1. Този форум използва бисквитки. С посещаването му, Вие се съгласявате с метода ни на тяхното използване. Научете повече.
  2. Сделката ни в 7777.bg през този месец е с главозамайващо value и е най-доброто ни предложение от последните няколко години! В комбинация с двата варианта за софтуер и VIP съпорт горещо препоръчваме на всички наши играчи да се преориентират към игра в тази зала. За повече информация ни пишете по имейл на grindsupp@gmail.com или по скайп на grinderssupport.
    Премахни Бележката

50% VIG

Дискусия в 'Обяви' започната от Wissy, 24 юни 2020.

1. Wissy

Wissy
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    1,672
    Трофейни точки:
    98
    Оценки:
    +427 / 4 / -26
    Покер ръце:
    LF EU/$ Paypal have ETH ~1.6
    90% will go for twitch donations and support to my starcraft community :)

2. Wissy

Wissy
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    1,672
    Трофейни точки:
    98
    Оценки:
    +427 / 4 / -26
    Покер ръце:
    UP, 60% VIG

3. nev3rm1nd

nev3rm1nd
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    309
    Трофейни точки:
    58
    Оценки:
    +123 / 3 / -4
    Покер ръце:
    В превод?

4. Wissy

Wissy
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    1,672
    Трофейни точки:
    98
    Оценки:
    +427 / 4 / -26
    Покер ръце:
    For example you send ~200eu, you recieve ~320eu in ETH.

5. ivaylo666

ivaylo666
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    117
    Трофейни точки:
    33
    Оценки:
    +56 / 0 / -13
    Покер ръце:
    Къде е уловката? Какво не казваш или не разбирам? Защо ще го правиш?

• Old Old x 1
  6. ivaylo666

ivaylo666
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    117
    Трофейни точки:
    33
    Оценки:
    +56 / 0 / -13
    Покер ръце:
    на кой пращам и къде получавам , след колко време? Разкажи по-подробно ,че нищо не се разбира от написаното

• Dumb Dumb x 1
  7. BadHabit

BadHabit
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    88
    Трофейни точки:
    33
    Оценки:
    +98 / 0 / -2
    Покер ръце:
    Kadei sa na mira magasina?

• Winner Winner x 1
  8. ivaylo666

ivaylo666
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    117
    Трофейни точки:
    33
    Оценки:
    +56 / 0 / -13
    Покер ръце:
    Браво wissy , тотално ме отказа да водя какъвто и да е разговор с теб ,аз те питам съвсем сериозно някакви въпроси ,защото не разбирам как работи това което казваш ,и те питам за повече информация ,а ти просто ми слагаш оценка тъпо и продължаваш напред. Далеч ще стигнеш така момче , сигурно печелиш лесно приятели с това си поведение и отношение , а ти продължавай да чакаш желаещи дето ще инвестират.

• Dumb Dumb x 1
  9. Wissy

Wissy
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    1,672
    Трофейни точки:
    98
    Оценки:
    +427 / 4 / -26
    Покер ръце:
    Много ме извини, че ти поставям оценка "тъп", но друго не са ми предоставили като близка или добра опция за реакция.
    Опитвам се да съм по деликатен и да те игнорирам, но е трудничко с теб явно.
    Ако не си ме разбрал е сега ке ме разбереш!
    Демонското в тебе не се корени в явното невежество, което изразяваш по почти всички въпроси, а в това, че си такъв греховник още, че не можеш дори да прочетеш и приемеш на сериозно защо дяволското 666 не е най-добро първо представяне и ясно противоречи с Христос!
    Далеч съм стигнал на много места и по много въпроси от малък и в прекия и преносния смисъл, тъй че не ме мисли и си живей живота!
    Не на последно място, никаква форма на инвестиране не се търси тук и не е въпрос на предаване а на приемание на информация. Научи се да приемаш и да уважаваш и ще те поучат хората, иначе трудно да ти обърнат внимание.
    Обявата която ми е от половин изречение ако си и гоогълнал 30% всичко да си разбрал досега!
    Пишеш дейни коментари във форум който се диктува предимно от неща свързани с финанси, но не знаеш елементарни неща и се караш защо някой не те връща в 1ви клас да ти обяснява подробно нещата!
    Като почнеш да вдяваш какъв е пътя на Христос и се отнасяш по сериозно към вярата ни ще те обуча лично ако не разбираш още нищо, дотогава ми се махай от главата грешник!

• Funny Funny x 1
  10. ivaylo666

ivaylo666
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    117
    Трофейни точки:
    33
    Оценки:
    +56 / 0 / -13
    Покер ръце:

Гарантирам ти ,че знам много повече за финанси отколкото си мислиш , въпроса ми беше от друго естество ама ти си твърде тъп за да го разбереш и си прекара времето в писане на 15 реда да ми обясняваш какъв Демон съм , защото в ника ми има 666 ( което е абсолютно целенасочено впрочем ) , а ника с който играя покер в залите е Lucifer само за протокола ,можеш и върху това да се посмееш , както аз се смея на заблудената ти вяра . Това е последния път , в който ти пиша , нека спрем , няма смисъл и за двама ни наистина. Успех с каквото и да се занимаваш !

• Winner Winner x 1
    • Dumb Dumb x 1
  11. Wissy

Wissy
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    1,672
    Трофейни точки:
    98
    Оценки:
    +427 / 4 / -26