1. Този форум използва бисквитки. С посещаването му, Вие се съгласявате с метода ни на тяхното използване. Научете повече.

[50nl]Ривър валю рейз?

Дискусия в 'VIP дискусия' започната от TuttoLotta, 8 март 2012.

1. TuttoLotta

TuttoLotta
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    492
    Трофейни точки:
    43
    Оценки:
    +54 / 6 / -1
    Покер ръце:
    http://www.holdemmanager.net
    NL Holdem $0.50(BB) Replayer Game#355103734

iLoveOov ($79.99)
    PopaS ($10)
    ildelfino123 ($19.18)
    BinEhDo ($54.79)
    Que_berga ($50.11)
    Hero ($50)

iLoveOov posts (SB) $0.25
    PopaS posts (BB) $0.50

Dealt to Hero: :Qd: :9h:
    ildelfino123 calls $0.50
    fold , fold ,
    Hero raises to $2
    iLoveOov calls $1.75
    fold , fold ,

FLOP
    ($5) :7d: :Qh: :3h:
    iLoveOov checks
    Hero checks

TURN
    ($5) :7d: :Qh: :3h: :Js:
    iLoveOov bets $3.50
    Hero calls $3.50

RIVER
    ($12) :7d: :Qh: :3h: :Js: :9s:
    iLoveOov bets $9.50
    Hero ?

Рег имаме 80 ръце,за които кол оупън 9% от малкия блинд,3бет 10% от 31 пъти.
    Ясно че тряяше да сбетна флопа,не помня що реших да съм чек..Въпроса ми е можем ли да рейзнем ривър(ако ни рирейзнат - фолд)

2. shoma

shoma
    Expand Collapse
    SUPER DEGENERATOR

Съобщения:
    712
    Трофейни точки:
    18
    Оценки:
    +3 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Това с пропуснатия сибет на флопа си помисли защо си го пропуснал, защото е епик. Искам да кажа да си вземеш поука...
    Колкото до въпроса ти, аз тука му слагам рейнджа на нещо от сорта на AQ,KQ,KT,QJ,Q9,QT и евентуално някакви пропуснати флъшове, срещу който рейндж ти водиш с 55% на 45%.
    За тези, които ще кажат, че с AQ,KQ ще 3бетне само да вметна, че съм смятал само половината комбота от тях.

Последна редакция: 8 март 2012
  3. haripotur

haripotur
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    51
    Трофейни точки:
    6
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    що да не миснеш цбет-а на тоя борд,дори г/д ми харесва :)
    ако нямаш ноутове с кво го прави това,и дали се филмира вс миссед цбет ( което трябва да го знаеш,за да не цбетваш ;) ) под филмиране имам предвид бет 2 улици особено на това вале си му е перфектно да те 2барлне на блъф
    имо има някакво валю,но нз дали на 50нл точно биха ти се изплащали толкова често за да ти е мега +ЕВ,затова кол също не е толкова лоша опция

Друго което съм забелязвам,ти постваш ръце с клоуз до ЕВ=0 решения,при което на базата на малката информация,която даваш то съветите от повечето хора ще са си пюр гембъл и ти няма да научиш толкова много от този спот,защото са супер плейър дипендънт и не се случват толкова често да имаш подобни близки решения :)))
    Моя съвет е да наблегнеш в/у пре и пост статс и да осмислиш други неща,които са много по важни и ти пречат да станеш уинер (поне доколкото знам не си за момента и това е причината да се тормозя да пиша :)

П.С не ти казвам да не постваш такива ръце,просто се концентрирай в/у други елементи на играта от който губиш или пропускаш да спечелиш
    ГЛ

Последна редакция: 8 март 2012
  4. jully

jully
    Expand Collapse
    Super Moderator

Съобщения:
    1,553
    Трофейни точки:
    48
    Оценки:
    +60 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Чекбеквам този флоп само ако искам да постигна нещо с това. РР/фолд ривъра ми се вижда добре защото най-вероятно ще вземен валю от дамите,надали ще ни шовнат на блъф с по-слаба ръка и има и вероятност лошия да фолдна и да се чуства много тъпо :) .
    Естествено и кола никак не е лош но предпочитам рр/фолд.

Последна редакция: 9 март 2012

Сподели страницата