1. Този форум използва бисквитки. С посещаването му, Вие се съгласявате с метода ни на тяхното използване. Научете повече.

32к ръце мнения

Дискусия в 'Общ покер форум' започната от Yordan, 24 февруари 2012.

1. Yordan

Yordan
    Expand Collapse
    Member

Съобщения:
    24
    Трофейни точки:
    1
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    момчета играя на микро нивата започнах с 20 $ в момента съм 120 като чистя и някакви бонусчета играя и фрироли [​IMG] [​IMG] но искам да подобрявам играта си прегледах книгата на руан фее за игра на 6 макс играя само нл2 до сега мисля на 150 $ да се кача на нл5 слагам тези снимки за да погледнете и кажете мнение приемам всякакви критики и съвети кое и как да подобря в играта си също според вас на колко бай йна е добре да качам микро нивата мисля ,че 30 е добре макар ,че някой казват 20-25.

2. kidpokerstz

kidpokerstz
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    186
    Трофейни точки:
    18
    Оценки:
    +7 / 1 / -0
    Покер ръце:
    качвай като станеш 150, играта е същата, може би трябва да отваряш малко повече от бутона и да не доплащаш толкова много от малкия блайнд

3. ilpm

ilpm
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    595
    Трофейни точки:
    18
    Оценки:
    +40 / 2 / -2
    Покер ръце:
    open more from LP and 3bet more :)

4. Vencedor

Vencedor
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    78
    Трофейни точки:
    6
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Отваряй повече от CO и БТН. Не доплащай от малкия блинд и играй повече от големия блинд срещу малкия.

5. Sasor1

Sasor1
    Expand Collapse
    Active Member

Съобщения:
    34
    Трофейни точки:
    6
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    WTSD статистиката ти ми изглежда доста висока и въпреки това печелиш доста при шоудаун. Опитай да валюбетващ по-често, може да греша, но от статистиките ти ми се струва, че чекваш често на ръвъра като е ясно, че имаш най-добрата ръка и има шанс да ти платят по-слаби.

6. Yordan

Yordan
    Expand Collapse
    Member

Съобщения:
    24
    Трофейни точки:
    1
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    благодаря ви момчета значи като цяло играта ми е добра за тези нива макар ,че рънвам над ев линията ,а и си мислех ,че за близо 33к ръце трябва да имам по голям профит ,но явно не е така.
    от малкия блайнд доплащам винаги ,когато има лимпери преди мен за да видя евтино флопа ,но май трябва да спра и да ви питам ,когато сам на бб и даржа малък чифт и преди мен има само лимпери просто чеквам за да видя евтино флопа или трябва да си правя стандартния рейз ?

7. JimRaynoR

JimRaynoR
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    258
    Трофейни точки:
    18
    Оценки:
    +7 / 0 / -0
    Покер ръце:
    В повечето случаи чек е по-добрата опция, понеже с рейз не постигаш нищо. Една от целите на рейза е да намалиш броя на играчите в ръката. Ако останеш хедс ъп е най-добре, защото ще печелиш ръката много по-често от случаите, когато сте повече хора. Другото, което постигаш с рейз, е че получаваш повече информация за рейнджа от ръце на противника и съответно играеш по-печелившо срещу него. На това ниво хората лимпват и колват рейз винаги, независимо колко голям е той. Така ти не получаваш никаква информация и не намаляваш броя на играчите(в повечето случаи), тоест даваш пари на вятъра.

8. Zografa

Zografa
    Expand Collapse
    Super Moderator Staff Member

Съобщения:
    3,737
    Трофейни точки:
    98
    Оценки:
    +446 / 10 / -17
    Покер ръце:
    На пръв поглед се набива високия процент от СБ. Не знам точно как си го постигнал но трябва да намалиш играта от там.
    Можеш да 3бетваш малко повече за валю срещу рибите и малко повече на блъф срещу реговете, просто за да си вдигнеш 3бет %, но не прекалявай.

went to sd е прекалено голямо, а won when saw flop ниско - по малко шоудауни за да печелиш по често като видиш флопа:) т.е фолдвай си по често слабите и средните ръце когато има сериозен екшън, а със силните гледай да си залагаш смело и недей да правиш опити за ч/р на ривър итн.

Сподели страницата