1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

Discussion in 'Покер ръце' started by spartan1971bg, Apr 28, 2011.

1. spartan1971bg

spartan1971bg
    Expand Collapse
    Member

Trophy Points:
    1
    Ratings:
    +0 / 0 / -0
    Poker Hands:
    http://www.holdemmanager.net
    NL Holdem $0.20(BB) Prima Game#3885881248

disdain- ($23.74)
    Supricebutsx ($20.84)
    billwadd ($20.30)
    Ansis ($53.17)
    Hero ($20)
    AAStyle ($20.99)

disdain- posts (SB) $0.10
    Supricebutsx posts (BB) $0.20

Dealt to Hero: :8d: :8c:
    fold ,
    Ansis raises to $0.60
    Hero calls $0.60
    fold ,
    disdain- raises to $2.40
    fold , fold ,
    Hero calls $1.80

FLOP
    ($5.60) :3s: :3h: :8s:
    disdain- bets $3.80
    Hero calls $3.80

TURN
    ($13.20) :3s: :3h: :8s: :4c:
    disdain- checks
    Hero checks

RIVER
    ($13.20) :3s: :3h: :8s: :4c: :6d:
    disdain- bets $17.44
    Hero calls $13.80 (AI)
    Hero shows :8d: :8c:
    (Pre 18% , Flop 91.3% , Turn 95.5%)

disdain- shows :9c: :9s:
    (Pre 82% , Flop 8.7% , Turn 4.5%)

Hero wins $38.76

2. ngl11

ngl11
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Trophy Points:
    53
    Ratings:
    +25 / 1 / -2
    Poker Hands:
    надявам се имаш добри аргументи за кола си пре! така играно на търна можеш да му бетнеш 2,5 , най-малкото за да си оразмериш ривъра.

3. JimRaynoR

JimRaynoR
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Trophy Points:
    18
    Ratings:
    +7 / 0 / -0
    Poker Hands:
    nikoga ne bih betnal 2,5 na turna :)
    all in direktno ili check i all in na rivera.

4. ngl11

ngl11
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Trophy Points:
    53
    Ratings:
    +25 / 1 / -2
    Poker Hands:
    :D така ли? а защо? аргументирай се,но първо се замисли поне малко!

5. ceno83

ceno83
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Trophy Points:
    78
    Ratings:
    +113 / 2 / -3
    Poker Hands:

Мен, не усещаш ли че си малко груб ? Не може всички да са удивителни и гениални като теб . Като си такъв професор и филосов представи се кажи кой си какво играеш какви нива бла бла , пък отвори една школа да преподаваш , така ще е малко по коректно и полезно , от колкото да казваш кой не може да мисли и кой може :) Подсъзнателно го правиш но не е куул :)

6. ngl11

ngl11
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Trophy Points:
    53
    Ratings:
    +25 / 1 / -2
    Poker Hands:
    груб? професор? гениален? просто се опитвам да съм полезен, без никакви школи, преподавания и т.н. Ако има поне един човек, на когото да съм бил от полза с някое от 30-те си мнения, написани от началото на седмица, значи има смисъл, не виждам нищо под или надсъзнателно! Може и да греша, казвайте!

7. ceno83

ceno83
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Trophy Points:
    78
    Ratings:
    +113 / 2 / -3
    Poker Hands:

Originally Posted by ngl11 Виж мнение така ли? а защо? аргументирай се,но първо се замисли поне малко!

С това казваш на абоната че не може да мисли , за разлика от теб. Изтъкваш си умствения капацитет като обиждаш друг човек, вместо да му обясниш защо така мислиш. Това не помага на него, а го кара да си каже нещо от сорта на " Къв е па тоя смотаняк, ше съди кой може да мисли и кой не , я да си ходи на село да си коментира що прасето е родило 3 прасенца а не 5" . Разбираш ли ме ? Аз като коментирам ръка започвам така " Аз ако бях в тази ситуация бих направил еди кво си" а не " Освен че противниците ти са слепи и не виждат къв олигофрен си и как им играеш , моляте напрегни се малко и се опитай да се замислиш , понеже или не можеш или си достатъчно прост за това , но аз великия ГУРУ на покера ще ти кажа кво аджеба треа направиш" капиш ?

8. ngl11

ngl11
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Trophy Points:
    53
    Ratings:
    +25 / 1 / -2
    Poker Hands:
    Можеш е равно на "имаш опцията" да направиш това нещо. " най-малкото за да си оразмериш ривъра" е аргумент за използването на тази опция!

"Originally Posted by JimRaynoR nikoga ne bih betnal 2,5 na turna "
    Тук има ли някаква аргументация? Когато използваш думи като "никога", "винаги" и подобни е добре или всичко да е ясно(еднозначно), или да бъдат добре аргументирани в съответния смисъл! Тук поне според мен ситуацията, не е такава!

Относно "замислянето" - да се замисля или да помисля, за МЕН изобщо не означава, че АЗ не мога да мисля, как тогава да го използвам със значението, което ТИ тълкуваш?
    Силно се надявам да си единствения, който ме е разбрал по този начин! Аз нямам нищо подобно като идея!
    Стана като обяснение, но си мисля, че си пич и може би е добре да е така!

9. Seth

Seth
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Trophy Points:
    78
    Ratings:
    +327 / 3 / -3
    Poker Hands:
    Разбирам какво има предвид Цено. Коментираш ръцете все едно твоето виждане е единственото правилно и всеки с различно виждане или се шегува, или е тъп, или не мисли. Хора, които играят по-високи лимити и с голяма репутация във форума не си позволяват надменно отношение към начинаещите. А ти натрупа 30 поста и се изказваш със самочувствието на бог. Приеми, че понякога дори да си прав ще има хора, които няма да са съгласни с теб. След като си се аргументирал, решението е тяхно дали ще приемат съвета ти или не.

10. ngl11

ngl11
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Trophy Points:
    53
    Ratings:
    +25 / 1 / -2
    Poker Hands:
    This!!! That's all!!!
    А какво точно става, не разбирам?! WTF, какво "самочувствие на Бог" и "надменно отношение" бе хора?! :(

Share This Page