1. Този форум използва бисквитки. С посещаването му, Вие се съгласявате с метода ни на тяхното използване. Научете повече.

400 $ 1-ви депозит

Дискусия в 'Общ покер форум' започната от tnt, 30 януари 2011.

1. tnt

tnt
    Expand Collapse
    Member

Съобщения:
    16
    Трофейни точки:
    1
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Здравейте,мисля да депозирам 400 долара в Lucky Ace,като по този начин ще се възползвам от 25 % инста бонуса си.
    Въпроса ми е : Добре ли е с тази банка да започна да играя 0.10/0.20$ 6-хенд кеш маси ? Ако не, на какви лимити е добре ?

2. Spendthrift

Spendthrift
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    1,011
    Трофейни точки:
    36
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Ако за първи път ще играеш, по добре почни от най-ниските лимити. Ако имаш опит 400$ е идеална банка за 10нл. Но за 20нл е малко, особенно ако нямаш опит.

Последна редакция: 30 януари 2011
  3. Jorga

Jorga
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    308
    Трофейни точки:
    18
    Оценки:
    +4 / 0 / -0
    Покер ръце:
    ако ще играеш сериозно тая добавка ще ти излезе доста солено :) (никакъв рейкбек като цяло)

4. tnt

tnt
    Expand Collapse
    Member

Съобщения:
    16
    Трофейни точки:
    1
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Имам опит като цяло и ми допада кеш играта,ибрах тази залата заради 100 долара инстат бонуса мисля,че ако няма изцепки ще се справя с 20бай-ин на това ниво коя зала ми препоръчвата тогава?

5. kaweeo

kaweeo
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    150
    Трофейни точки:
    16
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    400$ играй 10нл

6. tnt

tnt
    Expand Collapse
    Member

Съобщения:
    16
    Трофейни точки:
    1
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    А на колко е пропоръчително да се дигне на 0.10/0.20 и все пак ако може да ми кажете зала за 1ви депозит с трафик за 10НЛ 400$ 1ви депозит ?

7. kaweeo

kaweeo
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    150
    Трофейни точки:
    16
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Във всички зали що-годе има трафик на 10нл , можеш да се Вдигнеш на 20нл , когато се почувстваш комфортно зависи колко агресивно ще се катериш по нивата.
    П.С. От Шумен ли си ?

8. tnt

tnt
    Expand Collapse
    Member

Съобщения:
    16
    Трофейни точки:
    1
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Знам че в лъки ейс са има доста риба затова съм се насочил натам.Друга зала ако може да препоръчата също ще е добре

П.С:Не,не съм от Шумен

Последна редакция: 30 януари 2011
  9. kaweeo

kaweeo
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    150
    Трофейни точки:
    16
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Успех.

10. didi8bg

didi8bg
    Expand Collapse
    Administrator

Съобщения:
    1,446
    Трофейни точки:
    98
    Оценки:
    +348 / 8 / -13
    Покер ръце:
    Бих ти препоръчак друга зала, луки ейс може да има 100 инста бонус но след това е в пъти по зле от другите оферти. Мисли в перспектива, лично бих ти препоръчал Pokerhost или ако искаш много силна оферта с депозит бонус - Ladbrokes. За банката 400 перфе за 10нл, качи 20нл на 1000. Успех !

11. Jorga

Jorga
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    308
    Трофейни точки:
    18
    Оценки:
    +4 / 0 / -0
    Покер ръце:
    аз си мисля да оборя Диди и да те посъветвам да депозираш в Adameve ако играеш без ХЕМ заради бонусите да поиграеш там месец-два. После се засилваш кум Покер "Домакина" както те посъветва Диди.

12. tnt

tnt
    Expand Collapse
    Member

Съобщения:
    16
    Трофейни точки:
    1
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    А между Pokerhost i Adameve кое е по-добре,понеже не виждам никакви отзиви за Adameve,a за Pokerhost доста го препоръчват за малките нива ?

13. CobraStarr

CobraStarr
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    332
    Трофейни точки:
    18
    Оценки:
    +1 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Аз не съм играл в ПокерХост, но мисля да се преместя там. Всеки ден получаваш 35% рейкбек, на всеки 500$ рейк взимаш 100$ бонус, имаш депозит бонус за чистене (в твоя случай 400$) и за капак на всичко Grinders rake race. Тоест ако направиш 500$ рейк за месеца ще имаш към 70-80% рб.

14. aPoStolCH0

aPoStolCH0
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    144
    Трофейни точки:
    18
    Оценки:
    +14 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Но имай предвид че на 10НЛ не се правят лесно 500 рейк.Позабравил съм вече за колко ръце се правиха там, но мисля че ще ти трябват около 40к ръце някъде за 500рейк(което е около 80 часа игра на 4 до 6 маси )

15. rvg

rvg
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    387
    Трофейни точки:
    18
    Оценки:
    +43 / 0 / -0
    Покер ръце:
    бягай в пхост, адамеве изглежда добре, обаче има няколко проблема, 1во рейка на нл10 е 0.01 на 0.15, което е повече от нормалното, 2ро получаваш 2 пъти по-малко точки с рб и съответно депозит бонуса ти пада на половина и на практика 33%рб+депозит бонуса с тоя рейк = 35-те% рб в пхост..., ако събереш пара за нл20 е по-идейно адамеве, но пък има много малко трафик, ако играеш до 6 маси става, но нагоре чакаш към час другите 3..., а от 3 до до към 11-12 няма жив човек

16. 7Diagrams

7Diagrams
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    389
    Трофейни точки:
    16
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Мисля да си преместя банката от Full Tilt през някоя оферта на Grinders. С няколко стотин $ цъкам microstakes, искам да пробвам друга зала с цел да видя каква е разликата от риба с Tilt-a и да избия някой бонус. Гледам че препоръчвате много Pokerhost-a, как бихте го сравнили откъм риба, бонуси и рейкбек с Ladbrokes/Unibet и Betsafe?

Между Microgaming, Ongame и Merge се опитвам да избера.

Благодаря.

17. yYy

yYy
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    137
    Трофейни точки:
    16
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    В ПокерХост поне при мен не работи ХЪД-а, ония от съпорта ми викат, че не поддърва Холдем Мениджър :(

Сподели страницата