1. Този форум използва бисквитки. С посещаването му, Вие се съгласявате с метода ни на тяхното използване. Научете повече.

20nl stake

Дискусия в 'Обяви' започната от zxcvb, 26 април 2014.

1. zxcvb

zxcvb
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    70
    Трофейни точки:
    6
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Здравейте, колеги, за съжаление бъстнах за пореден път (може би 5), досега винаги се надъхвах, че повечето големи играчи също са го правели, но този път е по-тежко. Та пускам тази тема в този толкова конфликтен раздел по предназначение - стейк за 20нл. Честно казано съмнявам се да се появи някой благороден гуру, който да види потенциала в мен (наистина мисля че имам) и да ми подаде ръка, но пък знае ли човек ... надеждата наистина умирала последна.
    За едно поне мога да ви гарантирам - не съм измамник, предполагам jully може да потвърди, тъй като съм взимал уроци при него.
    Малко по същество играя покер от 5 години може би вече, от 1г се опитвах да играя професионално, като дори бях регнал 100нл за известно време, но понеже имам ежемесечни разходи теглех от банката си. До тук добре, обаче когато банката ми беше 2к аз продължавах да играя на 100нл и сещате се какъв е резултата мислиш повече за парите=по-слаба игра + един 5-6БИ суинг и вече си на 50нл... Дори в момента когато пиша се чудя как е възможно да нямам елементарна дисциплина и управление на покер банката.
    Мисля, че един евентуален стейк + коуч ( хаха тва е мн хубаво за да е истина) би ми изградил до някаква степен дисцплината или поне със сигурност ще бъда по отговорен. То даже според мен е трудно постижимо да си на стейк+коуч и да не успееш... Стига толкова с романите, ако наистина има някой заинтересуван аз мога да предложа:
    -минимум 50к ръце на месец
    -минимум 24 часа анализ на месец
    -незнам какви са стандартните договорки за профита и рб, но предполагам 50/50
    Забравих да спомена и причината да искам стейк, досега винаги съм ребилдвал от 4/10нл, но този път времето ме притиска, дори съм започнал да си търся работа и съм близо до quit poker, защото сметките си вървят, както всички знаем. Все пак тайничко се надявам това да е последният влак...

2. zxcvb

zxcvb
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    70
    Трофейни точки:
    6
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Добре си мислех да напиша и че съм видял червения надпис ...

3. Jorga

Jorga
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    308
    Трофейни точки:
    18
    Оценки:
    +4 / 0 / -0
    Покер ръце:
    eee ceno, give him a chance :)
    P.S в някой от следващите коментари ще пише, че не си постнал графика, поправи го асап :)

Последна редакция: 26 април 2014
  4. Sanz87

Sanz87
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    212
    Трофейни точки:
    16
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце: