1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.
  2. Сделката ни в 7777.bg през този месец е с главозамайващо value и е най-доброто ни предложение от последните няколко години! В комбинация с двата варианта за софтуер и VIP съпорт горещо препоръчваме на всички наши играчи да се преориентират към игра в тази зала. За повече информация ни пишете по имейл на grindsupp@gmail.com или по скайп на grinderssupport.
    Dismiss Notice

Промо 30% кешбек

Discussion in '7777.bg' started by Mariya, Dec 6, 2018.

1. Mariya

Mariya
    Expand Collapse
    Administrator Staff Member

Trophy Points:
    113
    Ratings:
    +995 / 11 / -34
    Poker Hands:
    grinders_7777_bg_3.png

Програмата за лоялни клиенти на 7777.bg дава до 30% кешбек!

Нива за лоялност

Нивата за лоялност във VIP програмата на 7777.bg се изчисляват на месечна база според броя на натрупаните от играчите златни чипове в предходния месец.

Всички наши играчи в залата на 7777.bg автоматично получават статус "Диамант".

VIP Ниво Златни чипове Поддържане на нивото Гратисен период Кешбек
    Бронз 1 - 776 0 0 0%
    Сребро 777 - 2776 500 0 10%
    Злато 2777 - 7776 2000 0 20%
    Диамант 7777 + 7000 1 30%

Моля, имайте предвид, че точките за лоялност са с валидност 3 месеца и след изтичането на този срок не могат да бъдат обръщани срещу кеш награди или турнирни входове. Не забравяйте често да обменяте точките си за награди.

Правила и условия:

1. Всички играчи, които участват в кеш игри или турнири с реални пари, трупат точки за лоялност или така наречените "Златни Чипове".
    2. За всеки 1лв., платени в рейк в залата на 7777.bg на кеш маса или като входна такса в турнир, получавате приблизително 5.7 златни чипа за всеки 1лв. входна такса или рейк. Точното съотношение между златни чипове в лв. варира в зависимост от дневния валутен курс между щатски долар и лев.
    3. Нивата във VIP Програмата се определят на месечна база в зависимост от натрупаните от играчите златни чипове в рамките на предходния месец.
    ИГРАЙ ОТГОВОРНО

Last edited: Jun 6, 2019
  2. NSavov

NSavov
    Expand Collapse
    New Member

Trophy Points:
    3
    Ratings:
    +3 / 0 / -0
    Poker Hands:
    Здравейте, имам няколко въпроса относно регистрацията през вас:

1. Трябва ли да се използва вашия линк и да се чистят кукита за да не се прецака нещо?

2. Имам вече регистрация в 7777 от преди повече от 2 години, заради билетите - с моето име и фамилия, ЕГН и имейл. Мога/трябва ли да използвам тази регистрация и ще получа ли статуса Диамант на нея? Или мога/трябва да направя нова регистрация специално за покер?

С вече съществуващата не ме пуска да се логна в покер софтуера им и ми казва да се свържа с техния съпорт. Реших да пиша тук първо преди да пиша на тях.

Мерси предварително и весели празници!

3. EasyGame

EasyGame
    Expand Collapse
    Well-Known Member Resource Gardener

Trophy Points:
    98
    Ratings:
    +461 / 8 / -26
    Poker Hands:
    И мен ме интересува как става регистрацията, че от обяснението трябвая първо да се регистрираш в 7777, а след това да пратиш e-mail на grinders. При другите зали беше по друг начин и веднъж регистрираш ли се, не можеха да те прехвърлят към друг.

4. Mariya

Mariya
    Expand Collapse
    Administrator Staff Member

Trophy Points:
    113
    Ratings:
    +995 / 11 / -34
    Poker Hands:
    Здравейте,
    Прави се по начина, по който е описано, защото дори и да сте имали стара регистрация на 7777.bg, е нямало покер услуга и не сте имали покер псевдоним

- след като отидете в секция покер, избирате игра в браузър - когато го направите за първи път, ще ви се появи прозорец да си създадете username, който е само за покер
    - вече след това може да изтеглите десктоп приложението и да играете в него

По тази причина е нужно ПЪРВО да си създадете ПОКЕР username и СЛЕД ТОВА да ни пишете имейл с въпросния НОВ ПОКЕР username.

Няма специален линк. Мейлът, който ни изпратите с username и желанието да сте тракнати през нас замества нуждата от линк.

5. jecs86

jecs86
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Trophy Points:
    23
    Ratings:
    +9 / 0 / -2
    Poker Hands:
    Здравейте. Изпратих ви имейл със username. И аз като колегите по-горе имах стара регистрация заради билетите...

6. mudkicker

mudkicker
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Trophy Points:
    18
    Ratings:
    +34 / 1 / -5
    Poker Hands:
    Шибани са,шибани....рейкибека е ок,но само това,всичко дрого много зле.
    То хем уж за риби направено,ама и много риби няма,тук таме някой убит рибок,на късмят,и я си миув позиция я не-Оспех,Оспех и кЪсмят.
    Анонимни маси-абсурд,че то за какво играем,нали риби искаме,и не го зьнаеш,може е риба,може и фил айби(нл10) :D бетери
    Там и А иБе покер не помага много,май агро фиш е най добре,да не казвам лаг,че на нл10 е малко смешно,май.
    ЛАГ на нл10....не звучи ли секси :p

Last edited: May 22, 2019
  7. Tryndamere

Tryndamere
    Expand Collapse
    New Member

Trophy Points:
    3
    Ratings:
    +3 / 0 / -0
    Poker Hands:
    Некой изобщо бие ли 10нл със 3бб+ ?

8. niceday4play

niceday4play
    Expand Collapse
    Member

Trophy Points:
    3
    Ratings:
    +8 / 0 / -0
    Poker Hands:
    Здравейте,

Тъй като много време не бях играл (около 2 години), реших да пробвам залата и определено съм доволен към момента. Започнах директно на 50нл, като 1 седмица по-късно успях да стигна 200нл. Рейбек-а е меко казано добър. Също така срещам най-много риби сутрин около 6 часа и в ранния следобед 13-14ч.
    До колкото турнирите, има много играчи нямащи понятие от базовите неща в турнирния покер, масово се бутат с ниски чифтове 22-66 (дори и късно в турнира или пък плащат независимо, че има 5 овер карти на борда). Като цяло мога да се похваля със спечелен Mosh Pit 6000gtd, където при 20 останали се сблъсках с регове, които нямат нищо общо със реговете в по-големите зали.С малко по-агресивна игра и множество чек-рейз флопове лесно биват доминирани.

Това което от време на време е проблем, че има часове с нулев трафик на 200нл, но към момента всичко е поносимо.

ПС : Можете да познаете реговете по броя значки, които имат.

Last edited: May 24, 2019
    • Funny Funny x 1
    • Informative Informative x 1
  9. PYM

PYM
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Trophy Points:
    63
    Ratings:
    +211 / 6 / -11
    Poker Hands:
    това със вдигането на 50нл->200нл за 1 седмица ми е любимо.Ех... а навремето ни бяха нужни години :D

10. mudkicker

mudkicker
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Trophy Points:
    18
    Ratings:
    +34 / 1 / -5
    Poker Hands:
    Еххх,какви години ибяха,мазни....
    Тцтцтц

Last edited: May 25, 2019
  11. mudkicker

mudkicker
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Trophy Points:
    18
    Ratings:
    +34 / 1 / -5
    Poker Hands:
    Ти майтап ли си правиш,нл10 да бие някой,хората тука,не четеш ли за какво става дума.

12. mudkicker

mudkicker
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Trophy Points:
    18
    Ratings:
    +34 / 1 / -5
    Poker Hands:
    .

13. mudkicker

mudkicker
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Trophy Points:
    18
    Ratings:
    +34 / 1 / -5
    Poker Hands:
    нл50 за седмица до нл200,вие съвсем за мезе ни взехте й с
    С къв рол,а?
    П.С. Ай няма се прая на разбирател,ама съвсем за балъци ни хванахте тука.
    Кой знае ко си викате-тия бахти тъпунгерите,на всичко кълват,те нл10 с 3бб/100 не могат да бият..

14. niceday4play

niceday4play
    Expand Collapse
    Member

Trophy Points:
    3
    Ratings:
    +8 / 0 / -0
    Poker Hands:
    Колега,

С риск да ми се обидите , какъв е смисъла да ви отговарям при положение, че от коментарите, които виждам, щом при вас не се е случило то и при другите не може?

P.S : относно правенето на "мъже", коментара ми е чисто информативен, ако го вие го приемате като "показност" си е ваш проблем.

Peace out.

• Like Like x 1
  15. PYM

PYM
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Trophy Points:
    63
    Ratings:
    +211 / 6 / -11
    Poker Hands:
    Моето беше безобидна шега, не целяща да обиди никой. Просто звучи изключително нереално да придобиеш знания за една седмица, с които от 50нл, да биеш 200нл в дългосрочен план. Иначе за вдигане, като по-млад и аз съм вдигал от 50нл до 1000нл за 2 дена, но било ли е оправдано? Сам можеш да се досетиш.

Селският неграмотен комплексар просто го игнорирай. Когато алкохолът е единствената сламка, която за малко може да ти избави от посредствения ти живот, комплекса за малоценност няма как да не се прояви.

Успех.

16. niceday4play

niceday4play
    Expand Collapse
    Member

Trophy Points:
    3
    Ratings:
    +8 / 0 / -0
    Poker Hands:
    Аз точно към него се обърнах.
    До колкото за знанията и прочие, смятам че имам добра основа, тъй като преди играех 4-8 маси на нл50, нл100 в Старс и 888(докато имаше сериозен трафик), но там нивото е или поне беше доста високо. Сега се целя в зали, които не са чак толкова привлекателни за играчи над средното ниво и за сега тази оправдава очакванията ми.
    Смело мога да твърдя, че в тази зала нивото е доста ниско. Естествено има и добри играчи, но масовката са доста слаби. Смятам да не вдигам повече от нл200 и дори може да сляза на нл100, защото сега играя с около 15-20 бай-ина (мисля, че на базата на трафика и това, че рядко може да се играе повече от 1 маса на нл200 и този банкрол е ок) В перфектния случай може и да стигна до постоянна банка от 50 бай-ина, но за сега не се насилвам.

17. mudkicker

mudkicker
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Trophy Points:
    18
    Ratings:
    +34 / 1 / -5
    Poker Hands:
    Изтрезнях и поизтрих малко глупости.
    Сега, покера нямам претенции да го разбирам супер много,но имам някаква обща представа,така да кажем
    Това е,че от нл50 за седмица да качиш нл200...не,че не може да ти тръгне и да направиш рол,може,всичко може,ама да адаптираш играта си на нл200 от нл50 за седмица,е това силно ме съмнява.
    Аз по високи лимити от нл50 не съм играл,и то не много,е така,няколко пъти,колкото да видя как е.
    Като знам каква е разликата в играчите от нл10,на нл20(както казах нл50 не мога да комернтирам много),предполагам че нл100 е съвсем различно,да не говорим за нл200.
    Друг е въпроса с какъв рол играеш,какво разбираме 'да направим рол за следващия лимит',и изобщо какво значи да бием лимита.То може с 0.1бб/100 да го бием,нали го бием....

18. mudkicker

mudkicker
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Trophy Points:
    18
    Ratings:
    +34 / 1 / -5
    Poker Hands:
    Малко се натварих снощи,на пияно,ако има нещо няма нищо.
    Трябваше предварително да уточниш че имаш достатъчно опит с нл100,да ми спрестиш някои душевни терзания,аз помислих е така,седнал и дай,нл200...:D:D:D
    В старса вече почти не играя,някое мтт или зоом но рядко,избягвам.За какво ти е зала тъпкана с регове,на практика без рейкбек....не че аз където играя е кой знае какво де,но поне риби се намират,нищо общо със старса от към риби.
    В 7ците не съм играл кой знае колко,но липсата на хъд и особено тия анонимни маси ме дразнят,че и не може да избираш къде да седнеш.То и за какво ли ти е да избираш маса,като не знаек какви са седнали....
    За нови зали и аз се оглежда, от известно време се каня бвин да пробвам,да видим кога ще се наканя...

19. mudkicker

mudkicker
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Trophy Points:
    18
    Ratings:
    +34 / 1 / -5
    Poker Hands:
    Безобидна шега е вашия отбор,червения
    Кое цска сте сега не мога ви разбера....литекс ли...
    'Селския неграмотен комплексар' и без теб се оправя с комплексите си и 'посредсвение си живот',ай да не му се бъркаш много,а?
    Сигурно и ме познаваш,че и всичко за живота ми и за комплексите ми знаеш,сигурно...

Last edited: May 26, 2019
  20. PYM

PYM
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Trophy Points:
    63
    Ratings:
    +211 / 6 / -11
    Poker Hands:
    Аз лично не съм стъпвал на мач, откакто Гриша Ганчев пое кормилото. цска-София в А група са Литекс.

Хайде само да те помоля да не се изкарваш жертва сега, особено след като беше избълвал 82482 вулгарни епитета по мой адрес.

Успех в живота.

Share This Page