1. Този форум използва бисквитки. С посещаването му, Вие се съгласявате с метода ни на тяхното използване. Научете повече.

25nl JJ deep vs agro reg oop

Дискусия в 'VIP дискусия' започната от vasskontii, 15 февруари 2013.

1. vasskontii

vasskontii
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    211
    Трофейни точки:
    31
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    http://www.holdemmanager.net
    NL Holdem $0.25(BB) Replayer Game#66458729162

i8bet72off ($25.23)
    JQJoker ($25)
    Hero ($60.30)
    Mikeygogogo ($46.56)
    Coriol ($33.14)
    Ralphsteele ($23.09)

i8bet72off posts (SB) $0.10
    JQJoker posts (BB) $0.25

Dealt to Hero: :Jh: :Jd:
    Hero raises to $0.75
    Mikeygogogo calls $0.75
    fold ,
    Ralphsteele calls $0.75
    fold ,
    JQJoker calls $0.50

FLOP
    ($3.10) :6c: :3d: :3s:
    JQJoker checks
    Hero bets $2.25
    Mikeygogogo raises to $6.05
    Ralphsteele folds
    JQJoker folds
    Hero calls $3.80

TURN
    ($15.20) :6c: :3d: :3s: :3h: на
    Hero checks
    Mikeygogogo bets $10.13
    Hero ???

Опонента е агресивен постфлоп,плейбеква и не се предава лесно. Кол опън мп 9% рейз флоп сб 23% 3б вс утг 2% . На друга маса не фолдна овърпеър при флъш на търна!Имах ръка блинд на блинд 3бетна флопа 3х , бетна 1/2 търна и фолдна при чек-рейз на 667ssА .Проблема е че сме дълбоки аз бетвам срещу 3ма и той ме рейзва с двама човека отзад и инста бетна търна(2/3 търн-бет е за валю ако бетва според ръката) .На ривъра има малко под пота.
    Срещу колинг рейнджа му (22-JJ;AQs-A9s;A5з-A2s;AJo;AQo;KQs) съм ок ако не е решил да колне QQ-AA заради "JQJoker" който скуизва 17% от бб и на този флоп си играе агро имиджа.А и това че колвам 3бта му на флопа значи че имам ръка.
    Как бихте играли търна???
    При кол на търна на кои ривъри бихте колнали и фолднали???

2. Miserry

Miserry
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    433
    Трофейни точки:
    58
    Оценки:
    +139 / 1 / -3
    Покер ръце:
    Кол търн, кол всеки ривър над J, останалите може би ще ги фолдна, защото в противен случай ще колваме прекалено много, а очаквам да блъфира понякога на тези ривъри, освен това въпреки, че няма никаква логика да рейзва с двама човека след себе си фул, понякога хората го правят за да ни филмират, което не значи, че този човек мисли точно така.

Търна е 100% кол.

В рейнджа му няма нито една комбинация 3х.

3. jully

jully
    Expand Collapse
    Super Moderator

Съобщения:
    1,553
    Трофейни точки:
    48
    Оценки:
    +60 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Отиграването на лошия е супер нелогично.
    В 4 уей пот да те рейзне с 2-ма човека отзад винаги ме филмира много.
    И според мен не би трябвало да има нътска 33,3х или 66 (рейза ще е супер малумен).
    Незнам ако ти е колнал с QQ+ дали ще ги изиграе така.
    Аз лично много трудно ще пусна такава ръка, въпреки че ако ми шовне ривъра се съмнявам че ще блъфира.
    Търна съм кол и ривъра ще е тежко решение.
    Ако ми се случи такава ръка срещу някой, след сесията разглеждам всички негови ръце и зациклям да разбера къв е тоя фрийк и какво прави за да не попадам отново в такива спотове срещу него (естествено ако е възможно).

4. Pro2type

Pro2type
    Expand Collapse
    Administrator

Съобщения:
    1,240
    Трофейни точки:
    78
    Оценки:
    +206 / 3 / -3
    Покер ръце:
    Без инфо за конкретния човек в подобен спот съм 50/50 фолд/кол на търна и 80/20 фолд/кол на ривъра.
    Пичове май отдавана не сте виждали играта по нивата под 100нл ама в тия спотове хората не рядко си рейзват монстърите и хич не им дреме за хората отзад, просто не ги мислят толкова нещата.
    Не си дал VPIP/PFR за опонента, но освен ако не е фрапиращо агресивен или мънки маниакален няма да ми се промени мнението по ръката.

Сподели страницата