1. Този форум използва бисквитки. С посещаването му, Вие се съгласявате с метода ни на тяхното използване. Научете повече.

AQo OP blind war

Дискусия в 'Дискусия на покер ръце' започната от trino, 26 март 2010.

1. trino

trino
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    306
    Трофейни точки:
    33
    Оценки:
    +6 / 0 / -1
    Покер ръце:
    Hand History for Game 2189778882 (IPoker)
    $200.00 USD NL Texas Hold'em - Friday , March 26 , 04:19:59 ET 2010
    Table Adcock (50 bb min) (Real Money)
    Seat 10 is the button
    Seat 1: Hero ( $533.65 USD )
    Seat 3: chiptheship ( $274.19 USD )
    Seat 5: cHeAtInGlOlZ ( $200.00 USD )
    Seat 6: iSplashHouses ( $200.00 USD )
    Seat 8: Huliganen ( $316.28 USD )
    Seat 10: Finansen9999 ( $200.00 USD )
    Hero posts small blind $1.00 .
    chiptheship posts big blind $2.00 .

Dealt to Hero: :Ad: :Qh:
    cHeAtInGlOlZ folds
    iSplashHouses folds
    Huliganen folds
    Finansen9999 folds
    Hero raises $7.00
    chiptheship raises $20.00
    Hero calls $14.00

FLOP ($44.00)
    :3s: :As: :2h:
    Hero checks
    chiptheship bets $26.00
    Hero calls $26.00

TURN ($96.00)
    :9s:
    Hero

Това е ситуация която ми се случва супер често.Тук сме блинд война с агро играч и не го 4бетнах ,че сме малко по дийп.
    Въпросът ми е за търна(често съм в някаква такава ситуация извън позиция с ТП и като дойде 3 та от боя се чудя какво да правя) - трябва ли да лийднем за да си защитим ръката ,или стандартно е да си минем на колинг мод.

2. rimpev

rimpev
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    206
    Трофейни точки:
    16
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Аз съм определено за рейз на флопа, иначе така както си я изиграл на търна бих лийднал, защото има опцията да мине чек бихайнд със всяка пика и ако евентуално си направи флъша работата става лоша. Ако те рейзне на търна спокойно можеш да фолднеш :)

3. thuglifeee

thuglifeee
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    379
    Трофейни точки:
    16
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    4бет пре. рейз флоп.

4. gazavat

gazavat
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    445
    Трофейни точки:
    28
    Оценки:
    +74 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Rakata e dosta chesto sreshtana, no spored men razsyzdavash po greshen nachin i si zadavash dosta greshni vyprosi..Ne trqbva da mislish na tozi konkreten turn da si protectvash rakata ili ne, a trqbva da mislish na vsiaka ulica kak da representirash nai mnogo blyfove s value ranga si i da si protectvash i balansirash ranga na vsiaka ulica..

Niakyf gore dolu range deto reg bi callnal OOP s tezi stackove i pozicii e neshto ot sorta na:
    AQo, AJo, KQo, KQs, KJs, Qjs, AQs, AJs, 1010-66..Tva dali 4betva 1010 i AQs ne promenq mnogo neshtata. Na tozi flop imash priblzitelno 1/3 air, 1/3 TP, 1/3 underpair i niakade 4% FD. Priemame che toi cbetva 100% ot 3bet range si vkliuchitelno underpairs sydeiki po sizinga mu i cqlostni tendencii na misleshti regove..Sega preceni sam na flopa kak shte si razpredelish ranga nai balansirano i taka che da mozhe da napravi nai mnogo greshki oponenta (koe shte raisenesh, koe shte callnesh, koe shte foldnesh i v kav procent ot vremeto). A inache za turna, sled kato callvash flopa 1/3 air ranga se maha, ostavat 1/3 TP, 1/3 underpairs i 4% made flush, ako leadnesh turna kvo representvash i toi ako e mislesht igrach s kvo shte te callne po slabo vs range ot TP i Flush?

5. Wonderful

Wonderful
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    328
    Трофейни точки:
    33
    Оценки:
    +10 / 1 / -0
    Покер ръце:
    c/r flop anyday.