1. Този форум използва бисквитки. С посещаването му, Вие се съгласявате с метода ни на тяхното използване. Научете повече.

AdamevePoker error code 212

Дискусия в 'AdamevePoker - Revolution Gaming' започната от alexx079, 14 септември 2012.

1. alexx079

alexx079
    Expand Collapse
    New Member

Съобщения:
    4
    Трофейни точки:
    1
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Депозирах 100 долара в тази зала заради промоцията която са пуснали 25$+25$ бонус при депозит, след което играх около 1 час и опитвайки се да вляза по късно акаунта ми беше блокиран и неможах да вляза отново в залата.Искайки да се впиша ми излизаше грешка 212. Някой може ли да ми помогне или да ми каже какво мога да направя?

2. Pleasure

Pleasure
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    329
    Трофейни точки:
    16
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
  3. alexx079

alexx079
    Expand Collapse
    New Member

Съобщения:
    4
    Трофейни точки:
    1
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Писах им в скайп и те ми казаха първо че искали копие на лична карта и дебитна карта, изпратих им ги след което ми казаха че уш го били отблокирали, и аз се опитах да се логна отново но ми изписа друга грешка 615 и аз му казах и той ми написа thats over =( you have been blocked by our network for team plaey and chipdumping , след което излезе от скайп и всичко свърши до там. как мога да си изтегля парите обратно ? От http://grinders.org/bg/ неможете ли дами помогнете да връщането на парите ми това са 100$

4. alexx079

alexx079
    Expand Collapse
    New Member

Съобщения:
    4
    Трофейни точки:
    1
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Сега ми пуснаха акаунта незнам как и се чудя дали да оставам да играя или да си тегля парите ?

5. Pleasure

Pleasure
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    329
    Трофейни точки:
    16
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Ми ако вярно си правиш такива работи, пари няма да видиш ;) Иначе ако си "чист", по-добре пиши на гриндерс да видиш дали могат да ти помогнат: http://grinders.org/bg/forums/sendmessage.php

Сподели страницата