1. Този форум използва бисквитки. С посещаването му, Вие се съгласявате с метода ни на тяхното използване. Научете повече.

Алуминиев MTB

Дискусия в 'Обяви' започната от KaiZeN, 29 ноември 2012.

1. KaiZeN

KaiZeN
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    59
    Трофейни точки:
    6
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Здравйте! Реших да се разделя с колелото ми, защото скоро ще заминавам в чужбина и няма да ми трябва,а мисля че тук има все някой МТБ фен.Моделът е OUTDOOR COMANCHE. В много добро състояние е. Закупено е ново преди 1 година и от тогава не е карано много.Върви много добре. Средно висок клас окомплектовка,но за начално МТБ е перфектно!!! Има много малки реални следи от употреба.

-размерът му е 26" (660мм)

-изцяло алуминиева рамка

-24 скорости Шимано

-бързи връзки на предна и задна гума

-Предна вилка Зоом(обслужена и почистена на скоро)

-Алуминиеви джанти

-2 дискови спирачки Шимано

-управление на скоростите Шимано

-Предно ,задно движение Шимано

Теглото на колелото е около 14кг.Има много хубав изчистен дизайн и на живо изглежда много добре.Към стандартното колело съм направил дребни доработки за около 90 лева.В това число влизат нови по-удобни гумени ръкохватки,шише за вода(стандартно колелото няма) ,светлини отпред и отзад.Сменил съм предният дерайльор с по-хубав.Гумите са чисто нови и нямат нищо общо със стандартните. Моделът им е Kenda Koyote и са идеални за планинска настилка и градски условия. Отлепил съм всички лепенки по колелото,защото според мен изглежда доста по-добре без тях. Изпращам до всеки град с опция да се прегледа преди закупуването му.Без бартери.Давам линк с реалната цена на колелото в момента.Търся му 280 лева.Справки на ЛС.Благодаря ви.

http://www.praktiker-online.bg/product/85499/velosiped-outdoor-comanche-mtb.html

Последна редакция: 2 декември 2012
  2. winday

winday
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    375
    Трофейни точки:
    33
    Оценки:
    +24 / 5 / -1
    Покер ръце:
    А това, че няма заден амортисьор дава ли му някакво предимство, че не разбирам много ?

3. KaiZeN

KaiZeN
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    59
    Трофейни точки:
    6
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Като цяло така наречените full-susp демек преден и заден амортисьор са малко по-различен тип колела. Не бих казал ,че имат или нямат някакви предимства просто са пригодени за различен тип каране.Конкретното колело се води крос кънтри по-известно като твърдак :) Иначе в ценовият клас под 1500 лева е почти невъзможно да се вземе качесвено колело от тип full susp поради много високата цена на качествената окомплектовка.

4. winday

winday
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    375
    Трофейни точки:
    33
    Оценки:
    +24 / 5 / -1
    Покер ръце:
    Такъв тип колело подходящо ли е за планински терен и спускания или е по скоро за по-лек и градски терен ?

5. KaiZeN

KaiZeN
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    59
    Трофейни точки:
    6
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Така наречените твърдаци са подходящи точно за това което написа.Точната дефициния на стилът Крос Кънтри е смесица между градски и планински условия.Тук трябва да вметна ,че класическото колело за спускане е съвсем друг тип с по-високо относително тегло и малко по-различна консрукция.Иначе конкретното колело става за пресечени терени.

Сподели страницата