1. Този форум използва бисквитки. С посещаването му, Вие се съгласявате с метода ни на тяхното използване. Научете повече.
  2. Първите два фрийрола (за ръце и рейк в залите на Betsafe/Betsson) с пакети за Grinders Summer Camp са вече в лобито на мрежата. За повече инфо четете в темата на промоцията. Ако смятате, че сте изпълнили изискванията, но не сте автоматично регнати за турнира, ни пишете веднага по скайп на grinderssupport.
    Премахни Бележката

20nl 6max трипс вс алл ин на търна

Дискусия в 'VIP дискусия' започната от vasskontii, 12 януари 2013.

1. vasskontii

vasskontii
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    211
    Трофейни точки:
    31
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    http://www.holdemmanager.net
    NL Holdem $0.20(BB) Replayer Game#4720309406

Player 3 22 20 ($25.84)
    Player 4 22 20 ($32.61)
    Hero ($20.30)
    Player 6 22 20 ($11.69)
    Player 2 22 20 ($20.23)

Player 3 22 20 posts (SB) $0.10
    Player 4 22 20 posts (BB) $0.20

Dealt to Hero: :Jc: :Ac:
    Hero raises to $0.60
    Player 6 22 20 calls $0.60
    Player 2 22 20 calls $0.60
    Player 3 22 20 calls $0.50
    fold ,

FLOP
    ($2.60) :Ad: :Ah: :Td:
    Player 3 22 20 checks
    Hero bets $2
    Player 6 22 20 folds
    Player 2 22 20 raises to $4.40
    Player 3 22 20 folds
    Hero calls $2.40

TURN
    ($11.40) :Ad: :Ah: :Td: :3s:
    Hero checks
    Player 2 22 20 bets $15.23 (AI)
    Hero ???

Здравейте!
    Играча на бутона е регулар за 50ръце, като по време на сесията не е правил нищо нестандартно.сб е пасивна риба.Мисля че ръката ми е очевидна за мислещ играч след като бетвам срещу трима а и съм утг което стеснява още повече рейнджа ми!Не мисля че би играл така флъшдрол и слаби Аxs с риба след него и факта че моят бет е за валю(слагам му колинг рейндж А2s+,ATo+,KQs,KJs,QJs).На търна би си взел фри карта ако е на дрол.Остават валю ръцете които са Ах и ТТ като слабите А незнам дали би ги играл така!Знам че ръката ми е много силна но от друга страна неговата линия в случая също изглежда за валю!
    Какво мислите за ръката и правилни ли са ми разсъжденията???

2. konselieri

konselieri
    Expand Collapse
    Moderator

Съобщения:
    2,678
    Трофейни точки:
    98
    Оценки:
    +492 / 11 / -11
    Покер ръце:
    Според мен са ти правилни разсъжденията. Повечето хора не блъфират в подобни спотове(търна) и си играят дроуовете пасивно.

3. jully

jully
    Expand Collapse
    Super Moderator

Съобщения:
    1,553
    Трофейни точки:
    48
    Оценки:
    +84 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Ръката е интересна именно поради факта че отиграването на лошия е толкова нелогично, че направо не ми се вярва.
    Ако има по-ниско асо не би рейзвал (съмнявам се да прави това с AJ, АQ и АК сигурно е скуйз пре). Защо му е да гони рибата с АТ и ТТ.
    Не мога да разбера също защо мин рейзва и защо овербет шовва търна след това.
    На мен лично линията му на игра ми се струва супер нелогична и най-вероятно ще му колна. Може би наистина по-често ще ме бият но цялата тази работа много намерисва.
    Още нещо няма как да сложим опонента дори малко в графа мислещ играч (мувът му с която и да е ръка е доста зле).

Сподели страницата