1. Този форум използва бисквитки. С посещаването му, Вие се съгласявате с метода ни на тяхното използване. Научете повече.

Акс срещу риба

Дискусия в 'VIP дискусия' започната от Star6inata, 7 юни 2013.

1. Star6inata

Star6inata
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    94
    Трофейни точки:
    6
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Hand History for Game 1111111111 (Prima)
    €50.00 EUR NL Texas Hold'em - Friday , June 07 , 06:43:31 ET 2013
    Table Position 49 50 Max (Real Money)
    Seat 1 is the button
    Seat 1: Hero ( €50.00 EUR ) - VPIP: 19 , PFR: 15 , 3B: 6 , AF: 3 ,3 , Hands: 25709
    Seat 2: Player2 ( €47.22 EUR ) - VPIP: 42 , PFR: 33 , 3B: 13 , AF: 1 ,3 , Hands: 24
    Seat 3: Player3 ( €55.06 EUR ) - VPIP: 18 , PFR: 13 , 3B: 5 , AF: 2 ,5 , Hands: 849
    Seat 4: Player4 ( €30.31 EUR ) - VPIP: 73 , PFR: 8 , 3B: 7 , AF: 2 ,3 , Hands: 71
    Seat 5: Player5 ( €50.29 EUR ) - VPIP: 21 , PFR: 17 , 3B: 7 , AF: 2 ,5 , Hands: 4180
    Seat 6: Player6 ( €52.85 EUR ) - VPIP: 25 , PFR: 21 , 3B: 8 , AF: 2 ,9 , Hands: 3172
    Player2 posts small blind €0.25 EUR .
    Player3 posts big blind €0.50 EUR .

Dealt to Hero: :Kh: :Ac:
    Player4 folds
    Player5 folds
    Player6 folds
    Hero raises €1.25 EUR
    Player2 raises €3.50 EUR
    Player3 folds
    Hero raises €9.00 EUR
    Player2 calls €6.50 EUR

FLOP ($0.00)
    :9h: :7h: :Tc:
    Player2 checks
    Hero bets €14.00 EUR
    Player2 calls €14.00 EUR

TURN ($0.00)
    :2h:
    Player2 checks
    Hero bets €25.75 EUR
    ???

Здравейте, нямаме много ръце за опонента но изглежда рибка. Как бихте изиграли ръката и какво ви е мнението за моята линия? Мерси предварително.

2. DevilsTime

DevilsTime
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    738
    Трофейни точки:
    43
    Оценки:
    +89 / 3 / -5
    Покер ръце:
    ч/ф флоп

3. jully

jully
    Expand Collapse
    Super Moderator

Съобщения:
    1,553
    Трофейни точки:
    48
    Оценки:
    +60 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Ще чекбекна на този борд.
    Почти всичко удря този борд и мисля че нямаме почти никакво фолд ек. тук.
    Та чекбек флоп и на търна виждаме какво ще се случи.
    Хубаво е да изложиш по-подробно твоят мисловен процес, преди да чуеш мнението на другите хора.
    По-този начин ще научиш МНОГО повече !

4. Star6inata

Star6inata
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    94
    Трофейни точки:
    6
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Префлоп мисля, че няма какво да се обсъжда. На флопа си мислех, пък и сега мисля, че ако чекна, лошия ще заложи всеки търн и ще трябва да предам ръката. Естествено има и значение какъв ще дойде търна, но освен А и К други карти не биха ми харесали. Дори да дойде купа, ако съм чекнал флопа, пак не мисля че има смисъл да плащам за да ударя. Както се е развила ръката, пак не ми харесва, защото пота е около 50, а той има 25.. т.е почти не мога да го фолдна...и за това е публикувах.. Рейджа му на флона го виждам супер широк.. почти всяко асо, малки покети, високи карти, естествено и средни конектори който супер яко хитват тоя флоп. Само като плаща го слагах на нещо слабо, защото очаквах да се набие с по-силните си ръце ( топ чифт +). Като плаща ми се стори, че просто не му се предава борда. На търна ако приемем че сме с нътс ФД, което ще е в повечето случай имаме около 30% срещу чифта му. Като цяло ми е много трудно да имам някакво супер сигурно заключение за случаен фиш за 25 ръце.

5. jully

jully
    Expand Collapse
    Super Moderator

Съобщения:
    1,553
    Трофейни точки:
    48
    Оценки:
    +60 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Няма нищо лошо в това да се предадем .... обстоятелствата са такива че се налага :)
    пота е около 19 и ако чекбекнем флопа имаме опций ако дойде А, К сме капитани , ако дойде купа също можем да измислим нещо ....не забравяй че по 1/2 потбет имаш 25% пот одс а с ФД+ 2 овъри (ако са чисти разбира се ....защото нищо не се знае на 100% имаш над 25% екуйти :) )
    Бета на флопа не ми харесва.
    Големината на бета още повече .... ти с този бет се комитваш да му колнеш ол ина.

6. Star6inata

Star6inata
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    94
    Трофейни точки:
    6
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Преди малко ми се случи подобна ръка и вече съм убеден в каквото ми казахте ;Д.Мерси за изчерпателния отговор.

Сподели страницата