оценки:
    +670 / 14 / -20
    Покер ръце:
    Да дам ъпдейт - нещата се придвижват към финализиране на сделката, от бетфеър се свързаха с мен, сега уточняваме детайлите.:)

3. Freerunn3r

Freerunn3r
    Expand Collapse
    Member

Съобщения:
    9
    Трофейни точки:
    1
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Сделката е финализирана! :) Благодаря на Зографа за добрата комуникация и му пожелавам успех в Лас Вегас! :)

4. leopad70

leopad70
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    387
    Трофейни точки:
    18
    Оценки:
    +9 / 1 / -4
    Покер ръце:
    Най сърдечно Ти пожелавам да изиграеш най-добрия покер който си играл на евента и да го шипнеш както Еуреката!
    ГЛ:)

5. jully

jully
    Expand Collapse
    Super Moderator

Съобщения:
    1,553
    Трофейни точки:
    48
    Оценки:
    +84 / 0 / -0
    Покер ръце: