1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

Discussion in 'Покер ръце' started by SoWrong, Feb 21, 2012.

1. SoWrong

SoWrong
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Trophy Points:
    18
    Ratings:
    +3 / 0 / -1
    Poker Hands:
    http://www.holdemmanager.net
    NL Holdem $0.30(BB) On Game Game#5218641110118

zouteharing ($36.01)
    arrobar ($10.50)
    JorgeLorenzo ($30.96)
    Hero ($54.65)
    bbd12345 ($30.45)
    G0tM0n3y888 ($42.47)

zouteharing posts (SB) $0.15
    arrobar posts (BB) $0.30

Dealt to Hero: :Ac: :As:
    fold ,
    Hero raises to $0.90
    fold ,
    G0tM0n3y888 raises to $2.70
    fold , fold ,
    Hero calls $1.80

FLOP
    ($5.85) :6c: :5s: :Kc:
    Hero checks
    G0tM0n3y888 bets $3
    Hero raises to $7.50
    G0tM0n3y888 calls $4.50

TURN
    ($20.85) :6c: :5s: :Kc: :3h:
    Hero bets $11
    G0tM0n3y888 calls $11

RIVER
    ($42.85) :6c: :5s: :Kc: :3h: :Kd:
    Hero

2. Zlobilka

Zlobilka
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Trophy Points:
    18
    Ratings:
    +6 / 0 / -0
    Poker Hands:
    Кофти ситуация , аз съм за чек / кол . Хващаш блъфа или си плащаш да видиш АК - му . Но и Ч/Ф не е зле като идея , решението ми тук зависи от , записки , история и екшъна на масата . Интересен ми е края на ръката :)

3. Pleasure

Pleasure
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Trophy Points:
    16
    Ratings:
    +0 / 0 / -0
    Poker Hands:
    Ту не е ли по-добре да го 4бетнеш предвид, че сте диип а ти искаш да вкараш повече пари в пота с тази ръка, отгоре на това си и извън позиция.

4. SoWrong

SoWrong
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Trophy Points:
    18
    Ratings:
    +3 / 0 / -1
    Poker Hands:
    Ами попринцип да,НО този фолдва 70% на 4бет и играе доста стр8 фвд,а моя имидж е на пълна маймуна който блъфира постоянно,и не искам да го изгоня с 4бет щото той или ще пушне или ще фолдне а с този фолд то 4бет той ще пушне само с премиум ръка тоест искам да го задържа в ръката с неговите чушки,ако има ръка така или иначе ще го стакна постфлоп,не очаквам да ми колва 4бета.
    Идеята ми е такава че,пост флоп той би се стакнал доста по-лайт вс ме имайки предвид моя имидж,само че тоя К на рвр ми обърка целия план за ръката и попаднах в една ситуация където нз какво да правя.
    Флопа в случая излезе супер за мен,щото той очаква JJ+,AQ+ да ги 4бетна префлоп,и едва ли имам някакви комбинации с К тук,и би ми колнал минимум 2 улици с JJ-QQ,ако е хитнал К ще ми колва до края...само че той тука има всички комбота с Кх,а JJ-QQ са единствените ръце от които мога да взема value и реших да чекна като очаквам той да си чекне отзад тези ръце,едва ли би ги обърнал на блъф или да ги value шовне,и предполагам ще ми шовира само с Кх?Той шовна ....

5. CobraStarr

CobraStarr
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Trophy Points:
    18
    Ratings:
    +1 / 0 / -0
    Poker Hands:
    Аз на негово място бих шовнал с any2 тук ;D Ама не вярвам той да го прави и да няма поне Кx в случая щом е str forward

6. dg7al

dg7al
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Trophy Points:
    43
    Ratings:
    +58 / 1 / -1
    Poker Hands:
    tuka moje da callnesh s vsichko 3bet za 140bb ne i AA i to OOP

7. gulf

gulf
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Trophy Points:
    31
    Ratings:
    +0 / 0 / -0
    Poker Hands:
    На мен не ми харесва плана ти да му колнеш дийп OOP.
    Като имаш лош имидж използвай го, аз не мисля, че ще фолдне даже и JJ пре, щом очаква да блъфираш доста често.Това, че фолдва 70% на 4бет не значи, че ще фолдва 70% и срещу теб.

8. dg7al

dg7al
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Trophy Points:
    43
    Ratings:
    +58 / 1 / -1
    Poker Hands:
    vsichki harakteristiki se izmenqt mnogo, ot razmera na stackovete, oponenta, poziciqta i kartite koito durjim ... i gulf ti kazva tochno tova... vsqka situaciq e vinagi razlichna.. i tva 70% 4b e mn otnositelno.. moje da mu puskash poveche 4b na bluff i t.n. , a i igrata na vseki se promenq v techenie na vremeto i momentnata kondiciq.. tendenciite se promenqt mnogo burzo.. oshte poveche che izglejdash i maimuna i s tiq AA moje da te callva mnogo v poziciq kato ste deep dori i s po-slabo ot JJ...

Share This Page