1. Този форум използва бисквитки. С посещаването му, Вие се съгласявате с метода ни на тяхното използване. Научете повече.

Ангел Стоев - Жалък измамник

Дискусия в 'Общи приказки' започната от Hades, 25 септември 2010.

1. Hades

Hades
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    411
    Трофейни точки:
    58
    Оценки:
    +196 / 10 / -6
    Покер ръце:
    Ето как Ангел Стоев( brood2 / AngelStoev ) ме измами. По това време мин година се разбрахме да го стейкна. Пишехме си от няколко месеца за покер преди това, а също така се знаехме от преди когато играехме wc3. Стейкнах го с 400$ за 10нл. И така 1 година той имаше 'ъпс анд даунс', само че през това време той доста често е теглил пари без моето знание. Някъде около 3000$ . Юни тази година ми каза, че се отказва от покера и ми върна 'останалите му' 354$. Аз не очаквах, че може да ме мами и му повярвах. През всичкото това време редовно комуникирахме чрез скайп, водехме приятелски разговири и правехме sweet сесии, в които му помагах с играта.Дори за миг не си помислях, че може да е такава жалка утрепка и нито гледах историята му, нито бях сложил забрана за теглене от аццто му.

След около седмица-две, той ми спомена как Ludman i BigM(Монцата) са си купили невероятната книга(Let there be range) за 1800$ малко преди това и как 'все едно са играли рулетка дотогава'. Аз тъкмо играех през това време и набързо се разбрахме, че за копие от книгата(не бях погледнал в нета, че са нужни около 2мин да я изтегля безплатно) трябва да дам 200$ на Лудман. Естествено, Лудман е нямал и понятие за това.

Малко след това разбрах, че книгата я има навсякаде в нета и писах на ангел да ми върне парите. Той ми върна 200те$, но аз го разобличих и за стейкинга. Разбрахме се да ми върне 1046$, за да сам 1К напред от стейкинга и да забравя за случилото се. Върна ми 400$ на 2 пъти по 200. Остана последният дял от 650$, който не иска да ми даде и все още ми дължи(трябваше да го даде на 1.Септември). След като се опита да ме игнорира, мислейки си, че ще го оставя ми написа, как съм нямал никакви правни претенции да му искам пари, защото майка му била областен прокурор в Дупница (показателно какви деца имат хората, на които сме гласували доверие). През цялото време след като го разкрих ме лъжеше, че имал дългове на много хора, продал си бил лаптопа и гсм, дори че има проблем с наркотиците. В момента играе 50нл в унибет с ник AStoev.

Ако има още някой измамен от този долен измекяр да каже да му дам адресите му в Дупница и Студентски град. Ще ъпдейтвам темата с развитието.

2. 5TOV

5TOV
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    195
    Трофейни точки:
    16
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Пича ми изглеждаше сериозен, за малкото ми контакти с него.

3. beanit

beanit
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    1,489
    Трофейни точки:
    53
    Оценки:
    +2 / 0 / -0
    Покер ръце:

едит: и на мен ми изглешдаше сериозен, но това май е черта на всички скамери.
    Нека видим какво ще каже и той все пак.

Последна редакция: 25 септември 2010
  4. KrIs

KrIs
    Expand Collapse
    Active Member

Съобщения:
    43
    Трофейни точки:
    6
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:

:D:D:D

5. EasyGame

EasyGame
    Expand Collapse
    Well-Known Member Resource Gardener

Съобщения:
    4,196
    Трофейни точки:
    78
    Оценки:
    +219 / 6 / -22
    Покер ръце:
    Fool me once - shame on you, fool me twice - shame on me

П.С. Пак и толкова като ти е дал... :D

П.С.2 -> Ако ще плащаш за други книги, мога да ти предложа доста изгодна цена :)

6. Spitfire

Spitfire
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    2,014
    Трофейни точки:
    98
    Оценки:
    +263 / 29 / -33
    Покер ръце:
    huh Na men mi e dal obsto kam 150eu po mb kogato mi trqbvaha vednaga sum mu gi vrushtal do 24-48hrs ... ne ochakvah takova neshto ot nego a i ne moga da kaja che e vinoven v momenta kato ti nikude ne si poqsnil za dogovorenostite na stakinga .... ima super mnogo faktori

7. ShLiM

ShLiM
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    1,883
    Трофейни точки:
    38
    Оценки:
    +1 / 0 / -0
    Покер ръце:
    вчера ми иска ръце за 20нл и му дадох, така че може да не играе 50нл.

8. northsails

northsails
    Expand Collapse
    Active Member

Съобщения:
    42
    Трофейни точки:
    23
    Оценки:
    +1 / 0 / -0
    Покер ръце:
    I az sum imal podobni problemi, s chovek koito smqtah za blizuk priqtel, no v kraina smetka se okaza lujliva otrepka. Gadno rabota, pojelavam skoroshno opravqne na neshtata. :)

9. Hades

Hades
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    411
    Трофейни точки:
    58
    Оценки:
    +196 / 10 / -6
    Покер ръце:
    Условията бяха да делим печалба и рейкбек 50/50(+да ми върне сумата ест.)

10. Boss1333

Boss1333
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    47
    Трофейни точки:
    6
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    ХАУХАХУАХАУХАУХАУ ПРЕЕБАН СИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИ :D Ти пък що не го стейкнеш с някви мършави 150 долара и да се мъчи по там.... лека полека да изкачва нивата

11. Lag4Hapiness

Lag4Hapiness
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    1,316
    Трофейни точки:
    53
    Оценки:
    +29 / 2 / -0
    Покер ръце:
    Много неприятна работа, за жалост има много такива шмекери на дребно. Все пак да видим той какво ще напише тук в своя защита.

12. Boss1333

Boss1333
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    47
    Трофейни точки:
    6
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Не трябва да имаш доверие на задлъжнял комарджия ..:D :D :D :D

13. AngelStoev

AngelStoev
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    107
    Трофейни точки:
    16
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Ye mnogo interesno kak edno 16 godi6no lape predstavq ne6tata prez negovoto izvrateno vuobrajenie.Stakena me-nqma spor.No sled kato vidq 4e ne6tata ne mu izlizat taka kakto mu se iska i v su6toto vreme po4ti falira ot pokera re6i 4e trqbva da e napred ot men opredelena sum.Sled kato direktno mu otkazah re6i 4e trqbva da si izmisli nqkakvi raboti i da se opita da me iznudva no i tam udari na kamuk.I eto na...re6i da si izlee du6ata vuv foruma.Ne se opravdavam i nqma da oplakvam foruma na dulgo i na 6iroko.Horata koito me poznavat sami da precenqt tova istina li e ili pulna luja.

14. Boss1333

Boss1333
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    47
    Трофейни точки:
    6
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Ангел Стоев, ти си башш за политик ;)

15. Lag4Hapiness

Lag4Hapiness
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    1,316
    Трофейни точки:
    53
    Оценки:
    +29 / 2 / -0
    Покер ръце:
    Сега стана интересно :).
    Все пак има или няма тегления за $3000?

16. EasyGame

EasyGame
    Expand Collapse
    Well-Known Member Resource Gardener

Съобщения:
    4,196
    Трофейни точки:
    78
    Оценки:
    +219 / 6 / -22
    Покер ръце:
    Така всеки да си преценява не е интересно. Изложете някакви факти. Всеки може да говори каквоти си иска, но друго нещоа са фактите!

17. Boss1333

Boss1333
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    47
    Трофейни точки:
    6
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Съдя по делото е Easygame :)

18. Hades

Hades
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    411
    Трофейни точки:
    58
    Оценки:
    +196 / 10 / -6
    Покер ръце:
    Я не лъжи, нещастник!
    Хайде отречи за тегленията без мое знание? Мога да дам чат логове за всичко, включително как си признаваш и как се разбираме да ми върнеш парите. Лъга ме в продължение на месеци и аз ти вярвах и никога не съм почти фалирвал, вярно че търсих стейър, но това беше по друга причина.

Отречи за книгата, как въвлече Лудман и Монцата!? И абсолютно нищо не си измислям или лъжа.

Последна редакция: 25 септември 2010
  19. Boss1333

Boss1333
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    47
    Трофейни точки:
    6
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Еййй ако ще се карате за някви смешни 2к напрао да ви давам по 100 хилки и на двамата и да си живеете живота :)

20. 2easy4me

2easy4me
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    165
    Трофейни точки:
    16
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Значи ся Ангел храни Хадес като не отрича казаното, в смисъл храни го що е пуснал темата или аз не разбирам ? :D

И давайте факти етц

Сподели страницата