1. Този форум използва бисквитки. С посещаването му, Вие се съгласявате с метода ни на тяхното използване. Научете повече.

100K Challenge

Дискусия в 'Общ покер форум' започната от TuttoLotta, 1 юли 2015.

1. TuttoLotta

TuttoLotta
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    492
    Трофейни точки:
    43
    Оценки:
    +54 / 6 / -1
    Покер ръце:
    Реших да започна от днес 1ви юли,въпреки че не успях да направя всички анализи които исках,но ще ги правя в движение.
    Ще кача снимки на графиката ми на 100нл от както съм с този компютър(по желание на ilpm),както и 1вата сесия която точно изиграх.
    Графиката е далеч под впечатляваща - 1бб/100 но мисля че доста съм подобрил играта си и се надявам да се види в предстоящите графики.
    100nl Graph.png Ден 1 Сесия 1.png

П.С. Показах доста добри умения за флопване на сет :)

• Like Like x 3
  2. mitkos

mitkos
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    1,093
    Трофейни точки:
    78
    Оценки:
    +195 / 5 / -20
    Покер ръце:
    Успех!

• Like Like x 1
  3. Tumbleweed

Tumbleweed
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    517
    Трофейни точки:
    28
    Оценки:
    +86 / 4 / -3
    Покер ръце:
    Пускай и ръце по-сложни , анализи качвай, как стават нещата, как учиш, как се подготвяш, всичко. Също ментал как тренираш , какви странични неща четеш, пък да видим. Защото между нашите и чуждите блогове и челинджи има огромна разлика. Дано не се откажеш или изпаднеш в монотонна посредственост. Давай направи го !!!

• Like Like x 1
  4. ilpm

ilpm
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    595
    Трофейни точки:
    18
    Оценки:
    +40 / 2 / -2
    Покер ръце:

• Like Like x 2
  5. TuttoLotta

TuttoLotta
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    492
    Трофейни точки:
    43
    Оценки:
    +54 / 6 / -1
    Покер ръце:
    Дотук направих 10к ръце, 3 ЕВ ББ / 100 , но рънвам зле и съм -100$ засега.
    Ще опитам да рейкна около 10к$ този месец и само с рейкбека да направя около 10к банката за да съм спокоен на нивото.

10k hands.png
    И поздрав с 1 олд скуул тексаски рап

6. Ghost

Ghost
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    160
    Трофейни точки:
    43
    Оценки:
    +47 / 0 / -1
    Покер ръце:
    Е къде си на тази оферта от 100% рейкбек, че и на мен ми се прииска така, коя мрежа е тово?
    Успех иначе в начинанието, то ако можеш да правиш такъв рейк ти бързо ще го приключиш.

7. TuttoLotta

TuttoLotta
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    492
    Трофейни точки:
    43
    Оценки:
    +54 / 6 / -1
    Покер ръце:
    Прима,рейкбека почва от 50%,но с рейсове и тн може да доближи 80,дори 90% при около 15к$ рейк.
    Иначе не съм правил подобен рейк през живота си ,но заради предизвикателството ще опитам да направя към 100к ръце и мисля че трябва да се получи.

8. RealSot

RealSot
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    1,608
    Трофейни точки:
    83
    Оценки:
    +385 / 15 / -18
    Покер ръце:
    ти в коя реалност живееш ?
    30bi си прави план да рейкне 10к (facepalm)
    един swing и си мъртвец

Последна редакция: 4 юли 2015
    • Like Like x 1
  9. Pro2type

Pro2type
    Expand Collapse
    Administrator

Съобщения:
    1,244
    Трофейни точки:
    78
    Оценки:
    +206 / 3 / -3
    Покер ръце:
    Интересно начало, дано запазиш ентусиазма и за напред, ще следя предизвикателството със сигурност. Успех!

• Like Like x 1
  10. zig

zig
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    198
    Трофейни точки:
    18
    Оценки:
    +20 / 2 / -0
    Покер ръце:
    Не почва ли от 30% в Прима рейкбека или има и някакви релоуд бонуси до 50% ?

11. TuttoLotta

TuttoLotta
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    492
    Трофейни точки:
    43
    Оценки:
    +54 / 6 / -1
    Покер ръце:
    Точно така,след като избиеш депозит бонуса,може да ти пускат отвреме на време релоуд след избиването,свържи се с Грайндърс за повече инфо.

Последна редакция: 1 август 2015
  12. TuttoLotta

TuttoLotta
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    492
    Трофейни точки:
    43
    Оценки:
    +54 / 6 / -1
    Покер ръце:
    Последните няколко дни забавих темпото,тъй като се събраха над 10 дни без да почивам,а преди това имах дълга почивка,но вече влезнах в ритъм.Ще опитам от утре да засиля обема на ден.Очаквайте и 1вото видео от както започнах предизвикателството в рубриката ръка на седмицата.
    Бих искал някой по опитен играч да даде мнение дали е нормално червената линия да е толкова надолу за 50/100нл.По принцип имам 47% WonWhenSeenFlop , за последните 50к ръце но не съм успявал да докарам въпросната линия около 0 или над нея.

20K hands.png

13. TuttoLotta

TuttoLotta
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    492
    Трофейни точки:
    43
    Оценки:
    +54 / 6 / -1
    Покер ръце:

Надявам се да ви хареса,но и да не ви хареса пишете коментари за да стане по-добе следващия път.
    П.С. извинявам се за неприятното кликане от мишката,но нямаше да се чува иначе

14. Clark

Clark
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    394
    Трофейни точки:
    43
    Оценки:
    +98 / 3 / -6
    Покер ръце:
    Казваш, че утг вероятно отваря 9-10 - и най-големите нитове отварят минимум 13% утг.

На търна казваш - "естествено си бетваме стр8 дроу " , но аз не разбирам защо бет е по-добре от чек при положение, че на тоя борд в тоя спот ще ни плащат почти всеки път. Предполагаш, че рега има AK,AQ,TT, тоест ти държи 1 аут А, което ти намаля още повече екуити-то - само 16%. Защо да наливаме пари в пота с 16% екуити и никакво фолд екуити. Не разбирам :)

На ривъра слагаш супер силен рейндж на утг - защо не чекнеш и да го оставиш той да бетне, евентуално рибата да колне и ти да рейзнеш? Дори и да не колне рибата, рега като заложи, е много вероятно да ти плати и рейза с АК ТТ.

Последна редакция: 11 юли 2015
    • Like Like x 3
  15. TuttoLotta

TuttoLotta
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    492
    Трофейни точки:
    43
    Оценки:
    +54 / 6 / -1
    Покер ръце:
    Прав си че е мн вероятно да отваря малко повече,в случая точния % е сравнително без значение,като важно е да си представим горе долу кои са граничните му ръце в рейнджа.Естествено казах защото така балансираме рейнджа си и е стандартна линия при чековете им на флопа.Освен че балансираме рейнджа си,така наливаме пари в пота което увеличава нашите имплайд одс и ни дава възможността ние да контролираме пота като можем да блъфираме подходящи карти ако пропуснем и да извлечем повече валю както в случая.Бетнах ривъра защото противникът е доста пасивен и не бих се очудил да чекне въпросната ръка уплашен от стрейта или с идеята рибата да блъфира.

• Agree Agree x 1
  16. RakeVictim

RakeVictim
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    50
    Трофейни точки:
    8
    Оценки:
    +51 / 4 / -0
    Покер ръце:
    По всичко което каза, няма значение прав или не, би трябвало да чекнеш търна, а не да го бетнеш. Не те разбирам.
    Иначе чекни си ривъра и ги бии по главата после.

17. Spitfire

Spitfire
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    2,014
    Трофейни точки:
    98
    Оценки:
    +264 / 29 / -33
    Покер ръце:
    Предполагаме, че е с АК, АQ и инста бетваш .... wat? :D

И като правиш анализ разглеждай рейнджовете с equilab реално... 10% не са AQo+ и ПП - ето ти 55+,ATs+,KJs+,QJs,JTs,T9s,98s,AJo+ ... иначе силно ме съмнява да отваря под 12%
    от това ще бетне 88+ и ATs,JTs,9Тs, което са 54 комбота и остават 82

На тоя търн ще колне само 24 комбота - AKo, AKs,KJs+, както и по 1 комбо AQs AJs QJs 89s = 28 тотално, принципно е напълно възможно да има и AQo,AJo combos, но ме съмнява с фиш отзад на търна да колва

Както си играл найс оувърбет

Последна редакция: 11 юли 2015
  18. daekpower

daekpower
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    462
    Трофейни точки:
    58
    Оценки:
    +196 / 2 / -1
    Покер ръце:
    Нямаме ли данни колко точно отваря от утг - какви са тези "би трябвало" и "вероятно".
    За ривъра искам да попитам следното : то хубаво гто казва 4 комбо блъф към 6 комбо валю ама отчитаме ли тази риба която стои най-отзад и като цяло доста често ще ни хваща блъфовете. Тоест ако овърбетнем утг опонентът ако е мислещ не би ли трябвало доста по-често да ни сложи на нътс и да си фолдне винаги АQ i доста често АК. От друга страна ако е пасивен опонентът няма да бетне АQ на ривър но пък АК би трябвало да ги заложи за да вземе някакво валю от рибата тъй като така или иначе винаги ще му изплаща бетовете на рибата ...

19. TuttoLotta

TuttoLotta
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    492
    Трофейни точки:
    43
    Оценки:
    +54 / 6 / -1
    Покер ръце:
    Данните са за 200 ръце както казах,затова говоря хипотетично защото не съм сигурен заради малкия семпъл,Спитфайър е дал добър рейндж но незнаем дали човека го структурира така.Като обсъждаме ръката оценявам че тук пасивната линия ще е по добра с чек търн и чек/рейз ривър,но след като бетнем търна вече не ми харесва да чеквам ривъра защото чек рейз там вече ще бъде прекален за рега.

20. DevilsTime

DevilsTime
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    737
    Трофейни точки:
    43
    Оценки:
    +89 / 3 / -5
    Покер ръце:
    Добре де, как може да играеш в прима на 100нл и да не дадеш $30 за ръце :)

• Optimistic Optimistic x 1
    • Creative Creative x 1

Сподели страницата