1. Този форум използва бисквитки. С посещаването му, Вие се съгласявате с метода ни на тяхното използване. Научете повече.

10k GP Tourney

Дискусия в 'Общ покер форум' започната от Lakov, 26 юли 2010.

1. Lakov

Lakov
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    570
    Трофейни точки:
    16
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Здравейте грайндъри.
    Туко що спечелих 109 $ билет за 10к ГП турнир. Понеже аз никога не съм играл толкова голям турнир( c повече от 20 $ вход ), бих искал да ви помоля за някакви съвети и напътствия. Началния стак е 5 000 чипа, а нивавата са на 15 мин. Най-големият проблем е може би, че цял ден съм пред компютъра заради лошото време и съм адски изморен, а турнира е в 2:30 тази вечер.... help

2. Silver

Silver
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    739
    Трофейни точки:
    31
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Поспи 2 часа и половина, иначе няма да издържиш на този турнир без mtt training ;]
    Едва ли може да ти даде някой стратегически съвет, отначало играй по tight може би понеже никой няма да забележе в средната фаза, че си отворил 2 пъти от някоя позиция + не си заслужава да крадеш 20 чипа и да рискуваш повече.

3. William

William
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    119
    Трофейни точки:
    16
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Никва разлика от турнирите с 20$ вход ;)

4. GambitTakesDis

GambitTakesDis
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    715
    Трофейни точки:
    58
    Оценки:
    +134 / 3 / -1
    Покер ръце:
    Тоя турнир май е в ипокер. Ако е така там са доста софт по принцип, така че си играй, както нормално и успех. =)

5. Lakov

Lakov
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    570
    Трофейни точки:
    16
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Ами не всъщност е в Cake :)

6. Lakov

Lakov
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    570
    Трофейни точки:
    16
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Quick update

Дано цяла вечер да остана на тази позиция :)

7. 5TOV

5TOV
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    195
    Трофейни точки:
    16
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Как завърши?

8. Mitiozo

Mitiozo
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    1,301
    Трофейни точки:
    36
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Сигурно още спи :)

9. EasyGame

EasyGame
    Expand Collapse
    Well-Known Member Resource Gardener

Съобщения:
    4,196
    Трофейни точки:
    78
    Оценки:
    +219 / 6 / -22
    Покер ръце:
    Някой който има рег в тортата да види, ама ако го беше взел или беше напред е нормално да го сподели преди да заспи :)

10. Lakov

Lakov
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    570
    Трофейни точки:
    16
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Ами след около 3 часа игра отпаднах на 43 място :)

Според мен играх доста добре, но 2 поредни bad beat-а ми отредиха да финиширам толкова рано. Започнах играта доста tight, но след като видях че до флоп се стига 1 от 5 ръце реших че трябва да се играе по loose и така след няколко успешни и неуспешни блъффове, както и една monster ръка , straight срещу 2 чифта, veche бях чип leader на турнира, но не за дълго. Блиндовете се бяха качили достатъчно за да почнат ал-иновете, а на мен не ми идваха никакви добри карти, с които да мога да играя, съответно отново се върнах към tight играта. След много минути фолдване паднах извън топ 15, когато ми дойде QQ. Pred men beshe edin tiltnat pich, koito samo se vkarvashe all in poslednite 5-6 race. Poneje toi beshe UTG a az UTG+2 reshix samo da callna all-in a mu, za da izglejda kato Ax i eventualno nqkyv pocket JJ,TT,99 da se nabie all in sled men za da me izgoni. Точно така и стана, cut off-а се наби и аз callnax. УТГ-то покаzа 22 а другия 88... но радоста ми беше кратка след като 2-ka излезе на борда. Поне прибрах някой друг чип от side пот-а... Бях вече извън топ 30, но все пак в играта. Направих 2-3 добри steal-а и бях посабрал отново хубав стаk, когато дойде последната ръка. Деалер-а отвори с 2.5-3 bb raise, a az ot Sb re6ix samo da callna s AQo FLOP-a doide A26 rainbow az betnah 3/4 pot, toi me raizena i az se vkarax all in, toi pokaza TT i dokato uspeq da se zaradvam oshte edna desqtka se zabi na turn-a i leka nosht.

p.s. pusnax text-a prez абв кирилизатор-a obache toi ne se spravi mnogo dobre...

Последна редакция: 27 юли 2010
  11. thuglifeee

thuglifeee
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    379
    Трофейни точки:
    16
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце: