1. Този форум използва бисквитки. С посещаването му, Вие се съгласявате с метода ни на тяхното използване. Научете повече.

Adameve vs Pokerhost

Дискусия в 'Общ покер форум' започната от scf1914, 24 август 2012.

1. scf1914

scf1914
    Expand Collapse
    Member

Съобщения:
    21
    Трофейни точки:
    1
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Здравейте,

преди няколко дни изтеглих банката си от Dbet. Сега въпросът е къде да продължа.

Играя кеш и имам 1000 евро. Ще играя нл20 6макс - 15-20 часа седмично (т.е залата трябва да предлага добър рб мисля ? )

В момента се чудя между Аdameva- Cake и Pokerhost. (и двете зали дават доволен рб)

1. Не мога да преценя обаче на коя зала рейк състезанието е по-добро ?
    2. Не съм чувал добри отзиви за Cake мрежата, въобще има ли доволни от там ?
    3. В Pokerhost-a съм играл и не съм впечатлен от интерфейса, но пък поне съм му свикнал.
    4. Естествено търся мястото с по-слаби играчи :)

Принципно играя турбо маси, анонимни, както и rush poker(blaze, zoom so on), има ли такива на изброените места?

Какво бихте ми препоръчали, разбира се приемам и предложения за други зали.

п.п Знам, че съм пускал подобна тема и бях доволен от резултата. Тогава ми бе предложено да играя в Dbet пред Pokerhost. Ами сега ?

2. didi8bg

didi8bg
    Expand Collapse
    Administrator

Съобщения:
    1,446
    Трофейни точки:
    98
    Оценки:
    +348 / 8 / -13
    Покер ръце:
    Турбо ,ръш и тн няма. Нивото на игра е едно и също, както и броя на маси. От към промоция също са идентични, малко в полза на Adameve. За софта, зависи от човека :)
    Имаш винаги и опция да продължиш да си играеш на софта/със същите хора в микрогейминг мрежата. Просто се премести в Унибет. Имаме си рейк състезание там, има си Гриндпри и тяхна промоция тече в момента. Към това си има 30% и фрееролите в края на месеца ( доста хора се оядоха доволно от тях ) така, че офертата е доста добра.

3. neveroddoreven

neveroddoreven
    Expand Collapse
    BPF Champ

Съобщения:
    729
    Трофейни точки:
    18
    Оценки:
    +40 / 1 / -6
    Покер ръце:
    merge > cake otkym riba
    cake > merge otkym traffic
    softa si e individualno

4. Bighazelnut

Bighazelnut
    Expand Collapse
    Value Control

Съобщения:
    1,560
    Трофейни точки:
    63
    Оценки:
    +58 / 1 / -6
    Покер ръце:
    Само да допълня:

Ако правиш $500 или повече рейк= Merge.
    Ако правиш по-малко от $500 рейк= Adameve.

В Adameve има повече регюлари на всички нива и повече трафик.

Мен ако ме питаш най-добре Boss Media, но там трафика е най-малък.

5. rvg

rvg
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    387
    Трофейни точки:
    18
    Оценки:
    +43 / 0 / -0
    Покер ръце:
    кво е станало в кейк, аз не съм цъкал от нова година, но тогава беше точно обратното - в кейк имаше мноо малко трафик и мнооого рибозоми?

6. amirati

amirati
    Expand Collapse
    Member

Съобщения:
    11
    Трофейни точки:
    1
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Lock се отделиха от Мердж с играчите си и закупиха Кейк, в момента е Revolution gaming.

7. scf1914

scf1914
    Expand Collapse
    Member

Съобщения:
    21
    Трофейни точки:
    1
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Принципно идеята ми е да правя над 500$ рейк!

От мненията ви до сега разбирам, че Pokerhost-а или Unibet=Redbet(изглеждат ми еднакви) трябва да е моя избор :)

35% рейк vs по-добрия софт (за мен)

От тук следва въпроса:
    От кой рейк реис мога да изкарам някой долар повече при 500-700-1000$ рейк месечно.
    Не мога да си представя този в Pokerhost нали е в проценти от рейка на 1вия. Питам горе долу...

п.п2 Иначе явно ще продължа да играя и в дбет. Едно заради ръша и турботата, друго заради вчерашното ми 3/202 r-buy с последните 3 евра и съответно изградената нова банка :d

Последна редакция: 25 август 2012

Сподели страницата