1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

Discussion in 'Покер ръце' started by h0rNe7, Aug 23, 2011.

1. h0rNe7

h0rNe7
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Trophy Points:
    58
    Ratings:
    +143 / 3 / -5
    Poker Hands:
    Hand History for Game 39486768114 (Merge)
    $25.00 USD NL Texas Hold'em - Tuesday , August 23 , 01:13:20 ET 2011
    Table Tijuana (39486768) (Real Money)
    Seat 3 is the button
    Seat 1: goturchips29 ( $8.00 USD )
    Seat 2: Hero ( $25.00 USD )
    Seat 3: DeronWilliams ( $30.21 USD )
    Seat 4: ELMEJOR45 ( $45.81 USD )
    Seat 5: Ouchhxo ( $25.06 USD )
    Seat 6: madcatz1999 ( $25.70 USD )
    ELMEJOR45 posts small blind $0.10 .
    Ouchhxo posts big blind $0.25 .
    Hero posts big blind $0.25 .

Dealt to Hero: :Ad: :Kh:
    madcatz1999 folds
    goturchips29 folds
    Hero raises $0.60
    DeronWilliams folds
    ELMEJOR45 calls $0.75
    Ouchhxo folds

FLOP ($1.95)
    :6c: :3d: :Kc:
    ELMEJOR45 checks
    Hero bets $1.20
    ELMEJOR45 calls $1.20

TURN ($4.35)
    :9s:
    ELMEJOR45 checks
    Hero bets $2.85
    ELMEJOR45 raises $6.75
    Hero calls $3.90

RIVER ($17.85)
    :3h:
    ELMEJOR45 bets $17.85

poneje sum turbo donk i ne mi e qsno koe kwo da gledam w HEM-a wi dawam cqlata statistika na choweka za 3k race [​IMG]

2. h0rNe7

h0rNe7
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Trophy Points:
    58
    Ratings:
    +143 / 3 / -5
    Poker Hands:
    priemam wsqkakwi belejki zabelejki obosnowki komentari etc :)

3. ceno83

ceno83
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Trophy Points:
    78
    Ratings:
    +113 / 2 / -3
    Poker Hands:
    сетнал се е донко , така че по скоро фолд

4. DarkAvenger

DarkAvenger
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Trophy Points:
    23
    Ratings:
    +19 / 0 / -0
    Poker Hands:
    Аз не съм много по кеш игрите, но линията с кол флоп и този малък чек-рейз на търна ми изглежда доста силна... 27-20 бастун, предпочита да рейзва, не да плаща, въпреки чи си и доплаща немалък процент, не 3бетва много... с какво би доплатил от малкия блинд, което евентуално да кънектва с този борд: (аз по презумция изключвам сложните блъфове на опонентите ми до доказване на противното, а това е 25НЛ, където е още по-малко вероятно) това са малки и средни чифтове, KQs и KJs, както и евентуално по-високи сютед кънектори 78+ да кажем... Сега, какво ще изиграе така... повечето хора (особено на по-ниските нива) ще те колват до края на света с топ чифт и среден кикър, но рядко ще стават много агресивни с тях и ще ти правят някакви криви чек-рейзове на търн, когато все пак показваш някаква сила с втори бет... да не говорим за пот бета на ривъра, просто съм почти склонен да изключа по-слаб поп от рейнджа му... мирише си на сет тук... другият вариант, който поне аз бих изиграл така е 78 испатии... малък рейз, за да му стане скомина да фърга някакъв поп противникът, ще хитвам много често, за да мога да вкарам опонентът във ВалЬо ТаУн, а дори и да не хитна имам много евра, за да блъфирам ривъра и да фолдна опонентът от топ чифт примерно... но това е по-сложно, надали ще ти правят такива криви работи на 25НЛ...

Заключение - не биеш нищо, фолд мадафака, тоя има шестици... аз в турнирите колкото и пъти да съм се опитвал да се правя на герой с разни ТПТК-ри и чек-рейзове на търнове и майни срещу разни рандъм опоненти, за които нямам информация, че са криви и склонни към муувове, толкова пъти са ми показвали нътсове и само съм им донквал чипове... РЕйзът си е сила до доказване на противното просто! Не влизайте на престрелка с нож на тези нива, Че патите повече, отколкото ще ви донесе позитиви...

http://www.youtube.com/watch?v=NVPq-_t-ANw&ob=av3n

Share This Page