1. Този форум използва бисквитки. С посещаването му, Вие се съгласявате с метода ни на тяхното използване. Научете повече.

50нл филми

Дискусия в 'VIP дискусия' започната от Chus, 20 април 2013.

1. Chus

Chus
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    452
    Трофейни точки:
    33
    Оценки:
    +12 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Hand History for Game 1111111111 (Prima)
    €50.00 EUR NL Texas Hold'em - Saturday , April 20 , 11:32:53 ET 2013
    Table Anonymous 50 Max (Real Money)
    Seat 4 is the button
    Seat 1: Player1 ( €34.43 EUR ) - VPIP: 28 , PFR: 15 , 3B: 6 , AF: 2 ,2 , Hands: 34995
    Seat 2: Hero ( €63.50 EUR ) - VPIP: 21 , PFR: 17 , 3B: 4 , AF: 2 ,0 , Hands: 213570
    Seat 3: Player3 ( €50.00 EUR ) - VPIP: 30 , PFR: 16 , 3B: 6 , AF: 2 ,2 , Hands: 35931
    Seat 4: Player4 ( €230.56 EUR ) - VPIP: 29 , PFR: 16 , 3B: 6 , AF: 2 ,3 , Hands: 33477
    Seat 5: Player5 ( €169.81 EUR ) - VPIP: 28 , PFR: 17 , 3B: 6 , AF: 2 ,2 , Hands: 33037
    Player5 posts small blind €0.25 EUR .
    Player1 posts big blind €0.50 EUR .

Dealt to Hero: :Ks: :Kh:
    Hero raises €1.50 EUR
    Player3 folds
    Player4 raises €4.50 EUR
    Player5 folds
    Player1 folds
    Hero raises €8.75 EUR
    Player4 calls €5.75 EUR

FLOP ($0.00)
    :Qc: :Ad: :7c:
    Hero bets €7.25 EUR
    Player4 raises €18.50 EUR

Масата е новите анонимки и нямам статс за играча.Опиваше да го раздава агресивен като за последните 20 ръце ме 3б за 3 път ип но винаги фолдвах.Това е първия път в които му плейбеквам като предполагам че очаква да го правя по лайт.
    Интересното в случая е че ми снап колна 4бета което прави рейжа му е моите очи следния - пп-та, конектори и евентуално ниски сутед аса + всякакви глупости ;) , изключвам монстъри защото щеше да се замисли поне малко с тях.
    Флопа му слагам ~1/3 което си е стд в 4б пот поне за мен нз дали и за него, което може да го е индуснало да направи този рейз.С рейнжда които съм му сложил не виждам нито 1 ръка , която ме бие да играе по този начин.Няма логика да рейз Ах и конектори на този малък бет още повече в позиция.Остава единствено 77 което също не съм сигурен че би го рейзнал.
    Правилен ми е мисловния процес или прекалено много се филмирам и развивам теорията си на базата на снап кола ;)
    Продължаваме ли тук и как?

2. Bighazelnut

Bighazelnut
    Expand Collapse
    Value Control

Съобщения:
    1,560
    Трофейни точки:
    63
    Оценки:
    +58 / 1 / -6
    Покер ръце:
    Аз лично съм фолд. Може да продължим само ако имаме динамика и сме го видяли да прави глупости.

3. Pro2type

Pro2type
    Expand Collapse
    Administrator

Съобщения:
    1,240
    Трофейни точки:
    78
    Оценки:
    +206 / 3 / -3
    Покер ръце:
    Мисленето ти е правилно но не за конкретната ситуация според мен или по-скоро по-рядко се отнася за конкретната ситуация. Аз лично предвид че сте 125 блинда дийп бих бетнал на флопа малко повече.

4. jully

jully
    Expand Collapse
    Super Moderator

Съобщения:
    1,553
    Трофейни точки:
    48
    Оценки:
    +59 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Мисля че си я изиграл добре...развилата се ситуация на флопа е неприятна и аз ще си фолдна и ще продължа да мисля как да го бия :)

5. nev3rm1nd

nev3rm1nd
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    232
    Трофейни точки:
    43
    Оценки:
    +54 / 1 / -4
    Покер ръце:
    Струва ми се, че малко по-голям 4б няма да е зле предвид, че сме ооп и не знаем какви са му тенденциите. Сайзинга на флопа ми харесва, но не ми се вярва, че точно в този спот ще те блъфира и бих фолднал.

6. getbigboy

getbigboy
    Expand Collapse
    Moderator

Съобщения:
    773
    Трофейни точки:
    33
    Оценки:
    +17 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Семпъла ти е доста малък за да си вадим големи заключения за играча, по-скоро ще се филмираме. Бих изиграл ръката във вакум.

- борда супер много хитва неговият рейндж, също и нашия, тъй като би трябвало, ако 4бет блафираме да го правим с някакви бродуейки и Ах за блокери

- ако сме с тотални чушки не бих цбетвал на блъф никога тук, затова ще имам чек/фолд рейндж, който ще балансирам с 4ек/кол с някакви ръце, Ах примерно. В случая КК е доста добре да чек/колнем флопа от колкото да цбетнем, тъй като искаме да стигнем до шоудаун без да наливаме много пари, а с бет и евентуален кол увисваме на търна, имаме и блокери за негови флоатове с КТ, КJ и не виждам от какво взимаме валю освен от някоя заблудена дама, но така или иначе можем да го направим това на по-късните улици.

- стандартно бих я изиграл чек/кол някакъв разумен бет на флопа и фолд на търна, ако сме чек до ривъра ще вбетна.

Сподели страницата