1. Този форум използва бисквитки. С посещаването му, Вие се съгласявате с метода ни на тяхното използване. Научете повече.

20NL 6max BB vs BTN

Дискусия в 'Дискусия на покер ръце' започната от viko, 19 август 2011.

1. viko

viko
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    116
    Трофейни точки:
    31
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Hand History for Game 1111111111 (Prima)
    $20.00 USD NL Texas Hold'em - Friday , August 19 , 01:30:29 ET 2011
    Table Button 2 20 Max (Real Money)
    Seat 4 is the button
    Seat 1: Player1 ( $19.80 USD ) - VPIP: 23 , PFR: 19 , 3B: 10 , AF: 5.1 , Hands: 3313
    Seat 2: Player2 ( $37.07 USD ) - VPIP: 40 , PFR: 15 , 3B: 4 , AF: 3.4 , Hands: 752
    Seat 3: Player3 ( $21.13 USD ) - VPIP: 15 , PFR: 13 , 3B: 7 , AF: 2.8 , Hands: 337
    Seat 4: Player4 ( $19.70 USD ) - VPIP: 23 , PFR: 19 , 3B: 6 , AF: 2.5 , Hands: 889
    Seat 5: Player5 ( $21.72 USD ) - VPIP: 40 , PFR: 9 , 3B: 13 , AF: 1.3 , Hands: 35
    Seat 6: Hero ( $20.20 USD )
    Player5 posts small blind $0.10 .
    Hero posts big blind $0.20 .

Dealt to Hero: :Jh: :Kc:
    Player1 folds
    Player2 folds
    Player3 folds
    Player4 raises $0.50
    Player5 calls $0.40
    Hero raises $1.80
    Player4 calls $1.50
    Player5 folds

FLOP ($4.50)
    :6c: :7h: :5s:
    Hero bets $2.40
    Player4 calls $2.40

TURN ($9.30)
    :9s:
    Hero bets $4.20
    Player4 calls $4.20

RIVER ($17.70)
    :Kd:
    Hero checks
    Player4 checks
    Hero shows :Jh: :Kc:
    Player4 doesn't show :Ts: :Tc:
    Hero wins $16.82 USD from main pot

steal ot BTN 42% (81)
    fold to re-steal 57%(7)
    fold to c-bet 43%(6)
    fold to c-bet v 3b pot 0% (2)

Тука въпроса ми е трябваше ли да бетна ривера, при положение , че щях да му платя на ривера всякакъв бет от негова страна?

2. SoWrong

SoWrong
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    291
    Трофейни точки:
    18
    Оценки:
    +3 / 0 / -1
    Покер ръце:
    x/f turn spored men,taka izigrano ne znam,no si mislq che shte te plati edinstveno s set ili 8x,puk ti ne mojesh da bet/foldnesh tuk,a ako te reizne si 100% bit...taka che x/i se nadqvash da chekne behind

3. Spitfire

Spitfire
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    2,014
    Трофейни точки:
    98
    Оценки:
    +263 / 29 / -33
    Покер ръце:
    Аз бих ч/ф флопа, както си е изиграл бих бетнал и ривъра, освен ако не очакваш той по-скоро да бетне, ако му чекнеш, от колкото да ти колне

4. Mitiozo

Mitiozo
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    1,301
    Трофейни точки:
    36
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    На мен ръката ми харесва, но на ривъра мисля че щях да се нашия. Ти така или иначе казваш, че ще му платиш ривъра, но той би бетнал само ако е много сигурен че те бие и ще чекне точно такива тъце, който би ти платил.

5. hastalavista

hastalavista
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    112
    Трофейни точки:
    16
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    shtom shte call, betni ti

6. gamerony

gamerony
    Expand Collapse
    Active Member

Съобщения:
    44
    Трофейни точки:
    6
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    po-golqm cbet na flop(ako shte cbet-vash) i na turn e redno da q predavash :D
    river e ok taka igrana,kato izklychim fakta che shte vidi s kakvo pravish double barel

7. Spendthrift

Spendthrift
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    1,011
    Трофейни точки:
    36
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    При положение че си щял да му платиш всякакъв бет, по добре бетни ти че да си вземеш валю от ръцете които биеш, понеже той ще ги чеква всички и ще бетне само ако те бие.
    Иначе според мен няма смисъл от търн цбет-а, той никога няма да те сложи на стр. и едва ли щом е платил флопа ще се откаже на тоя търн.

8. Seth

Seth
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    873
    Трофейни точки:
    78
    Оценки:
    +327 / 3 / -3
    Покер ръце:
    2.2-2.4 pre i check/fold flop

9. viko

viko
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    116
    Трофейни точки:
    31
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Опитах се да го накарам да си мисли, че съм много силен, но нещо не ми се получи май :|. Слагах го на чифт до JJ някъде, беше ме доста страх от 88. Търна го бетнах с надеждата да е решил да ме флуутва или евентуално да си помисли, че имам стрейт, което е нямало как да се получи.
    Иначе ми е проблем и то сериозен това, че ръце като тази, в която плащах всичко на ривъра, не залагам ми го оставям да си ми бетват ръцете, с който ме бият и да си чекват тези, в който падат. Трябва да направя нещо по въпроса :|

10. HI1KI1

HI1KI1
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    341
    Трофейни точки:
    18
    Оценки:
    +4 / 1 / -0
    Покер ръце:
    valuebet thin, pomisli za sizing na river pod 1/2 pota.rykata si allin i ti plashta 9ka i tt-qq, zashtoto znae che niamash 8ca ili malyk bet $3-4 bez fold.Poniakoga shte ti pokaje set, str8, 2 pair, drug pyt shte si praw w read-a si.Postawi go na ryka i smelo bez da se iadoswash che poniakoga shte betwash sreshtu po-silna ryka.ima i smetki kolko chesto biha plashtali opredelen razmer na river.Syshto ne se pritesniawai da platish samo pf s taia ryka, da, sq ili fold winagi e opcia, no ako se chuwstwash uweren postflop e ok i call.Mojesh da pomislish i da ne cbetwash wseki pyt kogato si 3betnal, osobeno oop i na takyw flop.

Сподели страницата