1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

Discussion in 'Покер ръце' started by Queen, Jan 9, 2011.

1. Queen

Queen
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Trophy Points:
    16
    Ratings:
    +2 / 0 / -0
    Poker Hands:
    Hand History for Game 51112444371325 (On Game)
    $50.00 USD NL Texas Hold'em - Monday , January 10 , 12:53:28 ET 2011
    Table Salto (Real Money)
    Seat 2 is the button
    Seat 3: Hero ( $41.71 USD )
    Seat 4: yaksa ( $50.59 USD )
    Seat 5: ARHITAS ( $35.34 USD )
    Seat 8: CheckURcards ( $75.10 USD )
    Seat 2: teamdobbs ( $38.96 USD )
    Hero posts small blind $0.25 .
    yaksa posts big blind $0.50 .

Dealt to Hero: :9d: :Ad:
    ARHITAS calls $0.50
    CheckURcards folds
    teamdobbs folds
    Hero raises $1.25
    yaksa calls $1.00
    ARHITAS calls $1.00

FLOP ($4.50)
    :5c: :8s: :Ac:
    Hero bets $3.00
    yaksa calls $3.00
    ARHITAS folds

TURN ($10.50)
    :9c:
    Hero bets $3.00
    yaksa calls $3.00

RIVER ($16.50)
    :6h:
    Hero checks
    yaksa bets $5.75
    Hero calls $5.75
    Hero wins $26.60 USD from main pot
    Hero shows :9d: :Ad:
    yaksa shows :Qs: :Ah:

WTF?!?!?!

2. Queen

Queen
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Trophy Points:
    16
    Ratings:
    +2 / 0 / -0
    Poker Hands:
    AQ !!! е*ах му мамата и велюбет!

3. Chus

Chus
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Trophy Points:
    33
    Ratings:
    +12 / 0 / -0
    Poker Hands:
    слаб търн бет

4. hastalavista

hastalavista
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Trophy Points:
    16
    Ratings:
    +0 / 0 / -0
    Poker Hands:
    pre i post flop slabo + 80bb stak na 50nl

5. Queen

Queen
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Trophy Points:
    16
    Ratings:
    +2 / 0 / -0
    Poker Hands:
    нарича се блок бет, за да не може да ми се преструва на флъш, държейки някаква тъпня като AQ да речем :)

6. girru

girru
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Trophy Points:
    18
    Ratings:
    +14 / 0 / -0
    Poker Hands:
    slab bet si se nari4a ;) taka kato igraesh s tiq stakove pak ne mojesh da si vzemesh value ot top 2 kakvo da govorim ako imash pove4e blindove... a da ne govorim kolko 4esto shte te outdrawvat kato betvash < 1/3 pot na takiva boardove.. :) ma ti si znaesh te ot 1 godina se s4upiha da ti obqsnqvat da ne igraesh s po 60-80bb nona teb qvno ne ti puka taka 4e uspeh s na4ina po koito si cukash :)

7. ahtung

ahtung
    Expand Collapse
    Moderator

Trophy Points:
    53
    Ratings:
    +7 / 0 / -0
    Poker Hands:
    te horata se otkazaha veche da obqsnqvat :)

8. Queen

Queen
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Trophy Points:
    16
    Ratings:
    +2 / 0 / -0
    Poker Hands:
    форумните гарги ме накацаха пак :)
    Ако ви кажа, че за около по 150к ръце, когато играя шортстак имам winrate 8, а като играя фул стак ми е 2, ще спрете ли?
    Тук поствам очевиден овърплей на ръка - може би 1 от най-честите грешки на рибите. Но не това ви е странно на вас? Не виждат гредата в чуждото око, а клечката в моето...
    Като е слаб бета ми на търна - кажи как ще го отиграеш ти и защо... ?

9. girru

girru
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Trophy Points:
    18
    Ratings:
    +14 / 0 / -0
    Poker Hands:
    emi strashen si davai samo taka :) na men mi e dostatu4en edin burz pregled na poslednite 10 ruce koito si ka4il za da otkriq cql zavod kle4ki v o4ite ti ma shtom si takuv winner qvno ti vurshi rabota toq tvoi "stil" kakto kazah uspeh ;)

ps. tova tvoito ne e shortstack btw ne gi burkai neshtata :) taka 4e ne bi trqbvalo da ima golqma razlika v rezultatite ti dali igraesh 80 ili 100bb stack, no qvno si sueveren :p
    ps2. ne me bqha nari4ali forumna garga do sega mnogo me razveseli 10x :D

Last edited: Jan 10, 2011
  10. Queen

Queen
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Trophy Points:
    16
    Ratings:
    +2 / 0 / -0
    Poker Hands:
    1. Извинявай ако съм те обидил. Сериозно, без лоши чуства и умисъл го написах.
    2. Почвате да си противоречите вече. До сега имаше голямо значение дали съм с 80ББ или съсм 100ББ, сега пък, нямало...
    Разбира се, че има. Когато си намаляваш стака, орязваш имплайд оддс на противниците ти и тогава те би трябвало да играят срещу теб по-тайт. Но те не го правят и => стандартната им лууз игра се оказва по-губеща отколкото срещу по-голям стак.
    Адски много пъти са ме стаквали, след ударен гътшот или подобни 2-3 out - ера. Просто с пълен стак губя повече пари , защото не очаквам някой да играе подобни безумия и като изваждам подобни ръце от рейнджа на противника си, го слагам на ръце които само падат и смело се наливам. А той човека си има оддс да си играе any 2 срещу мен.
    2-рата причина да играя по-шорт е, че точно на такива играчи им се носи доста лоша слава, което за мен е добре дошло. Това отново влияе на преценката им по време на игра (в моя полза).
    Този "стил" не е перфектен и е нормално да имам и губеши ръце, както и слаби отигравания - то кой няма... просто статистиката показва лично за мен, че е много ефективен.
    Нямам какво повече да кажа по тази тема...

11. ahtung

ahtung
    Expand Collapse
    Moderator

Trophy Points:
    53
    Ratings:
    +7 / 0 / -0
    Poker Hands:
  12. girru

girru
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Trophy Points:
    18
    Ratings:
    +14 / 0 / -0
    Poker Hands:
    ne sum se obidil - gargite sa inteligentni jivotni :D

nikude ne si protivore4a - da igraesh 70-80 ili 100 ako si gubesht igra4 pak shte si gubish, ako pe4elish sigurno pak shte pe4elish no po-malko prosto zashtoto shte vzimash po-malko value ot silnite si ruce.. no gledaiki stila ti na igra az ne mislq 4e celish da vzimash max value dori s monsterite si.. ta problema 4e nqkoi imal odds i si udrql tam 2-3-5 outerite si e izcqlo v teb prosto zashtoto betovete ti sa prekaleno slabi ti vmesto da chargvash drawovete i da pe4elish ot tova ti pravish obratnoto i go nari4ash dori blocking bet - koi blokvash ?? sebe si samo..
    i naistina na igra4ite koito igraqt s takita stakove im se nosi losha slava i to ne e slu4aino i ako si razgledash malko v rucete koito postvash bi trqbvalo da se zamislish - a be az udrqm top set cbetvam slabo flopa i checkvam i minirezivam turna onq DEBIL mi plashta i udrq na rivera - e basi slabata ruka sa tiq KK ...

ps. znam te ot mnogo godini oshte ot starcraftskite vremena, v nikakuv slu4ai ne se zaqjdam ami prosto se opitvam malko da te nakaram da se zamislish zashto pravish nqkoi neshta zashtoto ka4vash sburkani ruce i qvno ne vijdash greshkite v igrata si...
    ps2. na statistikite ne se predoverqvai mnogo mnogo..
    ps3. oshte vednuj uspeh v igrata kakto i da si cukash - vse pak parite sa si tvoi i mojesh da pravish kakvoto si iskash s tqh

13. Queen

Queen
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Trophy Points:
    16
    Ratings:
    +2 / 0 / -0
    Poker Hands:
    сютед конектори и чифтове - да. Все пак са ръце с най-голям потенциал. Не мога да свия рейнжда си до 3% нали - QQ+, AK :) ама тъпите риби ме събират с 42о, J2s, K5o т.н. т.н.... което е адски тилтващо!
    А тази ръка дето си я постнал , сигурно щях да загубя 100ББ още на флопа, ако бях с пълен стак :)

14. Queen

Queen
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Trophy Points:
    16
    Ratings:
    +2 / 0 / -0
    Poker Hands:
    Когато слоуплейвам чак толкова, сам си го набивам - знам. Мерси иначе - успех и на теб!

15. girru

girru
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Trophy Points:
    18
    Ratings:
    +14 / 0 / -0
    Poker Hands:
    da de ma to slowplay e da checknesh primerno edna ulica s nadejdata onq da udari neshto.. a ne da betvash taka 4e onq da ima odds da goni gutshota :):):)

Share This Page