1. Този форум използва бисквитки. С посещаването му, Вие се съгласявате с метода ни на тяхното използване. Научете повече.

1ви депозит

Дискусия в 'Общ покер форум' започната от Signet29, 27 януари 2010.

1. Signet29

Signet29
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    60
    Трофейни точки:
    6
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Hi , днеска мисля за 1ви път да депозирам пари и се чудя м/у покерхост и бетсейф , ако някой може да ме опъти малко... или да ми каже къде е най-добре да се запончне и ако може да ми обясни ;) за VIP POINTS i RAKE RACES .
    Благодаря

2. gavrosh

gavrosh
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    1,007
    Трофейни точки:
    36
    Оценки:
    +3 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Aз май съм подходящ пример, доскоро играх в PokerHost, в момента съм Betsafe. И двете оферти са бомба, но разликата е че това в PokerHost го получаваш безусловно, докато в Betsafe трябва да гониш точки и за деп. бонуса, и за рейса, и за кешбека. Ако смяташ да играеш доста, няма да имаш проблеми с това, но ако искаш да го раздаваш по-лежерно, бонусите на PokerHost са по-добрата цел. Ако ще цъкаш най-ниските нива - 4нл, мисля че ще ти е еднакво лесно и в двете мрежи. Но по-нагоре като че ли в момента Betsafe е по-доброто място.
    Е, какви нива и колко ръце смяташ да играеш?

3. Signet29

Signet29
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    60
    Трофейни точки:
    6
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Ми ще почна от най-ниските тоест 4нл и мисля да се разпкувам от игра :) (Оформиха ме за 1вия срок и им казах на учителите да не ме търсят до май месец) предполагам имам доста време ^__^

4. gavrosh

gavrosh
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    1,007
    Трофейни точки:
    36
    Оценки:
    +3 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Значи ти препоръчвам PokerHost. Първо - защото не можеш да си сигурен отсега колко точно ще играеш, а в Хост ще са ти сигурни бонусите. Второ - за да не си прецакаш First deposit bonus-а в Бетсейф, защото на най-ниските нива ще можеш (евентуално) да избиеш само най-ниския бонус, а тоя бонус важи само веднъж в живота ;)
    За Хоста трябва да знаеш че Депозит бонуса му е алтернатива на VIP race, като рейса е по-голямата далавера, и играчите са на него по default. Така че реално депозит бонус в Хост няма, а има (елементарен) рейс.
    Също така мрежата в която е Хост има разни забавни промоцийки, които могат да бъдат добър стимул да играеш повечко. Така че - трий cookies, и следвай указанията тук: http://www.grindersbg.com/index.php?pageid=cake-poker

5. Signet29

Signet29
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    60
    Трофейни точки:
    6
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Гледам че ги чаткаш доста :) , ако нямаш нищо против дай си скаипа да те питам разни други работки.

6. gavrosh

gavrosh
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    1,007
    Трофейни точки:
    36
    Оценки:
    +3 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Виж си личните съобщения

7. Signet29

Signet29
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    60
    Трофейни точки:
    6
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Ок като се прибера ще ти пиша демек 10-15 минути :)

Сподели страницата