1. Този форум използва бисквитки. С посещаването му, Вие се съгласявате с метода ни на тяхното използване. Научете повече.

600nl preflop ?

Дискусия в 'VIP дискусия' започната от haripotur, 17 март 2012.

1. haripotur

haripotur
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    51
    Трофейни точки:
    6
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Hand History for Game 5139124534 (Merge)
    $1000.00 USD NL Texas Hold'em - Saturday , March 17 , 03:04:51 ET 2012
    Table Templo Mayor (51391245) (Real Money)
    Seat 4 is the button
    Seat 1: Hero ( $1041.75 USD )
    Seat 2: taongo ( $961.25 USD )
    Seat 3: bearmule123 ( $2066.25 USD )
    Seat 4: Semifaded ( $588.00 USD )
    Seat 5: N1ggazNoBoutMe ( $1000.00 USD )
    Seat 6: m0ney2Blow ( $1008.50 USD )
    m0ney2Blow posts small blind $5.00 .
    Hero posts big blind $10.00 .

Dealt to Hero: :Kc: :Ad:
    taongo calls $10.00
    bearmule123 folds
    Semifaded raises $20.00
    m0ney2Blow raises $75.00
    Hero ??? reiz / fold /call

ЕП-то е фиш-а на масата,заради него играем 30/17 е,но не лимпва много много,макар че постфлоп е тотал олигарх,обаче ЕП-реинджа като цяло му е г/д тайт,никаква динамика нямам,щото отскоро съм на масата,но с м0неиБлоу се 3бетваме и 4бетваме по другите маси и като цяло не ми вярва много много ,Човека който мин-рейзва пък е про-шорт , т.е очаквам да го прави това със доста широк рейндж(22/22 е но има някаква тенденция,че след като се е дабъл ъпнал почти винаги играе следващата ръка )

Тука имах някакви дилеми дали можем да колнем,като очакваме фиша да колне и про-шорта заради деад мъни-то да шипва 77+ ( но нз дали това е оптимално ),но все пак ако не шипне той доста лесно,ще си играем ръката постфлоп вс тези хора
    А пък ако 4бетнем,то 4бет/колваме обв( което не е много оферта,щото си флипваме макар да имаме постфлоп адвентидж вс другите на масата ) ...

Как бихте го изиграли ? и какъв би бил сайзинг-а ви ?

рег-а е с 12 % 3б ( 14% от БТН ) но тук мисля,че може и да е повече,защото спот-а е подходящ за 3б :)

2. Zografa

Zografa
    Expand Collapse
    Super Moderator Staff Member

Съобщения:
    3,732
    Трофейни точки:
    98
    Оценки:
    +436 / 10 / -17
    Покер ръце:
    Ако само колнеш лесно ще се окажеш в мултиуей пот с 2ма души които ще са ти в позиция. Про шорта едва ли ще шипва с нещо слабо за 60бб дори и с парите долу. Щом рега е склонен да 3бетва лууз ми се вжида идеален спот за 4бет.Не знам какво имаш предвид под това че ще си играеш лесно ръката вс тези хора, като ти ще си с още 3ма:).
    Долу има достатъчно пари вече така че за нас е почти все тая кво ще стане след като 4бетнем:) Нас ни устройват всички варианти.

Сайзинг... стандартен - 190 бих им плеснал тук.

3. jully

jully
    Expand Collapse
    Super Moderator

Съобщения:
    1,553
    Трофейни точки:
    48
    Оценки:
    +60 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Аз съм 4бет и то не много голям,защото освен всички предимства и недостатъци на кола изброени горе от Зозо поставяме 3бетъра в много тъп спот и може и да се изплющи с някоя гранична ръка.Не съм съгласен че винаги си флип като се набивате (особено след даденото от теб описание че си играете и не ти вярва много ).
    Да не говорим че ако колнем сме в много странен спот и в много тъпа позиция .

Сподели страницата