1. Този форум използва бисквитки. С посещаването му, Вие се съгласявате с метода ни на тяхното използване. Научете повече.
  2. Първите два фрийрола (за ръце и рейк в залите на Betsafe/Betsson) с пакети за Grinders Summer Camp са вече в лобито на мрежата. За повече инфо четете в темата на промоцията. Ако смятате, че сте изпълнили изискванията, но не сте автоматично регнати за турнира, ни пишете веднага по скайп на grinderssupport.
    Премахни Бележката

50NL 3Bpot OOP, River call or fold?

Дискусия в 'Дискусия на покер ръце' започната от ngl11, 29 юни 2011.

1. ngl11

ngl11
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    1,244
    Трофейни точки:
    53
    Оценки:
    +25 / 1 / -2
    Покер ръце:
    Hand History for Game 1111111111 (Prima)
    $50.00 USD NL Texas Hold'em
    Seat 3 is the button
    Seat 1: Player1 ( $130.35 USD )
    Seat 2: Player2 ( $25.08 USD )
    Seat 3: Player3 ( $59.22 USD )
    Seat 4: Hero ( $59.13 USD )
    Seat 5: Player5 ( $26.25 USD )
    Seat 6: Player6 ( $58.83 USD )
    Hero posts small blind $0.25 .
    Player5 posts big blind $0.50 .

Dealt to Hero: :4h: :Ah:
    Player6 folds
    Player1 folds
    Player2 folds
    Player3 raises $1.25
    Hero raises $3.75
    Player5 folds
    Player3 calls $2.75

FLOP ($8.50)
    :As: :5c: :3d:
    Hero checks
    Player3 bets $5.00
    Hero calls $5.00

TURN ($18.50)
    :8h:
    Hero checks
    Player3 bets $10.00
    Hero calls $10.00

RIVER ($38.50)
    :5s:
    Hero checks
    Player3 bets $40.22

Играeм си с човeка цяла сeсия и смe му в позиция на няколко маси , той си цъка 9 маси бeз много да му мисли с eдна дума insta player. Имамe няколко шоудауна за по 25-30бб леко в негова полза, но нищо кой знаe какво.
    Какво знаeм за нeго:
    - Стаква сe на търна с 99 като PFR на T854s(борд с ФД) при агрeсия с/у втория му барeл
    - BW(OOP) 2-barrel & defend w MPTK on J946ss (double suited board)
    - SB3B w AKo vs BU and X/C X/X X/X on AQJs XX;
    Като цяло нямамe игра в 3б потовe(фолдва си като 3б ми са в позиция) , но както сe вижда човeка e доста агрeсивeн. Бeтовeтe му в ръката са инста и на 3-тe улици. Принципно има идeя да потконтролва понe с/у мeн в нормални потовe.
    Аз тук нe виждам валю рeйнджа му за ривър шов-а( AA ,88 eдинствeно) , 4Bet-a му e доста малък , но пък за 380 ръцe само?
    Идeята ми за ръката e да му взeма двe улици валю , защото e лайт 2-баррeл мeн , ощe повeчe като му бъдe показана слабост. Ако му цбeтна и търна нe e (4 или 2, може би и К,Q ) трябва да сe прeдавам , а той както сe вижда нe обича да фолдва!
    Някакво инфо, което трябва да взема в предвид, а не съм го споменал, т.е го пропускам?

Uploaded with ImageShack.us

2. Seth

Seth
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    916
    Трофейни точки:
    78
    Оценки:
    +423 / 5 / -3
    Покер ръце:
    Moje malko po-golqm 3bet pre OOP. Post flop e vajno da kajesh kak igraesh underpairite si v 3betnat pot na Ahigh flop. Toest s taq liniq imash li underpairi v range-a si. Ako imash, pri polojenie che toi betva mn sreshtu misnati cbeti na vs ulici, mislq che call na rivera e ok. Sushto e vajno dali e sposoben da cbetva thin s AT i AJ primerno. Loshoto e, che 4beta mu e nisak i AQ i AK gi ima v range-a si, kakto i na borda nqma drawve, koito moje da blufira. No dali shte blufira taka rivera zavisi ot range-a, koito ti prezentirash s tazi liniq spored men.

3. antonioo

antonioo
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    433
    Трофейни точки:
    31
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    3beta e zle imo i rivera nai-veroqtno she go kolna

4. ngl11

ngl11
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    1,244
    Трофейни точки:
    53
    Оценки:
    +25 / 1 / -2
    Покер ръце:
    3бет-а наистина е зле(до 4 е, но пак е малък), а ривър защо го колваш?
    JJ-KK бих играл с/у него в типичен wa/wb спот и ще му ч/к две улици, като с/у ривър шов най-вероятно бих фолднал, но не съм сигурен, че той това го знае.Тук обаче аз съм със А и това намалява драстично комбинациите за негов валю шов на ривър-а.

5. neveroddoreven

neveroddoreven
    Expand Collapse
    BPF Champ

Съобщения:
    729
    Трофейни точки:
    28
    Оценки:
    +86 / 2 / -7
    Покер ръце:
    agressive opp - predstavqsh tochno TT-KK s tazi liniq + additional infoto che e sklonen da potcontrolva vs teb (=> negoviq value range naistina e dosta tesen tuk) .. mislq che e dostatuchno da opravdae call
    // btw ima li 56s v range-a tuk spored teb ?

6. Seth

Seth
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    916
    Трофейни точки:
    78
    Оценки:
    +423 / 5 / -3
    Покер ръце:
    Em shtom imash TT-KK v range-a si trqbva da callnesh. I toi znae, che go imash zashtoto kato ne cbetvash underpairite si v 3betnat pot, cbeta ti pada drastichno i bi trqbvalo da e okolo 50-60%.

7. Spitfire

Spitfire
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    2,170
    Трофейни точки:
    98
    Оценки:
    +381 / 30 / -51
    Покер ръце:
    Тук бих колнал/фолднал според това дали би vbet-нал thin такова място иииии да 3бета е зле и другото бих казал е тайминга - колко бързо е бетнал, ако е инста бетнал ривъра особено бих го снапнал без да се замисля

едит: опа да ти всъщност си написал ... ами тук е ФХ или блъф общо взето, с ръце като АКо или АQo и надолу би се замислил за размерите на бетовете най-малкото ... за да инста бетва всяка улица си е взел решението предварително

Последна редакция: 30 юни 2011
  8. ngl11

ngl11
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    1,244
    Трофейни точки:
    53
    Оценки:
    +25 / 1 / -2
    Покер ръце:
    56s не мисля, че са му в рейнджа и не вярвам да ми бетне търна с тях.

@Spitfire Няма мислене при този 95%+ са му инста решенията и като добавя липсата на достатъчно инфо за 3бет потове помежду ни, мисля че кол-а е по-доброто отиграване(което повечето споделихте).

Сподели страницата