1. Този форум използва бисквитки. С посещаването му, Вие се съгласявате с метода ни на тяхното използване. Научете повече.

10nl-20nl Разлика?

Дискусия в 'Общ покер форум' започната от Zamio, 11 юни 2010.

1. Zamio

Zamio
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    679
    Трофейни точки:
    18
    Оценки:
    +56 / 7 / -3
    Покер ръце:
    Здравейте, понеже имах нужда от малко повече рейк последните дни, поиграх малко 20нл. Понеже май месец ми беше силен, реших, че мога да си го позволя. За около 1600 ръце съм почти 1 стак напред, след суинг до -4 стака(което нищо не означава). Та това, което ми прави впечатление, че играта е доста по-трудна..... Не казвам, че е много трудна, мисля че бих могълл да печеля на нивото, но трябва сменя малко начина на игра и малко повече мислене. На 10нл бях се автоматизирал малко. А и още като гледам масите, почти няма маси с над 50% flop. И по масите хората със зелено впип са малко...
    Та, лоши дни ли съм нацелил? И има ли сочни игри на 20нл в Прима? И по кое време са повече. Или играта си е по-тайт. Освен това как намирате 20нл в прима спрямо другите мрежи? Понеже играх и на сляпо де - регуларите ли преобладават или си има и доста от другите дето са за по няколко дни?
    Незнам много съм изненадан от разликата, като отворя 10нл и играта ми се вижда мноого по софт сега. Имам чувството, че между 4нл и 10нл разликата е по-малка.

2. EasyGame

EasyGame
    Expand Collapse
    Well-Known Member Resource Gardener

Съобщения:
    4,196
    Трофейни точки:
    78
    Оценки:
    +219 / 6 / -22
    Покер ръце:
    Аз скоро играх 20нл и е доста по-лесно от 10нл (вяно не мога да бия вече 10нл). Просот играх да си оправия малко статистиките на 10нл, ама само се влошиха.
    Иначе на 20нл е много лесна играта. На 40/50нл вече някои играчи започват и да мислят. По-нагоре нямам наблщдения - надявам се след няколко месеца да споделя опит от 100нл :)

3. elbotron4ev

elbotron4ev
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    71
    Трофейни точки:
    6
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    na 20 nl v prima igrata e super sladka osobeno sled 21:00 e palno s ribeta (i az sam tam) :D

Сподели страницата