1. Този форум използва бисквитки. С посещаването му, Вие се съгласявате с метода ни на тяхното използване. Научете повече.

50-60$ 1-ви депозит

Дискусия в 'Общ покер форум' започната от ivank0, 2 март 2011.

1. ivank0

ivank0
    Expand Collapse
    New Member

Съобщения:
    2
    Трофейни точки:
    1
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Здравейте чета форума от доста време , но до сега не съм поствал.
    Играя покер от 1-2 години (през повечето време само фриироли) и съм депозит само веднъж 10$ в зала без рейкбек докарах ги до 100 на 2нл но се отказах да си губя времето без рб.Искам да играя през гриндерс за това ще помоля някой от админите на сайта да ми предложи зала с добър рб/бонус в която да почна с малък депозит от 50$
    не съм играл в малките зали и не знам как е трафика но ще се радвам да мога да играя повечко маси
    благодаря

Последна редакция: 2 март 2011
  2. kaweeo

kaweeo
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    150
    Трофейни точки:
    16
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    ........... трафика на нл2 нл4 навсякъде е мега голям, ако не си сляп можеш да видиш и да прочетеш офертите в сайта и да си избереш една, накои от тях имат минимална сума която трябва да се рейкне за да имаш рб имай го в предвид понеже трудно се рейква на микро нивата.. информацията за офертите е поднесе доста подредено ..да не би да очакваш някой да ти я прочете и продиктува по телефона или искаш писмо от презедента да ти предложи зала с добър рб ?

3. Spendthrift

Spendthrift
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    1,011
    Трофейни точки:
    36
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Във offsidebet имаш Bankroll Boost до $25.
    Това означава че ако депозираш 50 ще получиш веднага 5. А както каза kaweeo разгледай офертите отстрани и която ти хареса най много се мятай.
    Gl!

4. ivank0

ivank0
    Expand Collapse
    New Member

Съобщения:
    2
    Трофейни точки:
    1
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    @ Spendthrift мерси много
    @ kawfddfskjfj дете офертите съм ги погледнал просто не можах да преценя коя е най-добра за това питам мисля че е за това форума
    другия път президента като ти прати писмо с пост с който си мислиш че изгледаш интересен те моля да си го спестиш

5. kaweeo

kaweeo
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    150
    Трофейни точки:
    16
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    @ kawfddfskjfj user not found
    Питаш и аз ти отговарям. Благодаря също върши работа, Тате.
    ГЛ

6. ShLiM

ShLiM
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    1,883
    Трофейни точки:
    38
    Оценки:
    +1 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Какъв ти е плана?
    с 50$ е доста малко.
    според мен ти трябват ПОНЕ 300$ за да играеш 10нл полукомфортно ако си начинаещ, ти не си съвсем начинаещ, но пак 300$ поне имо.
    Най-голяма оферта за 2нл и 4нл да се гринди е прима, щото наскоро разбрах, че за нива под 10нл зимат много малък рейк.
    10% но макса който зимат е 10цента, няма значение колко човека играят или колко стане пота. т.е. за над 1еу потове си на профит само от тва, че няма да те ограбят.

Боссмедия взима 10% на 4нл, фтп също.

Освен това в прима на 4нл са безобразни има и 2нл маси по добре играй тях до към 100еу после 4нл и като стигнеш 300еу да се преместиш някъде с бонус.

Сподели страницата