1. Този форум използва бисквитки. С посещаването му, Вие се съгласявате с метода ни на тяхното използване. Научете повече.

AJo nl20

Дискусия в 'VIP дискусия' започната от Star6inata, 23 септември 2013.

1. Star6inata

Star6inata
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    94
    Трофейни точки:
    6
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    ***** Hand History for Game 1111111111 ***** (Prima)
    €20.00 EUR NL Texas Hold'em - Monday, September 23, 08:54:35 ET 2013
    Table Anonymous 20 Max (Real Money)
    Seat 2 is the button
    Seat 1: Player1 ( €20.00 EUR ) - VPIP: 28, PFR: 17, 3B: 7, AF: 2.3, Hands: 46705
    Seat 2: Player2 ( €30.96 EUR ) - VPIP: 29, PFR: 17, 3B: 6, AF: 2.1, Hands: 48170
    Seat 3: Hero ( €20.00 EUR ) - VPIP: 18, PFR: 14, 3B: 5, AF: 3.2, Hands: 325608
    Seat 4: Player4 ( €28.47 EUR ) - VPIP: 27, PFR: 16, 3B: 6, AF: 2.3, Hands: 50016
    Seat 5: Player5 ( €19.00 EUR ) - VPIP: 27, PFR: 16, 3B: 6, AF: 2.2, Hands: 48950
    Seat 6: Player6 ( €30.26 EUR ) - VPIP: 28, PFR: 15, 3B: 6, AF: 2.2, Hands: 49757
    Hero posts small blind [€0.10 EUR].
    Player4 posts big blind [€0.20 EUR].
    Dealt to Hero [ Js Ah ]
    Player5 raises [€0.40 EUR]
    Player6 folds
    Player1 folds
    Player2 folds
    Hero calls [€0.30 EUR]
    Player4 folds
    ** Dealing Flop ** [ 7h, 7c, Jd ]
    Hero checks
    Player5 bets [€1.00 EUR]
    Hero calls [€1.00 EUR]
    ** Dealing Turn ** [ 5c ]
    Hero checks
    Player5 bets [€1.50 EUR]
    Hero raises [€4.10 EUR]
    Player5 calls [€2.60 EUR]
    ** Dealing River ** [ 9h ]
    Hero bets [€7.40 EUR]
    Player5 raises [€13.48 EUR]
    Hero calls [€6.08 EUR]
    Hero shows [Js, Ah ]
    Player5 shows

такааа.. нямам идея закво не се показват картинките :С

Последна редакция: 24 септември 2013
  2. Star6inata

Star6inata
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    94
    Трофейни точки:
    6
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Здравейте, масата е анонимна тъй че не обръщайте внимание на статистиките. Докато играех забелязах че противника е слаб (знам че това не е хич конкретно, но на анонимните маси ми показва статистиката поне за сесията, която няма как да вида след сесията). Префлоп понякога и 3бетвам за стойност с тази ръка но реших само да платя, не знам дали е голяма грешка. На флопа стандартно (или е по-добре да рейзна). На търна след тоя 1/2 пот бет от лошия вече съм сигурен че съм с по-добрата ръка и права някакъв странен рейз, който съм сигурен че ще ми плати поне с всяко вале 88, 99 ТТ. На ривъра пота е 11.20 , ефективния стак е 13.50. След като ме рейзва имам ли фолд? Въпроса ми е дали ви харесва рейз на търна? Сайзингите как са? Дали не е по-добре да рейзна повече търна и да се вкарам алл ин на ривъра за да зема мах стойност от валетата в рейнджа му или по-добре по-малки сайзове и да се надявам че и с 88,99,ТТ ще ми плати ?
    Мерси за мненията предварително.

3. Zografa

Zografa
    Expand Collapse
    Super Moderator Staff Member

Съобщения:
    3,732
    Трофейни точки:
    98
    Оценки:
    +437 / 10 / -17
    Покер ръце:
    Малко ми се струва че пресилваш ръката. Първо дефинирай какво значи слаб играч за теб. Какво очакваш да ти плаща на търна и ривъра при този монстър лайн който взимаш(ч/к, ч/р, бет ривър). Бих играл ръката с ч/к на 3 улици почти винаги особено ако не съм се ориентирал добре в тендециите на опонента(а и предвид позицията все пак имаме опън от УТГ).

4. Star6inata

Star6inata
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    94
    Трофейни точки:
    6
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Това е проблема, че нямам точни статискики. Имам спомен че в момента когато се случи тази ръка за 20-30 ръце този да е бил примерно 40/30. С този мин рейз утг не ми изглежда супер силен. На търна очаквам да ми плати с всяко вале, 88,99,ТТ. На ривъра тази 9ка е неприятна,но пак имам стойност от KJ, QJ, J10 и ТТ , лошото е че вече J9 и 99 ни бият. И някак си смятам, че сайза на рейза ми на търна не го кара да мисли, че линия ми е монстър :?

5. jully

jully
    Expand Collapse
    Super Moderator

Съобщения:
    1,553
    Трофейни точки:
    48
    Оценки:
    +60 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Моля постни отново ръката според парвилата на ВИП дискусията...нека всичко е прегледно и да виждаме картинките :) !
    Благодаря предварително :)

Определено с тази ръка в този спот съм ч/к докрай.
    Чек рейза на търна постига предимно всичко лошо за нас и дава на лошият шанс да играе перфектно срещу нас дори да е много пиян.
    Въпросите които трябва да си зададем:
    1)Какво постигаме с ч/р на търна?
    2)Каква става големината на пота?
    3)Защо да правим големината на пота такава?
    4)Какво правим при 3 бет-шов от лошият?
    5)Имаме ли блъфс в този спот?
    6)Имаме ли семи блъфове в този спот?
    Това за сега мисля че е доста добър обем от качествени въпроси.

6. Star6inata

Star6inata
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    94
    Трофейни точки:
    6
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Еми съжалявам не знам защо не излизат картинките.. :( ако решите изтрийте ръката. Другата ръка, която публикувам направих същото както при тази и всичко е окау..

Сподели страницата