1. Този форум използва бисквитки. С посещаването му, Вие се съгласявате с метода ни на тяхното използване. Научете повече.

6x Barca

Дискусия в 'Общи приказки' започната от Zografa, 20 декември 2009.

1. Zografa

Zografa
    Expand Collapse
    Super Moderator Staff Member

Съобщения:
    3,732
    Трофейни точки:
    98
    Оценки:
    +433 / 10 / -17
    Покер ръце:
    Последна редакция: 20 декември 2009
  2. northsails

northsails
    Expand Collapse
    Active Member

Съобщения:
    42
    Трофейни точки:
    23
    Оценки:
    +1 / 0 / -0
    Покер ръце:
    fuck barca

3. wabbitt

wabbitt
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    496
    Трофейни точки:
    43
    Оценки:
    +65 / 2 / -2
    Покер ръце:
    goooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooal :D :D :D

Тия коментатори радват

4. athom

athom
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    97
    Трофейни точки:
    6
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Mes que un club! Barca!

5. Zografa

Zografa
    Expand Collapse

Съобщения:
    3,732
    Трофейни точки:
    98
    Оценки:
    +433 / 10 / -17
    Покер ръце:
    Еми фък фък ма никой не можа:)

6. Krigger

Krigger
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    200
    Трофейни точки:
    16
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Барселона никога не са ми харесвали никога и няма да ми харесва , който и да е отбор от Испания...в Англия е футбола в момента мисля , че резултатите от ШЛ ще го докажат

7. radotdr

radotdr
    Expand Collapse
    Moderator

Съобщения:
    1,430
    Трофейни точки:
    53
    Оценки:
    +8 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Е какво като футбола е в Англия, това не пречи на Барса да играят най красивия и резултатен футбол. Колкото до резултатите в ШЛ, те и тая година го показаха на полуфинал от 4 отбора 3 англииски + Барса и Барса шампион :):).

8. Hristo82

Hristo82
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    2,022
    Трофейни точки:
    83
    Оценки:
    +289 / 11 / -50
    Покер ръце:
    Ти си луд !

9. Zografa

Zografa
    Expand Collapse

Съобщения:
    3,732
    Трофейни точки:
    98
    Оценки:
    +433 / 10 / -17
    Покер ръце:
    Мен Барселона ми е любимият отбор от както гледам футбол(може би заради Стоичков, 90-91 някъде почнах да гледам повече мачове) и винаги съм им бил фен и смея да твърдя, че по-красив и стойностен за гледане футбол от този който играят последните 1-2 години, никой не е играл и няма и да играе скоро като гледам(пристрастно мнение, но мисля че е реалност).

За повторение на постижението пък мисля, че е абсурдно да се говори, освен ако някой в Англия не спечели 13те измислени купи дето ги имат:).

Да факт е, че съдията повлия сериозно на мача с Челси на 1/2 финала в ШЛ(и двата отбора имаха за какво да се жалват), но това не променя факта, че Барса играха 180 минути с мисълта как да вкарват голове, а Челси как да не допуснат и да рушат играта постоянно. Така, че в крайна сметка този който се бореше да играе футбол спечели. Финала мисля, че няма нужда да го обсъждаме дори.

Видя се и срещу Естудиантес - просто срещу Барса всеки играе с 10 човека отзад, а който се надиграва му се пълни кошарата в по-честия случай(справка Реал 2-6).

А като добавим резултатите като индивидуалности за тази година мисля че нещата стават пределно ясни. Само вижте класацията за Златна топка:
    http://en.wikipedia.org/wiki/Ballon_d'Or_2009

Топ 5 - 4 футоблиста на Барса(Меси първи!), + още 3ма в класацията.
    Класацията за футболист на фифа очаквам да е подобна.

Последна редакция: 20 декември 2009
  10. kraev1983

kraev1983
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    143
    Трофейни точки:
    16
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    барселона е отбор спонсориран само от феновете затова на тениските им е unicef аз заради това и заради стоичков ги харесвам а и fuck real madrid
    най-големия отбор от 15 години насам

11. Dobo

Dobo
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    51
    Трофейни точки:
    23
    Оценки:
    +13 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Най-добрият отбор за всички времена е бил Реал Мадрид на Ди Стефано,а после Галактико на Зидан и Феномена.Не отричам,че тази Барселона е силна,почти целият отбор играят заедно от юноши,което им е най-голямото предимство,но като гледам вече Реал на Кристиано и Кака какво прави,няма да мачкат още дълго :)

12. Dobo

Dobo
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    51
    Трофейни точки:
    23
    Оценки:
    +13 / 0 / -0
    Покер ръце:
    А Зограф,този сезон на Ноу Камп,не само че се опитахме да ви надиграем,но и успяхме,просто ни вкарахте гол от засада и Кристиано бе в невероятно слаба форма,да не говорим за Марсело,който нямаше правилно отиграване цял мач.

13. aitosa

aitosa
    Expand Collapse
    Active Member

Съобщения:
    39
    Трофейни точки:
    6
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Футболът в Англия е на много високо ниво,и ми е любим.
    Но Барса е нещо различно,абсолютното изключение,N1.
    Не за друго, ами щото Ицата ги направи хора!!!
    Левскарите да не се засягат, просто не са допринесли с нищо за развитието на никой европейски гранд.

14. radotdr

radotdr
    Expand Collapse
    Moderator

Съобщения:
    1,430
    Трофейни точки:
    53
    Оценки:
    +8 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Добо не съм съгласен ама изобщо. В Реал с идването на супер скъпите футболисти почти нищо не се промени, освен много по голямото напрежение и всичко зависи от Ronaldo, а това е просто смешно за отбор от калибъра на Реал. За Марсело ми е смешно само като се замисля за него :):) без да се заяждам по смешен футболист не съм виждал или аз мачовете които гледам е супер слаб или като цяло си е такъв, но е като муха без глава по терена.

За времето на Ди Стефано не мога да коментирам, но по времето на Зидан не беше кой знае колко силен отбора, просто изключително слаба конкуренция от останалите. Те тогава на финала за ШЛ играха с Леверкузен :):):)

15. ahtung

ahtung
    Expand Collapse
    Moderator

Съобщения:
    1,544
    Трофейни точки:
    53
    Оценки:
    +7 / 0 / -0
    Покер ръце:
    айтосе не се излагай, това което сте дали на европа сте си присвоявали десетилетия наред в соц.времената. отделно нито Ицето нито Бербо ви е бил юноша че да го мислите за свой. Да не говорим Бербо какво го бяхте направили, че чак майка му идваше да го прибира от стадиона. Ама на радвайте му се сега...

16. elbotron4ev

elbotron4ev
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    71
    Трофейни точки:
    6
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    BARCA FOREVER

17. konselieri

konselieri
    Expand Collapse
    Moderator

Съобщения:
    2,619
    Трофейни точки:
    98
    Оценки:
    +362 / 4 / -8
    Покер ръце:
    Силно !!!

А иначе аз много не гледам футбол,но според мен не може истински фен на футбола да е фен на Реал. Та те не правят футбол,а пари ( мисля че на всеки е ясно ,че ръководството се интересува единствено колко пари ше направят,даже изпълнителния им директор си го беше признал в интервю ) !

18. Mitiozo

Mitiozo
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    1,301
    Трофейни точки:
    36
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Реал са много комерс... не ме радват.
    Лично съм фен на Ман Юнт от 10 и повече години... и те са доста насочени към продажби, но някак си по по-различен начин.
    На Барса най ме кефи че биха Чeлси (chuckle)

19. Krigger

Krigger
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    200
    Трофейни точки:
    16
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    евала Митиозо и аз съм фен на червените дяволи и мисля , че стига да преодолеят проблемите с контузиите и Берба да играе секи мач както срещу Блекбърн и Wolves имат повече от реални шансове в Англия , а с малко повече късмет и в ШЛ въпреки , че в моментната си форма Челси са по-добрия отбор и смятам , че тази година ще си вземат и титлата в Примиершип и в ШЛ

20. Glista

Glista
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    783
    Трофейни точки:
    33
    Оценки:
    +25 / 1 / -0
    Покер ръце:
    Не мисля че някой може да спре Барса в ШЛ. Просто те са години напред в развитието си!

Сподели страницата